LAJMI I FUNDIT:

Orlando Bloom

65 Artikuj

Fansat e xhiruan dhe e thirrën, Katy Perryt nuk i pëlqente të kishte vëmendje në Dubrovnik

Fansat e xhiruan dhe e thirrën, Katy Perryt nuk i pëlqente të kishte vëmendje në Dubrovnik

Po Flitet
Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez shijojnë pushimet në Kroaci – shoqërohen nga Katy Perry, Orlando Bloom dhe Usher

Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez shijojnë pushimet në Kroaci – shoqërohen nga Katy Perry, Orlando Bloom dhe Usher

Yjet
Katy Perry e quan motër Miranda Kerr, ish-gruan e partnerit të saj Orlando Bloom

Katy Perry e quan motër Miranda Kerr, ish-gruan e partnerit të saj Orlando Bloom

Yjet
Orlando Bloom rikujton periudhën e vështirë jetësore: Më thanë se mund të mos ecja më kurrë

Orlando Bloom rikujton periudhën e vështirë jetësore: Më thanë se mund të mos ecja më kurrë

Po Flitet
Orlando Bloom tregon fizikun e tonifikuar ndërsa ngre pesha në një jaht luksoz gjatë pushimeve me Katy Perryn

Orlando Bloom tregon fizikun e tonifikuar ndërsa ngre pesha në një jaht luksoz gjatë pushimeve me Katy Perryn

Yjet
Orlando Bloom është kthyer në formë dhe është më i fortë se kurrë: Kur e theva kurrizin më thanë se nuk do të ecja më kurrë

Orlando Bloom është kthyer në formë dhe është më i fortë se kurrë: Kur e theva kurrizin më thanë se nuk do të ecja më kurrë

Yjet
Katy Perry u vesh si vaksinë anti-COVID për Halloween

Katy Perry u vesh si vaksinë anti-COVID për Halloween

Modë
Katy Perry feston ditëlindjen e 37-të

Katy Perry feston ditëlindjen e 37-të

Yjet
Orlando Bloom nxiton në skenë për të zbërthyer fustanin e të fejuarës Katy Perry, pasi ajo zbuloi se nuk mund të merrte frymë

Orlando Bloom nxiton në skenë për të zbërthyer fustanin e të fejuarës Katy Perry, pasi ajo zbuloi se nuk mund të merrte frymë

Yjet
Katy Perry dhe Orlando Bloom shijojnë pushimet me vajzën e tyre

Katy Perry dhe Orlando Bloom shijojnë pushimet me vajzën e tyre

Yjet
Katy Perry ka bërë ndryshim drastik në dukje, mahnit fansat e saj

Katy Perry ka bërë ndryshim drastik në dukje, mahnit fansat e saj

Yjet
Katy Perry shijon pushimet me Orlando Bloom dhe Daisy, josh me dukjen në bikini

Katy Perry shijon pushimet me Orlando Bloom dhe Daisy, josh me dukjen në bikini

Yjet
Yjet që u fejuan në Ditën e Shën Valentinit – nga Katy Perry deri te Liam Gallaagher

Yjet që u fejuan në Ditën e Shën Valentinit – nga Katy Perry deri te Liam Gallaagher

Yjet
Katy Perry dhe Orlando Bloom krijojnë këngë dhe inkurajojnë fansat, përkundër se aktori nuk mund të votojë

Katy Perry dhe Orlando Bloom krijojnë këngë dhe inkurajojnë fansat, përkundër se aktori nuk mund të votojë

Yjet
Nëntë arsye se përse e admirojmë artisten Katy Perry

Nëntë arsye se përse e admirojmë artisten Katy Perry

Yjet
Orlando Bloom flet për herë të parë për vajzën Daisy Dove

Orlando Bloom flet për herë të parë për vajzën Daisy Dove

Yjet
Arrestohet një person i dyshuar pasi tentoi të hynte në shtëpinë e Katy Perry

Arrestohet një person i dyshuar pasi tentoi të hynte në shtëpinë e Katy Perry

Yjet
Katy Perry dhe Orlando Bloom ‘planifikojnë të rrisin fëmijën e tyre të porsalindur’, Daisy në Mbretërinë e Bashkuar

Katy Perry dhe Orlando Bloom ‘planifikojnë të rrisin fëmijën e tyre të porsalindur’, Daisy në Mbretërinë e Bashkuar

Yjet
Katy Perry bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë vajzën e quajtur Daisy Dove

Katy Perry bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë vajzën e quajtur Daisy Dove

Yjet
Katy Perry publikon video të ëmbël, ndërsa kërcen afër veturës me barkun e rrumbullakosur

Katy Perry publikon video të ëmbël, ndërsa kërcen afër veturës me barkun e rrumbullakosur

Yjet
Katy Perry tregon për vështirësitë gjatë shtatzënisë: Jam duke ecur si një rosë

Katy Perry tregon për vështirësitë gjatë shtatzënisë: Jam duke ecur si një rosë

Yjet
Katy Perry rrëfen për problemet me shëndetin mendor, pas ndarjes me Orlando Bloom në vitin 2017

Katy Perry rrëfen për problemet me shëndetin mendor, pas ndarjes me Orlando Bloom në vitin 2017

Yjet
Njëzetenjë fotografitë e të famshmëve para se të bëheshin të suksesshëm, disa prej tyre vështirë se mund t’i njihni

Njëzetenjë fotografitë e të famshmëve para se të bëheshin të suksesshëm, disa prej tyre vështirë se mund t’i njihni

Yjet
Katy Perry shijoi një ditë të nxehtë në Santa Barbara, teksa u fotografua me barkun e rrumbullakosur dhe pa makijazh

Katy Perry shijoi një ditë të nxehtë në Santa Barbara, teksa u fotografua me barkun e rrumbullakosur dhe pa makijazh

Yjet