LAJMI I FUNDIT:

Osasuna

142 Artikuj

Barcelona i falet Victor Roque, goli i brazilianit siguron tri pikët

Barcelona i falet Victor Roque, goli i brazilianit siguron tri pikët

La Liga
Futbollisti i Osasunas ka realizuar ndoshta golin më të bukur të këtij viti

Futbollisti i Osasunas ka realizuar ndoshta golin më të bukur të këtij viti

La Liga
Lojtari i Osasunës bën shaka me Barcelonën pas humbjes ndaj Real Madridit në Superkupë

Lojtari i Osasunës bën shaka me Barcelonën pas humbjes ndaj Real Madridit në Superkupë

La Liga
Superkupa e Spanjës 2024: Si shpërndahen paratë midis skuadrave dhe sa ka fituar Real Madridi?

Superkupa e Spanjës 2024: Si shpërndahen paratë midis skuadrave dhe sa ka fituar Real Madridi?

La Liga
Lamine Yamal thyen edhe një rekord tjetër të madh

Lamine Yamal thyen edhe një rekord tjetër të madh

Ndërkombëtare
Konfirmohet El Clasico i parë për këtë vit: Barcelona kalon në finale të Superkupës së Spanjës, aty ku e pret Real Madridi

Konfirmohet El Clasico i parë për këtë vit: Barcelona kalon në finale të Superkupës së Spanjës, aty ku e pret Real Madridi

La Liga
Skuadrat me më shumë humbje në vitin 2023 – Chelsea është e vetmja top skuadër në listë

Skuadrat me më shumë humbje në vitin 2023 – Chelsea është e vetmja top skuadër në listë

Ndërkombëtare
Pedri lëndohet sërish, humb disa ndeshje të Barcelonës

Pedri lëndohet sërish, humb disa ndeshje të Barcelonës

La Liga
Sulmuesi izraelit bëri deklarata të turpshme ndaj palestinezëve, tifozët e skuadrës spanjolle shpalosën qindra flamuj të Palestinës në La Liga

Sulmuesi izraelit bëri deklarata të turpshme ndaj palestinezëve, tifozët e skuadrës spanjolle shpalosën qindra flamuj të Palestinës në La Liga

La Liga
Jude Bellingham, yll i ri i ‘mbretërve’, shënon sërish dy gola: Real Madridi fiton me lehtësi ndaj Osasunas

Jude Bellingham, yll i ri i ‘mbretërve’, shënon sërish dy gola: Real Madridi fiton me lehtësi ndaj Osasunas

La Liga
Barcelona fiton në frymën e fundit ndaj Osasunas – debutuan Felix dhe Cancelo

Barcelona fiton në frymën e fundit ndaj Osasunas – debutuan Felix dhe Cancelo

La Liga
Shqetësime të mëdha te Barcelona, Pedri lëndohet dhe pritet t’i humbasë 10 ndeshje

Shqetësime të mëdha te Barcelona, Pedri lëndohet dhe pritet t’i humbasë 10 ndeshje

La Liga
Roberto Soldado pensionohet nga futbolli – 610 paraqitje, 224 gola dhe 74 asistime

Roberto Soldado pensionohet nga futbolli – 610 paraqitje, 224 gola dhe 74 asistime

La Liga
Osasuna fiton gjyqin, UEFA e rikthen në Ligën e Konferencës

Osasuna fiton gjyqin, UEFA e rikthen në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
UEFA përjashton Osasunan nga Liga e Konferencës shkaku i trukimit të ndeshjeve

UEFA përjashton Osasunan nga Liga e Konferencës shkaku i trukimit të ndeshjeve

La Liga
Real Madridi fiton Kupën e Mbretit për herë të parë pas gati një dekade

Real Madridi fiton Kupën e Mbretit për herë të parë pas gati një dekade

La Liga
Formacionet zyrtare të finales së Kupës së Mbretit: Real Madrid – Osasuna

Formacionet zyrtare të finales së Kupës së Mbretit: Real Madrid – Osasuna

La Liga
Treshja sulmuese që Barcelona mund të transferojë këtë verë me kosto të ulët

Treshja sulmuese që Barcelona mund të transferojë këtë verë me kosto të ulët

La Liga
Xavi pranon se me fitoren ndaj Osasunas, Barcelona ka bërë hap gjigant për fitimin e titullit

Xavi pranon se me fitoren ndaj Osasunas, Barcelona ka bërë hap gjigant për fitimin e titullit

La Liga
Notat e lojtarëve: Barcelona 1-0 Osasuna, De Jong e Alba më të mirët

Notat e lojtarëve: Barcelona 1-0 Osasuna, De Jong e Alba më të mirët

La Liga
Barcelona marshon drejt titullit me fitore ndaj Osasunas

Barcelona marshon drejt titullit me fitore ndaj Osasunas

La Liga
Formacionet zyrtare: Barca synon t’i afrohet më shumë titullit në sfidën ndaj Osasunas

Formacionet zyrtare: Barca synon t’i afrohet më shumë titullit në sfidën ndaj Osasunas

La Liga
Pesë transferime, katër largime dhe një rikthim – “Barcelona e re” po merr formë

Pesë transferime, katër largime dhe një rikthim – “Barcelona e re” po merr formë

La Liga
Probleme te Real Madridi, Modric pritet të mungojë në tri ndeshjet më të rëndësishme të sezonit

Probleme te Real Madridi, Modric pritet të mungojë në tri ndeshjet më të rëndësishme të sezonit

Ndërkombëtare