LAJMI I FUNDIT:

Mick Jagger

34 Artikuj

Mick Jagger thotë se pasurinë e tij prej afro 500 milionë eurosh do ta dhurojë për bamirësi

Mick Jagger thotë se pasurinë e tij prej afro 500 milionë eurosh do ta dhurojë për bamirësi

Yjet
E fejuara 36 vjeçare e Jagger merr vëmendjen me përzgjedhjen e modës në Paris

E fejuara 36 vjeçare e Jagger merr vëmendjen me përzgjedhjen e modës në Paris

Modë
Mick Jagger dhe e fejuara e tij 44 vjet më e re fotografohen mjaft të disponuar në Paris

Mick Jagger dhe e fejuara e tij 44 vjet më e re fotografohen mjaft të disponuar në Paris

Yjet
Mick Jagger fejohet për herë të tretë në moshën 79 vjeçare me balerinën 43 vite më të re në moshë

Mick Jagger fejohet për herë të tretë në moshën 79 vjeçare me balerinën 43 vite më të re në moshë

Yjet
Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Po Flitet
Vajza e Mick Jagger, Jade arrestohet në Ibiza pasi dyshohet se sulmoi oficerët e policisë

Vajza e Mick Jagger, Jade arrestohet në Ibiza pasi dyshohet se sulmoi oficerët e policisë

Yjet
The Rolling Stones në objektivin e Jim Marshallit

The Rolling Stones në objektivin e Jim Marshallit

Fotografia
E dashura e Mick Jagger nxit thashetheme për fejesën e çiftit

E dashura e Mick Jagger nxit thashetheme për fejesën e çiftit

Po Flitet
Rolling Stones do të publikojnë album të ri pas 18 vitesh

Rolling Stones do të publikojnë album të ri pas 18 vitesh

Muzikë
Rolling Stones zhvillojnë turneun e parë evropian pa bateristin e ndjerë Charlie Watts

Rolling Stones zhvillojnë turneun e parë evropian pa bateristin e ndjerë Charlie Watts

Muzikë
Al Pacino 81-vjeçar nis një lidhje të re me bukuroshen 28-vjeçare Noor Alfallah, e cila më parë ka qenë e dashura e Mick Jaggerit

Al Pacino 81-vjeçar nis një lidhje të re me bukuroshen 28-vjeçare Noor Alfallah, e cila më parë ka qenë e dashura e Mick Jaggerit

Po Flitet
Mick Jagger (78) është një fenomen. Kur të shikoni videon do të kuptoni pse!

Mick Jagger (78) është një fenomen. Kur të shikoni videon do të kuptoni pse!

Ndërtim i muskujve
Videoja lamtumirëse e Rolling Stones për Charlie Watts

Videoja lamtumirëse e Rolling Stones për Charlie Watts

Muzikë
Mick Jagger theu rregullat e karantinës për të ndjekur ndeshjen e Anglisë në gjysmëfinale, gjobitet me 11.7 mijë euro nga autoritetet britanike

Mick Jagger theu rregullat e karantinës për të ndjekur ndeshjen e Anglisë në gjysmëfinale, gjobitet me 11.7 mijë euro nga autoritetet britanike

Yjet
Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

Muzikë
Katërmbëdhjetë fotografitë e të famshmëve dhe fëmijëve të tyre në moshë të njëjtë

Katërmbëdhjetë fotografitë e të famshmëve dhe fëmijëve të tyre në moshë të njëjtë

Yjet
Njihuni me fëmijët e të famshmëve që kanë ngjashmëri ‘të frikshme’ me baballarët e tyre

Njihuni me fëmijët e të famshmëve që kanë ngjashmëri ‘të frikshme’ me baballarët e tyre

Yjet
Turneu i “Rolling Stones” do të nisë në qershor

Turneu i “Rolling Stones” do të nisë në qershor

Muzikë
Riaftësimi i Mick Jagger po shkon mirë pas operimit urgjent

Riaftësimi i Mick Jagger po shkon mirë pas operimit urgjent

Yjet
Mick Jagger është duke u shëruar pas operacionit të suksesshëm në zemër

Mick Jagger është duke u shëruar pas operacionit të suksesshëm në zemër

Po Flitet
Pas anulimit të turneut, mësohet se Mick Jagger do të operohet në zemër

Pas anulimit të turneut, mësohet se Mick Jagger do të operohet në zemër

Po Flitet
“Rolling Stones” anulon turneun amerikan për shkak të sëmundjes së Mick Jagger

“Rolling Stones” anulon turneun amerikan për shkak të sëmundjes së Mick Jagger

Yjet
Dymbëdhjetë aktorët e njohur që nuk janë të hijshëm, por që bëjnë për vete mijëra femra

Dymbëdhjetë aktorët e njohur që nuk janë të hijshëm, por që bëjnë për vete mijëra femra

Yjet
Anëtarët e Rolling Stones sfidojnë moshën duke nisur një turne të ri muzikor

Anëtarët e Rolling Stones sfidojnë moshën duke nisur një turne të ri muzikor

Muzikë