LAJMI I FUNDIT:

Newcastle United

1120 Artikuj

Si fitorja madhe e Newcastle kundër Tottenham i sjell Chelsea një bonus të madh financiar

Si fitorja madhe e Newcastle kundër Tottenham i sjell Chelsea një bonus të madh financiar

Premier League
Rabiot paralajmëron se mund të mos jetë në Juventus sezonin e ardhshëm

Rabiot paralajmëron se mund të mos jetë në Juventus sezonin e ardhshëm

Serie A
Dan Burn u dërgon një mesazh tifozëve të shurdhër të Newcastle, një vajzë një tribuna ishte shumë e lumtur me gjestin e mbrojtësit

Dan Burn u dërgon një mesazh tifozëve të shurdhër të Newcastle, një vajzë një tribuna ishte shumë e lumtur me gjestin e mbrojtësit

Premier League
Rabiot largohet nga Juventusi, pesë klube që po kërkojnë shërbimet e tij

Rabiot largohet nga Juventusi, pesë klube që po kërkojnë shërbimet e tij

Serie A
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Liga e Kampionëve
I pakënaqur nga ‘injorimi’ që po i bën Ancelotti, Newcastle i ofron një rrugëdalje yllit të Real Madridit

I pakënaqur nga ‘injorimi’ që po i bën Ancelotti, Newcastle i ofron një rrugëdalje yllit të Real Madridit

Premier League
Çmenduri nga dy klube të Ligës Premier: Të gatshme të paguajnë 100 milionë euro për Isak

Çmenduri nga dy klube të Ligës Premier: Të gatshme të paguajnë 100 milionë euro për Isak

Premier League
“Djali i topit” refuzoi kërkesën e Kudus pasi sulmuesi i West Ham shënoi kundër Newcastle

“Djali i topit” refuzoi kërkesën e Kudus pasi sulmuesi i West Ham shënoi kundër Newcastle

Premier League
Sandro Tonali: Gjithçka që duhet të dini pas akuzave të reja të basteve

Sandro Tonali: Gjithçka që duhet të dini pas akuzave të reja të basteve

Premier League
Për tre muaj, 50 baste: Publikohet videoja ku Tonali mezi pret të ndëshkohet me karton të verdhë

Për tre muaj, 50 baste: Publikohet videoja ku Tonali mezi pret të ndëshkohet me karton të verdhë

Premier League
Tonali akuzohet për shkelje të dytë të basteve, Federata Angleze sjell 50 akuza të reja për fillim sezonin me Newcastle

Tonali akuzohet për shkelje të dytë të basteve, Federata Angleze sjell 50 akuza të reja për fillim sezonin me Newcastle

Premier League
Guardiola i fiksuar pas nënshkrimit të yllit të Ligës Premier

Guardiola i fiksuar pas nënshkrimit të yllit të Ligës Premier

Premier League
Mourinho propozohet si trajner i klubit të Ligës Premier

Mourinho propozohet si trajner i klubit të Ligës Premier

Premier League
Dy klube të Ligës Premier duan emërimin sensacional të Xavit në verë

Dy klube të Ligës Premier duan emërimin sensacional të Xavit në verë

La Liga
Mourinho i etur për rikthim në Ligën Premier, por tani te një skuadër që nuk e ka menaxhuar më parë

Mourinho i etur për rikthim në Ligën Premier, por tani te një skuadër që nuk e ka menaxhuar më parë

Premier League
Newcastle United në kërkim të mbrojtësit pas lëndimit të Botman – në listë tre yje të Serie A

Newcastle United në kërkim të mbrojtësit pas lëndimit të Botman – në listë tre yje të Serie A

Premier League
Florentino Perez i gatshëm të paguajë 120 milionë euro për top yllin e Newcastle

Florentino Perez i gatshëm të paguajë 120 milionë euro për top yllin e Newcastle

La Liga
Bernardo Silva shkëlqen, Manchester City kalon Newcastlen

Bernardo Silva shkëlqen, Manchester City kalon Newcastlen

Premier League
Chelsea triumfon në shtëpi ndaj Newcastle për tu rikthyer tek fitoret

Chelsea triumfon në shtëpi ndaj Newcastle për tu rikthyer tek fitoret

Premier League
Renditja e 10 klubeve angleze që kanë shpenzuar më së shumti para në pesë sezonet e fundit

Renditja e 10 klubeve angleze që kanë shpenzuar më së shumti para në pesë sezonet e fundit

Premier League
Chelsea synon transferimin e një prej mbrojtësve më të mirë në Ligën Premier

Chelsea synon transferimin e një prej mbrojtësve më të mirë në Ligën Premier

Premier League
Pas Spanjës edhe Anglia godet tifozët që tentojnë të shikojnë futboll falas

Pas Spanjës edhe Anglia godet tifozët që tentojnë të shikojnë futboll falas

Premier League
Nagelsmann do të largohet nga Gjermania pas evropianit, tre klube të mëdha angleze e duan atë

Nagelsmann do të largohet nga Gjermania pas evropianit, tre klube të mëdha angleze e duan atë

Premier League
“Jam i pastrehë dhe një i dehur i trishtuar”, legjenda angleze flet për problemet me alkoolin dhe drogën

“Jam i pastrehë dhe një i dehur i trishtuar”, legjenda angleze flet për problemet me alkoolin dhe drogën

Ndërkombëtare