LAJMI I FUNDIT:

MLS

724 Artikuj

Messi dhe Suarez dhurojnë spektakël me nga dy gola, Inter Miami me pesë yje përballë Orlandos

Messi dhe Suarez dhurojnë spektakël me nga dy gola, Inter Miami me pesë yje përballë Orlandos

Ndërkombëtare
“Nëse ai është i lumtur, edhe unë jam i lumtur” – Neymar me deklaratë interesante për Messin 

“Nëse ai është i lumtur, edhe unë jam i lumtur” – Neymar me deklaratë interesante për Messin 

Ndërkombëtare
Barcelona do të marrë ‘vendim strategjik’ për të ardhmen e Robert Lewandowskit

Barcelona do të marrë ‘vendim strategjik’ për të ardhmen e Robert Lewandowskit

La Liga
Thonë se nuk di të flasë, por ylli i Inter Miamit zbulon se çfarë i tha Lionel Messi në gjuhën angleze

Thonë se nuk di të flasë, por ylli i Inter Miamit zbulon se çfarë i tha Lionel Messi në gjuhën angleze

Ligat tjera
Një tjetër ish-bashkëlojtar i Barcelonës mund t’i bashkohet Messit te Inter Miami

Një tjetër ish-bashkëlojtar i Barcelonës mund t’i bashkohet Messit te Inter Miami

Ligat tjera
Messi dhe Jordi Alba si në kohët e arta te Barcelona, një bashkëpunim fantastik i dyshes bën që argjentinasi të shënoj në kohën shtesë

Messi dhe Jordi Alba si në kohët e arta te Barcelona, një bashkëpunim fantastik i dyshes bën që argjentinasi të shënoj në kohën shtesë

Ndërkombëtare
“Për ata që pyesin..”, reagon ‘viktima’ e Messit

“Për ata që pyesin..”, reagon ‘viktima’ e Messit

Ligat tjera
Mjeshtëria e Messit bën xhiron e botës, nuk e ndaloi as një lojtar i dëmtuar në tokë

Mjeshtëria e Messit bën xhiron e botës, nuk e ndaloi as një lojtar i dëmtuar në tokë

Ligat tjera
Messi dhe Inter Miami e nisin me fitore sezonin e ri në MLS

Messi dhe Inter Miami e nisin me fitore sezonin e ri në MLS

Ligat tjera
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Yjet
Messi dhe Inter Miami nën presion për të fituar trofeun e MLS në vitin 2024

Messi dhe Inter Miami nën presion për të fituar trofeun e MLS në vitin 2024

Ndërkombëtare
Xherdan Shaqiri në super formë para nisjes së kampionatit në MLS, shënon gol mahnitës nga goditja e dënimit

Xherdan Shaqiri në super formë para nisjes së kampionatit në MLS, shënon gol mahnitës nga goditja e dënimit

Ligat tjera
Babanë e ka një legjendë të Real Madridit, por ai refuzoi top klubet evropiane për të luajtur me Messin te Inter Miami

Babanë e ka një legjendë të Real Madridit, por ai refuzoi top klubet evropiane për të luajtur me Messin te Inter Miami

Ndërkombëtare
Një tjetër futbollist nga Barcelona pritet t’i bashkohet Messit te Inter Miami

Një tjetër futbollist nga Barcelona pritet t’i bashkohet Messit te Inter Miami

La Liga
Kinezët janë tërbuar me  Lionel Messi pasi ai luajti një ndeshje në Japoni

Kinezët janë tërbuar me Lionel Messi pasi ai luajti një ndeshje në Japoni

Ligat tjera
Ishte zbuluar qysh në fillim paga e tij, por sigurimi i Leo Messit fiton shumë më shumë për ta siguruar argjentinasin

Ishte zbuluar qysh në fillim paga e tij, por sigurimi i Leo Messit fiton shumë më shumë për ta siguruar argjentinasin

Ligat tjera
Lionel Messi vs Cristiano Ronaldo: Rivaliteti më i madh i futbollit nuk do të përsëritet pas një lëndimi mizor të portugezit

Lionel Messi vs Cristiano Ronaldo: Rivaliteti më i madh i futbollit nuk do të përsëritet pas një lëndimi mizor të portugezit

Ndërkombëtare
Gjashtë destinacionet e mundshme për Mourinhon: Rikthime emocionale, më shumë para ose diçka edhe më e çmendur

Gjashtë destinacionet e mundshme për Mourinhon: Rikthime emocionale, më shumë para ose diçka edhe më e çmendur

Ndërkombëtare
Ballkani refuzon ofertën e fundit të New York Cityt për Lumbardh Dellovën

Ballkani refuzon ofertën e fundit të New York Cityt për Lumbardh Dellovën

Ligat tjera
Para 13 vitesh e kishte konfirmuar, tifozët të bindur se ku do të shkojë Mourinho pas shkarkimit nga Roma

Para 13 vitesh e kishte konfirmuar, tifozët të bindur se ku do të shkojë Mourinho pas shkarkimit nga Roma

Ligat tjera
New York City rrit ofertën për Ballkanin, por edhe për Dellovën – 24 orët vendimtare për të ardhmen e mbrojtësit kosovar

New York City rrit ofertën për Ballkanin, por edhe për Dellovën – 24 orët vendimtare për të ardhmen e mbrojtësit kosovar

Ndërkombëtare
Shtatë rekorde e çmendura që Messi mund t’i thyejë gjatë vitit 2024

Shtatë rekorde e çmendura që Messi mund t’i thyejë gjatë vitit 2024

Ndërkombëtare
Lionel Messi dhe Inter Miami në rrezik pasi greva kërcënon fillimin e sezonit të MLS

Lionel Messi dhe Inter Miami në rrezik pasi greva kërcënon fillimin e sezonit të MLS

Ligat tjera
Inter Miami mori një licencë të rëndësishme nga MLS për shkak të Messit, fërkon duart edhe Adidas

Inter Miami mori një licencë të rëndësishme nga MLS për shkak të Messit, fërkon duart edhe Adidas

Ligat tjera