LAJMI I FUNDIT:

Mick Jagger dhe e fejuara e tij 44 vjet më e re fotografohen mjaft të disponuar në Paris

Mick Jagger dhe e fejuara e tij 44 vjet më e re fotografohen mjaft të disponuar në Paris
(Foto: Corbis)
Reklama

Mick Jagger dhe e fejuara e tij e re janë fotografuar para Pallatit të Versajës në Paris, në prag të një darke gala për nder të mbretit Charles III dhe mbretëreshës Camilla që po vizitojnë Francën.

80-vjeçari ka pozuar në tepihun e kuq me të dashurën e tij, ish-balerinën Melanie Hamrick (36 vjeçare).


Çifti ka qenë në disponim të mirë, andaj nuk janë shqetësuar nga era e fortë që i ka prishur flokët rokerit të famshëm.

(Foto: WireImage)

Të dy ishin të koordinuara në modë me kombinime të zeza. Mick zgjodhi një kostum klasik të zi me këmishë të bardhë dhe e freskoi veshjen me një shall.

Mick Jagger fejohet për herë të tretë në moshën 79 vjeçare me balerinën 43 vite më të re në moshë
Lexo po ashtu Mick Jagger fejohet për herë të tretë në moshën 79 vjeçare me balerinën 43 vite më të re në moshë

E dashura e tij e vuri në pah figurën e saj të hollë me një fustan të gjatë të zi me një pelerinë që zvarritej. /Telegrafi/

(Foto: PA Images)

Në trend Magazina

Më shumë
Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Magazina
Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori