LAJMI I FUNDIT:

Nico Gonzalez

14 Artikuj

Enigma Nico në Porto: ‘Busquetsi i ri’ që e shiti Barcelona për 8.5 milionë euro

Enigma Nico në Porto: ‘Busquetsi i ri’ që e shiti Barcelona për 8.5 milionë euro

Ndërkombëtare
Zyrtare: Nico largohet nga Barcelona

Zyrtare: Nico largohet nga Barcelona

La Liga
Dembele, Cancelo dhe tetë emra të tjerë – kush pritet të transferohet dhe largohet nga Barcelona

Dembele, Cancelo dhe tetë emra të tjerë – kush pritet të transferohet dhe largohet nga Barcelona

La Liga
Shanset e lojtarëve që pritet t’i bashkohen dhe largohen Barcelonës në ditët e ardhshme

Shanset e lojtarëve që pritet t’i bashkohen dhe largohen Barcelonës në ditët e ardhshme

La Liga
Busquets tregon tre lojtarët që mund ta zëvendësojnë te Barcelona

Busquets tregon tre lojtarët që mund ta zëvendësojnë te Barcelona

La Liga
Barcelona e gatshme ta shkëmbejë Nico Gonzalez me Juan Foyth

Barcelona e gatshme ta shkëmbejë Nico Gonzalez me Juan Foyth

La Liga
Nico: Më kujtohet kur Lewandowski shënoi katër gola kundër Real Madridit, festova shumë

Nico: Më kujtohet kur Lewandowski shënoi katër gola kundër Real Madridit, festova shumë

La Liga
Barcelona ofron dy lojtarë për shërbimet e Koundes

Barcelona ofron dy lojtarë për shërbimet e Koundes

La Liga
Lojtarët që duan të qëndrojnë te Barcelona

Lojtarët që duan të qëndrojnë te Barcelona

La Liga
Nico i premton besnikëri Barcelonës: Dua të mbetëm gjithë jetën këtu

Nico i premton besnikëri Barcelonës: Dua të mbetëm gjithë jetën këtu

La Liga
Babai i Nico Gonzalez: Ai zgjodhi Barcelonën para Real Madridit

Babai i Nico Gonzalez: Ai zgjodhi Barcelonën para Real Madridit

La Liga
Muniain dhuroi spektakël në fundin e ndeshjes ndaj Barcelonës, ‘trullosi’ me driblime tre lojtarë kundërshtarë

Muniain dhuroi spektakël në fundin e ndeshjes ndaj Barcelonës, ‘trullosi’ me driblime tre lojtarë kundërshtarë

Ndërkombëtare
Dani Alves shmang shkeljen e stemës së Barcelonës, ndikimi i tij bëhet i madh pasi Nico e kopjon veprimin e tij

Dani Alves shmang shkeljen e stemës së Barcelonës, ndikimi i tij bëhet i madh pasi Nico e kopjon veprimin e tij

La Liga
Gol dhe asistim, konkurrent i lindur dhe plot lëvdata për të – Gavi po bëhet një talent i klasit botëror

Gol dhe asistim, konkurrent i lindur dhe plot lëvdata për të – Gavi po bëhet një talent i klasit botëror

La Liga