LAJMI I FUNDIT:
Memphis Depay

Memphis Depay

322 Artikuj

Info

Memphis Depay është futbollist holandez i lindur më 13 shkurt të vitit 1994.

As Neymar e as Depay, zbulohet kush ka paguar 1 milionë euro për lirimin e Dani Alves nga burgu

As Neymar e as Depay, zbulohet kush ka paguar 1 milionë euro për lirimin e Dani Alves nga burgu

La Liga
Mësohet e vërteta nëse Depay pagoi 1 milion euro për të liruar Dani Alvesin nga burgu

Mësohet e vërteta nëse Depay pagoi 1 milion euro për të liruar Dani Alvesin nga burgu

Ndërkombëtare
Zbulohet lojtari i famshëm që dyshohet se ka paguar 1 milionë euro për lirimin e Dani Alves

Zbulohet lojtari i famshëm që dyshohet se ka paguar 1 milionë euro për lirimin e Dani Alves

Ndërkombëtare
Në vitin 2015, Ronaldo kishte bërë top parashikime për pesë lojtarë – çfarë ndodhi me ta dhe ku janë tani?

Në vitin 2015, Ronaldo kishte bërë top parashikime për pesë lojtarë – çfarë ndodhi me ta dhe ku janë tani?

Ndërkombëtare
Atletico Madridi nuk përjashton largimin e yjeve të mëdhenj në verë

Atletico Madridi nuk përjashton largimin e yjeve të mëdhenj në verë

La Liga
Lojtarët me rënien më të madhe të vlerës në treg, Sancho i treti në listë

Lojtarët me rënien më të madhe të vlerës në treg, Sancho i treti në listë

Ndërkombëtare
Atletico Madridi fiton miqësoren e luksit ndaj Man Cityt

Atletico Madridi fiton miqësoren e luksit ndaj Man Cityt

Ndërkombëtare
Postimi i Memphis Depayt për lirimin e Benjamin Mendyt bëhet viral në rrjetet sociale

Postimi i Memphis Depayt për lirimin e Benjamin Mendyt bëhet viral në rrjetet sociale

Premier League
Në festimet e tyre për titull – Barcelona përfshinë dy lojtarë që nuk janë më pjesë e klubit

Në festimet e tyre për titull – Barcelona përfshinë dy lojtarë që nuk janë më pjesë e klubit

La Liga
Memphis Depay tregon zhgënjimin e tij me Frenkie de Jong

Memphis Depay tregon zhgënjimin e tij me Frenkie de Jong

Përfaqësueset
Top 10 transferimet më të mira të janarit në të gjithë Evropën

Top 10 transferimet më të mira të janarit në të gjithë Evropën

Ndërkombëtare
“Gjithçka ka qenë e mrekullueshme”, Depay flet për ditët e para te Atletico Madridi

“Gjithçka ka qenë e mrekullueshme”, Depay flet për ditët e para te Atletico Madridi

La Liga
Zyrtare: Memphis Depay, lojtar i ri i Atletico Madridit

Zyrtare: Memphis Depay, lojtar i ri i Atletico Madridit

La Liga
Ende nuk është mbyllur marrëveshja mes klubeve, Depay del në stërvitje me Atletico Madridin

Ende nuk është mbyllur marrëveshja mes klubeve, Depay del në stërvitje me Atletico Madridin

La Liga
Depay mungon në stërvitjet e Barcës për ta kompletuar transferimin

Depay mungon në stërvitjet e Barcës për ta kompletuar transferimin

La Liga
Barcelona dhe Atletico po punojnë për shkëmbimin Depay-Carrasco

Barcelona dhe Atletico po punojnë për shkëmbimin Depay-Carrasco

La Liga
Newcastle vazhdon të pres përgjigje nga Depay, holandezi e ka ofertën në tavolinë

Newcastle vazhdon të pres përgjigje nga Depay, holandezi e ka ofertën në tavolinë

Premier League
Memphis Depay gjithmonë e më afër Atletico Madridit

Memphis Depay gjithmonë e më afër Atletico Madridit

La Liga
Atletico e sheh Depayn si zëvendësues të Joao Felixit

Atletico e sheh Depayn si zëvendësues të Joao Felixit

La Liga
Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Shkumbin Pireva
Roma po e shet një sulmues, lirohet vendi për transferimin e Depayt

Roma po e shet një sulmues, lirohet vendi për transferimin e Depayt

Serie A
Shtatë lojtarë të Barcelonës mund të largohen falas nga klubi gjatë verës

Shtatë lojtarë të Barcelonës mund të largohen falas nga klubi gjatë verës

La Liga
Pesë sulmuesit që ka tani në listë United, pas dështimit në Cody Gakpon

Pesë sulmuesit që ka tani në listë United, pas dështimit në Cody Gakpon

Premier League
Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Ndërkombëtare