LAJMI I FUNDIT:

Mirel Josa

68 Artikuj

Mirel Josa flet për interesimin e Dritës: E respektoj interesimin, por nuk kam kontakt

Mirel Josa flet për interesimin e Dritës: E respektoj interesimin, por nuk kam kontakt

Superliga
Vllaznia e Mirel Josës fiton Kupën e Shqipërisë

Vllaznia e Mirel Josës fiton Kupën e Shqipërisë

Superliga
Ish-trajneri i Prishtinës, Mirel Josa merr drejtimin e Kukësit

Ish-trajneri i Prishtinës, Mirel Josa merr drejtimin e Kukësit

Superliga
U shkarkua nga Prishtina, Mirel Josa kërkohet nga Shkëndija

U shkarkua nga Prishtina, Mirel Josa kërkohet nga Shkëndija

Supërliga
Prishtina dhe Mirel Josa ndajnë rrugët

Prishtina dhe Mirel Josa ndajnë rrugët

Superliga
Josa: Barazimi ndaj Flamurtarit nuk është rezultat negativ, mangësitë do të korrigjohen

Josa: Barazimi ndaj Flamurtarit nuk është rezultat negativ, mangësitë do të korrigjohen

Superliga
Reagon Prishtina: Mirel Josa qëndron, Remzi Ejupi vendos pas pushimeve

Reagon Prishtina: Mirel Josa qëndron, Remzi Ejupi vendos pas pushimeve

Superliga
Josa drejt largimit, Prishtina bisedon me tre trajnerë

Josa drejt largimit, Prishtina bisedon me tre trajnerë

Superliga
Josa flet pas barazimit ndaj St Joseph’s: Do të jetë e vështirë në ndeshjen e kthimit

Josa flet pas barazimit ndaj St Joseph’s: Do të jetë e vështirë në ndeshjen e kthimit

Liga e Evropës
Mirel Josa flet për shortin: Nuk e mendoj Rangersin, kemi punë një herë me St Joseph’s

Mirel Josa flet për shortin: Nuk e mendoj Rangersin, kemi punë një herë me St Joseph’s

Superliga
Prishtina përsëri me komunikatë, përkrah Mirel Josën

Prishtina përsëri me komunikatë, përkrah Mirel Josën

Superliga
Prishtina nis përgatitjet për Evropë, të pranishëm shumica e futbollistëve

Prishtina nis përgatitjet për Evropë, të pranishëm shumica e futbollistëve

Superliga
Josa: Do të jetë vështirë ndaj Feronikelit

Josa: Do të jetë vështirë ndaj Feronikelit

Superliga
Sfida mes Prishtinës dhe Feronikelit në sytë e Mirel Josës

Sfida mes Prishtinës dhe Feronikelit në sytë e Mirel Josës

Superliga
Statistikat mbresëlënëse të Mirel Josës në krye të Prishtinës

Statistikat mbresëlënëse të Mirel Josës në krye të Prishtinës

Superliga
Mirel Josa: E merituam fitoren, Prishtina ishte dukshëm më e mirë se Llapi

Mirel Josa: E merituam fitoren, Prishtina ishte dukshëm më e mirë se Llapi

Superliga
Josa: E dinim se do të jetë vështirë ndaj Gjilanit, por ia arritëm të fitojmë

Josa: E dinim se do të jetë vështirë ndaj Gjilanit, por ia arritëm të fitojmë

Superliga
Josa: Jam shumë i kënaqur me lojtarët, e lejuam Ferizajn të godas vetëm një herë në portë

Josa: Jam shumë i kënaqur me lojtarët, e lejuam Ferizajn të godas vetëm një herë në portë

Superliga
Josa: Kemi një mal për të ngjitur, nuk më pëlqeu loja e skuadrës në fund

Josa: Kemi një mal për të ngjitur, nuk më pëlqeu loja e skuadrës në fund

Superliga
Josa: Nuk jam i kënaqur me rezultatin ndaj Feronikelit

Josa: Nuk jam i kënaqur me rezultatin ndaj Feronikelit

Superliga
Prishtina e gatshme për Feronikelin: Flasin Josa dhe Haliti

Prishtina e gatshme për Feronikelin: Flasin Josa dhe Haliti

Superliga
Mirel Josa: Jam i dëshpëruar me humbjen, do të ketë ndryshime

Mirel Josa: Jam i dëshpëruar me humbjen, do të ketë ndryshime

Superliga
Josa pas derbit ndaj Dritës: Jam shumë i lumtur që skuadra nuk humbi, vazhdojmë të përqendruar

Josa pas derbit ndaj Dritës: Jam shumë i lumtur që skuadra nuk humbi, vazhdojmë të përqendruar

Superliga
Josa: E dinim si do të luante Ferizaj, u munduam të fitojmë

Josa: E dinim si do të luante Ferizaj, u munduam të fitojmë

Superliga