LAJMI I FUNDIT:

Nikola Sanduloviq

65 Artikuj

“Vajza ime ishte shënjestër e një atentati”, Sanduloviq: Regjimi kriminal në Serbi synon eliminimin tim dhe të vajzës sime

“Vajza ime ishte shënjestër e një atentati”, Sanduloviq: Regjimi kriminal në Serbi synon eliminimin tim dhe të vajzës sime

Serbia
‘Serbia më afër NATO-s se Kosova’, Sanduloviq i reagon ashpër Hillit: Vuçiq organizoi tubim me himnin rus

‘Serbia më afër NATO-s se Kosova’, Sanduloviq i reagon ashpër Hillit: Vuçiq organizoi tubim me himnin rus

Kosovë
“Idiotë që fshehin të vërtetën”, Sanduloviq: Vuçiq nuk dallon aspak nga Millosheviqi

“Idiotë që fshehin të vërtetën”, Sanduloviq: Vuçiq nuk dallon aspak nga Millosheviqi

Kosovë
Deklaratat kërcënuese të Vuçiqit, reagon Sanduloviq: Kam paralajmëruar se kjo do të ndodh, por BE-ja dhe ShBA-të nuk më dëgjuan

Deklaratat kërcënuese të Vuçiqit, reagon Sanduloviq: Kam paralajmëruar se kjo do të ndodh, por BE-ja dhe ShBA-të nuk më dëgjuan

Kosovë
“Vuçiq do të vrasë babain tim”- vajza e Sanduloviq thotë se babi i saj u kërcënua sërish

“Vuçiq do të vrasë babain tim”- vajza e Sanduloviq thotë se babi i saj u kërcënua sërish

Kosovë
Escobar tha se Radoiçiq duhet të arrestohet, Sanduloviq pyet: Vuçiq apo Radoiçiq do të përfundojë në burg i pari?

Escobar tha se Radoiçiq duhet të arrestohet, Sanduloviq pyet: Vuçiq apo Radoiçiq do të përfundojë në burg i pari?

Kosovë
Fotografia e Gjuriqit me Radoiçiq, politikani serb Sanduloviq: Cilat do të jenë reagimet e SHBA-së dhe BE-së ndaj kësaj dëshmie

Fotografia e Gjuriqit me Radoiçiq, politikani serb Sanduloviq: Cilat do të jenë reagimet e SHBA-së dhe BE-së ndaj kësaj dëshmie

Kosovë
Sandulloviq poston sërish fotografinë e fëmijëve të vrarë në Prekaz: U vranë me urdhrat e kriminelit të luftës Sllobodan Millosheviq

Sandulloviq poston sërish fotografinë e fëmijëve të vrarë në Prekaz: U vranë me urdhrat e kriminelit të luftës Sllobodan Millosheviq

Kosovë
Politikani opozitar serb: Pas rrahjes brutale nga njerëzit e Vuçiqit, tani po ma kërcënojnë e sulmojnë vajzën

Politikani opozitar serb: Pas rrahjes brutale nga njerëzit e Vuçiqit, tani po ma kërcënojnë e sulmojnë vajzën

Kosovë
Sanduloviq: BE dhe NATO të kuptojnë që Vuçiq po punon kundër tyre

Sanduloviq: BE dhe NATO të kuptojnë që Vuçiq po punon kundër tyre

Kosovë
I përdhosën varrin e nënës, Sanduloviq akuzon Vuçiqin dhe BIA-n serbe

I përdhosën varrin e nënës, Sanduloviq akuzon Vuçiqin dhe BIA-n serbe

Kosovë
Ndalimi i dinarit serb në Kosovë, Sanduloviq: Fundi i pasurimit të Radoiçiqit, Veslinoviqit, Rakiqit dhe kriminelëve të Listës Serbe

Ndalimi i dinarit serb në Kosovë, Sanduloviq: Fundi i pasurimit të Radoiçiqit, Veslinoviqit, Rakiqit dhe kriminelëve të Listës Serbe

Politikë
“Më rrahën 10 persona, Radoiçiqi i pranishëm”, Sanduloviq flet për sulmin që iu bë pas vizitës në Prekaz

“Më rrahën 10 persona, Radoiçiqi i pranishëm”, Sanduloviq flet për sulmin që iu bë pas vizitës në Prekaz

Kosovë
U ndalua në aeroportin e Serbisë – vajza e Nikola Sanduloviqit thotë se BIA e pyeti se ku dhe më kë po udhëton

U ndalua në aeroportin e Serbisë – vajza e Nikola Sanduloviqit thotë se BIA e pyeti se ku dhe më kë po udhëton

Kosovë
Serbia vazhdon të maltretojë familjen e Nikola Sanduloviqit

Serbia vazhdon të maltretojë familjen e Nikola Sanduloviqit

Kosovë
Alarmon Sanduloviq: Policia e Vuçiqit e ka marrë në pyetje avokatin britanik – reagon Alicia Kearns

Alarmon Sanduloviq: Policia e Vuçiqit e ka marrë në pyetje avokatin britanik – reagon Alicia Kearns

Serbia
Arrestimi dhe torturimi i Nikola Sanduloviqit – avokati tij dorëzon kallëzim penal ndaj BIA-s serbe

Arrestimi dhe torturimi i Nikola Sanduloviqit – avokati tij dorëzon kallëzim penal ndaj BIA-s serbe

Kosovë
“Më pyetën nëse kam biseduar me kryeministrin Kurti” – Klara Sanduloviq tregon se çfarë i thanë agjentët e BIA-s pasi e ndaluan në Merdar

“Më pyetën nëse kam biseduar me kryeministrin Kurti” – Klara Sanduloviq tregon se çfarë i thanë agjentët e BIA-s pasi e ndaluan në Merdar

Kosovë
U ndalua në Merdar për shkak të homazheve në Prekaz, Klara Sanduloviq lejohet të hyjë në Serbi pas katër orësh marrje në pyetje

U ndalua në Merdar për shkak të homazheve në Prekaz, Klara Sanduloviq lejohet të hyjë në Serbi pas katër orësh marrje në pyetje

Kosovë
Vajza e Sanduloviqit bën homazhe te varrezat e familjes Jashari në Prekaz

Vajza e Sanduloviqit bën homazhe te varrezat e familjes Jashari në Prekaz

Kosovë
Mesazhet nga varrezat dhe komplekset memoriale: Politikanët e intelektualët serbë ia thonë Vuçiqit të vërtetën e hidhur për Kosovën

Mesazhet nga varrezat dhe komplekset memoriale: Politikanët e intelektualët serbë ia thonë Vuçiqit të vërtetën e hidhur për Kosovën

Kosovë
Gazeta britanike “The Guardian” shkruan për rrahjen dhe torturimin e Nikola Sanduloviqit

Gazeta britanike “The Guardian” shkruan për rrahjen dhe torturimin e Nikola Sanduloviqit

Serbia
Prokuroria në Beograd në një linjë me BIA-n: Nikola Sanduloviq nuk është rrahur

Prokuroria në Beograd në një linjë me BIA-n: Nikola Sanduloviq nuk është rrahur

Serbia
Rasti i rrahjes brutale të Nikola Sanduloviqit – çfarë dihet deri më tani?

Rasti i rrahjes brutale të Nikola Sanduloviqit – çfarë dihet deri më tani?

Serbia