LAJMI I FUNDIT:

Nantes

175 Artikuj

PSG merr një fitore komode në udhëtim ndaj Nantes

PSG merr një fitore komode në udhëtim ndaj Nantes

Ligue 1
Tre klube të Serie A në listën e 10 fituesve më të lartë për afatin kalimtar të janarit

Tre klube të Serie A në listën e 10 fituesve më të lartë për afatin kalimtar të janarit

Ndërkombëtare
Ylli i humbur i Arsenalit: Çfarë ndodhi me Marquinhos?

Ylli i humbur i Arsenalit: Çfarë ndodhi me Marquinhos?

Premier League
Skuadrat me më shumë humbje në vitin 2023 – Chelsea është e vetmja top skuadër në listë

Skuadrat me më shumë humbje në vitin 2023 – Chelsea është e vetmja top skuadër në listë

Ndërkombëtare
PSG fiton me shumë mund në shtëpi ndaj Nantes

PSG fiton me shumë mund në shtëpi ndaj Nantes

Ligue 1
Më shumë se katër vite nga vdekja tragjike e Sala dhe nëpër procedura të turpshme ligjore – FIFA obligon Cardiffin ta paguajë shumën e transferimit

Më shumë se katër vite nga vdekja tragjike e Sala dhe nëpër procedura të turpshme ligjore – FIFA obligon Cardiffin ta paguajë shumën e transferimit

Premier League
“Në shtëpinë time gratë nuk u flasin kështu burrave”, Toulouse suspendon lojtarin maroken pas skandalit me politikanen franceze

“Në shtëpinë time gratë nuk u flasin kështu burrave”, Toulouse suspendon lojtarin maroken pas skandalit me politikanen franceze

Ndërkombëtare
Messi shkëlqen, notat e lojtarëve në ndeshjen PSG 4-2 Nantes

Messi shkëlqen, notat e lojtarëve në ndeshjen PSG 4-2 Nantes

Ligue 1
PSG fiton me vështirësi ndaj Nantes, vazhdon të krijojë epërsi më të tjerët

PSG fiton me vështirësi ndaj Nantes, vazhdon të krijojë epërsi më të tjerët

Ligue 1
PSG luan vetëm për fitore ndaj Nantes, formacionet zyrtare

PSG luan vetëm për fitore ndaj Nantes, formacionet zyrtare

Ligue 1
Notat e lojtarëve, Nantes 0-3 Juventus: Di Maria merr vlerësim maksimal

Notat e lojtarëve, Nantes 0-3 Juventus: Di Maria merr vlerësim maksimal

Liga e Evropës
Di Maria dhuron spektakël me het-trik, Juventusi mposht Nantesin për të kaluar tutje

Di Maria dhuron spektakël me het-trik, Juventusi mposht Nantesin për të kaluar tutje

Liga e Evropës
Sërish Di Maria bën gjithçka vetë – ‘shkatërron’ mbrojtjen e Nantes, fiton penallti dhe e largon me të kuq një lojtar kundërshtar

Sërish Di Maria bën gjithçka vetë – ‘shkatërron’ mbrojtjen e Nantes, fiton penallti dhe e largon me të kuq një lojtar kundërshtar

Liga e Evropës
Di Maria shënon super gol ndaj Nantes – reagimi i Allegrit tregon më së miri se çfarë bëri kampioni i botës

Di Maria shënon super gol ndaj Nantes – reagimi i Allegrit tregon më së miri se çfarë bëri kampioni i botës

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare: Gjithçka e hapur ndërmjet Juventusit dhe Nantes

Formacionet zyrtare: Gjithçka e hapur ndërmjet Juventusit dhe Nantes

Liga e Evropës
Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës
Juventusi udhëton në Nantes pa dy yjet kryesore të ekipit

Juventusi udhëton në Nantes pa dy yjet kryesore të ekipit

Liga e Evropës
Allegri i dëshpëruar me barazimin, por thotë se Juventusi kualifikohet në Francë

Allegri i dëshpëruar me barazimin, por thotë se Juventusi kualifikohet në Francë

Serie A
Momenti nga rasti i Chiesas: Topi u përplas në transversale, preku vijën fatale, goditi shtyllën e djathtë dhe doli jashtë

Momenti nga rasti i Chiesas: Topi u përplas në transversale, preku vijën fatale, goditi shtyllën e djathtë dhe doli jashtë

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve: Juventus 1-1 Nantes, vlerësohen Di Maria dhe portieri mysafir

Notat e lojtarëve: Juventus 1-1 Nantes, vlerësohen Di Maria dhe portieri mysafir

Liga e Evropës
Juve nuk arrin të fitojë ndaj Nantes

Juve nuk arrin të fitojë ndaj Nantes

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare: Juve në ndeshjen e parë të ‘play-offit’ ndaj Nantes

Formacionet zyrtare: Juve në ndeshjen e parë të ‘play-offit’ ndaj Nantes

Liga e Evropës
Duele fantastike na presin sot në Ligën e Evropës, gjigantët evropianë zbresin në fushë

Duele fantastike na presin sot në Ligën e Evropës, gjigantët evropianë zbresin në fushë

Liga e Evropës
Pogba xhirohet duke u stërvitur para ndeshjes ndaj Nantes

Pogba xhirohet duke u stërvitur para ndeshjes ndaj Nantes

Liga e Evropës