LAJMI I FUNDIT:

Obiliq

288 Artikuj

Zgjatet afati i regjistrimit të popullsisë deri më 24 maj në 11 komuna, diaspora deri më 31 gusht

Zgjatet afati i regjistrimit të popullsisë deri më 24 maj në 11 komuna, diaspora deri më 31 gusht

Kosovë
Ndotja e lartë e ajrit në Obiliq, çka thonë në KEK?

Ndotja e lartë e ajrit në Obiliq, çka thonë në KEK?

Energjetika
U sulmua fizikisht nga burri, dërgohet në strehimore një grua bashkë fëmijët e saj

U sulmua fizikisht nga burri, dërgohet në strehimore një grua bashkë fëmijët e saj

Kronika e Zezë
Gjendet e vdekur një grua në Obiliq, policia jep detaje

Gjendet e vdekur një grua në Obiliq, policia jep detaje

Kronika e Zezë
Kaplohet nga zjarri një veturë në lëvizje në Obiliq

Kaplohet nga zjarri një veturë në lëvizje në Obiliq

Kronika e Zezë
Nipi raporton për zhdukjen e dajës në Obiliq

Nipi raporton për zhdukjen e dajës në Obiliq

Kronika e Zezë
Policia njofton për tri vjedhje të rënda, hajnat morën edhe bakër nga stacioni i RTK-së

Policia njofton për tri vjedhje të rënda, hajnat morën edhe bakër nga stacioni i RTK-së

Kronika e Zezë
Gjendet një person pa shenja jete në Obiliq

Gjendet një person pa shenja jete në Obiliq

Kronika e Zezë
Obiliq, një vajzë raporton në polici se është dhunuar nga një person në motel

Obiliq, një vajzë raporton në polici se është dhunuar nga një person në motel

Kronika e Zezë
Obiliq, gjashtë automjete largohen nga qarkullimi për shkelje të rregullave në trafik

Obiliq, gjashtë automjete largohen nga qarkullimi për shkelje të rregullave në trafik

Kronika e Zezë
8.3 milionë euro grant për 11 komuna, nga 17 mijë deri në 1.7 milion – këto janë shumat që përfituan

8.3 milionë euro grant për 11 komuna, nga 17 mijë deri në 1.7 milion – këto janë shumat që përfituan

Besnike Salihu
Persona të panjohur lidhin një roje në Obiliq dhe hyjnë brenda objektit ku ai ishte duke ruajtur

Persona të panjohur lidhin një roje në Obiliq dhe hyjnë brenda objektit ku ai ishte duke ruajtur

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një grua në Obiliq

Gjendet pa shenja jete një grua në Obiliq

Kronika e Zezë
Arrestohet dhe suspendohet nga puna polici që goditi një këmbësore në Obiliq

Arrestohet dhe suspendohet nga puna polici që goditi një këmbësore në Obiliq

Kronika e Zezë
Djali i birësuar rrah nënën e tij në Obiliq

Djali i birësuar rrah nënën e tij në Obiliq

Kronika e Zezë
Kanoset me armë një grua në Obiliq, arrestohet një person

Kanoset me armë një grua në Obiliq, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Obiliq – hodhi nga vetura një qese me marihuanë

Arrestohet një person në Obiliq – hodhi nga vetura një qese me marihuanë

Kronika e Zezë
Kërcënoi ish të dashurën me publikimin e fotove intime dhe vrasjen e familjarëve – arrestohet i dyshuari në Obiliq

Kërcënoi ish të dashurën me publikimin e fotove intime dhe vrasjen e familjarëve – arrestohet i dyshuari në Obiliq

Kronika e Zezë
E mori një grua për të bashkëjetuar, arrestohet për dhunim një person në Obiliq

E mori një grua për të bashkëjetuar, arrestohet për dhunim një person në Obiliq

Kronika e Zezë
Dyshohet se vodhën materiale ndërtimi, arrestohen dy persona në Obiliq

Dyshohet se vodhën materiale ndërtimi, arrestohen dy persona në Obiliq

Kronika e Zezë
Tre nxënës janë përfshirë në një rrahje në Obiliq

Tre nxënës janë përfshirë në një rrahje në Obiliq

Kronika e Zezë
Policia njofton për një rast të tentim dhunimit në Obiliq

Policia njofton për një rast të tentim dhunimit në Obiliq

Kronika e Zezë
Abdixhiku i thur lavde Xhafer Gashit për qeverisjen në Obiliq, ka frikë mos i bllokohen punët sikurse në Prishtinë

Abdixhiku i thur lavde Xhafer Gashit për qeverisjen në Obiliq, ka frikë mos i bllokohen punët sikurse në Prishtinë

Politikë
Aksion i Policisë në Obiliq, sekuestrohen dy armë zjarri

Aksion i Policisë në Obiliq, sekuestrohen dy armë zjarri

Kronika e Zezë