LAJMI I FUNDIT:

Meksika

562 Artikuj

Kjo është rrahja më e çuditshme në botë – ajo u filmua në Meksikë

Kjo është rrahja më e çuditshme në botë – ajo u filmua në Meksikë

Amerika Latine
Ambasada e Izraelit u dogj gjatë protestës kaotike në Meksikë

Ambasada e Izraelit u dogj gjatë protestës kaotike në Meksikë

Amerika Latine
Përleshje mes një grupi protestuesish dhe policisë meksikane, tentonin t’ia mësynin ambasadës izraelite në Mexico City

Përleshje mes një grupi protestuesish dhe policisë meksikane, tentonin t’ia mësynin ambasadës izraelite në Mexico City

Amerika
Nëntë të vdekur, dhjetëra të lënduar, në mesin e tyre një kandidat për president – pas shembjes së një skene në një tubim zgjedhor në Meksikë

Nëntë të vdekur, dhjetëra të lënduar, në mesin e tyre një kandidat për president – pas shembjes së një skene në një tubim zgjedhor në Meksikë

Nga Bota
I mbijetuan aksidentit të tmerrshëm, meksikanet e mbuluara në gjak gjejnë kohë të bëjnë “selfie” – pamjet bëhen virale

I mbijetuan aksidentit të tmerrshëm, meksikanet e mbuluara në gjak gjejnë kohë të bëjnë “selfie” – pamjet bëhen virale

Interesante
Majmunët bien të ngordhur nga pemët për shkak të valës së fortë të të nxehtit në Meksikë

Majmunët bien të ngordhur nga pemët për shkak të valës së fortë të të nxehtit në Meksikë

Amerika
Një grua u sulmua nga një dem në një plazh të Meksikës – dikush nga komentuesit gjeti kohë edhe për shaka

Një grua u sulmua nga një dem në një plazh të Meksikës – dikush nga komentuesit gjeti kohë edhe për shaka

Dështime
Vrasësit hapin zjarr dhe vrasin tetë persona në depon e birrës në Meksikë – kamerat e sigurisë filmojnë momentin rrëqethës

Vrasësit hapin zjarr dhe vrasin tetë persona në depon e birrës në Meksikë – kamerat e sigurisë filmojnë momentin rrëqethës

Amerika Latine
Vala e të nxehtit në Meksikë “shkrin” rekordet e temperaturës në dhjetë qytete, përfshirë Mexico City

Vala e të nxehtit në Meksikë “shkrin” rekordet e temperaturës në dhjetë qytete, përfshirë Mexico City

Nga Bota
Me anë të disa imazheve, Kia zbulon datën e prezantimit të modelit të ri EV3

Me anë të disa imazheve, Kia zbulon datën e prezantimit të modelit të ri EV3

Auto Lajme
Dy vëllezër australianë dhe një turist amerikan që ishin zhdukur, janë vrarë nga hajnat që trupat e tyre i kishin hedhur në një bunar në Meksikë

Dy vëllezër australianë dhe një turist amerikan që ishin zhdukur, janë vrarë nga hajnat që trupat e tyre i kishin hedhur në një bunar në Meksikë

Amerika
Mysafirët helmohen në një dasmë në Meksikë, 80 prej tyre përfundojnë në spital

Mysafirët helmohen në një dasmë në Meksikë, 80 prej tyre përfundojnë në spital

Amerika Latine
Trump 2.0: Si po përgatiten aleatët e SHBA-së për një rikthim të tij në Shtëpinë e Bardhë?

Trump 2.0: Si po përgatiten aleatët e SHBA-së për një rikthim të tij në Shtëpinë e Bardhë?

Nga Bota
Dy kandidatë meksikanë për kryetar bashkie gjenden të vdekur për një ditë – mediat sjellin detaje dhe pamje

Dy kandidatë meksikanë për kryetar bashkie gjenden të vdekur për një ditë – mediat sjellin detaje dhe pamje

Nga Bota
Ai e shëtiste me veturën e shtrenjtë një të pastrehë meksikan – nuk e kishte ëndërruar që videot e tij do të ishin shkaktar i një bashkimi familjar

Ai e shëtiste me veturën e shtrenjtë një të pastrehë meksikan – nuk e kishte ëndërruar që videot e tij do të ishin shkaktar i një bashkimi familjar

Amerika Latine
Përplasen në palestër, 66 vjeçarja i kafshon gishtin një gruas tjetër

Përplasen në palestër, 66 vjeçarja i kafshon gishtin një gruas tjetër

Fun Lajme
Tre të vdekur në një incident me helikopter në Meksikë

Tre të vdekur në një incident me helikopter në Meksikë

Nga Bota
Kapi njeriun e gabuar, mendoi se ishte njeriu që dëshironte të vetëvritej: Një gabim i paparë i policit meksikan, por historia merr një fund të lumtur

Kapi njeriun e gabuar, mendoi se ishte njeriu që dëshironte të vetëvritej: Një gabim i paparë i policit meksikan, por historia merr një fund të lumtur

Amerika Latine
Meksika ndërpret marrëdhëniet diplomatike me Ekuadorin – pamje që tregojnë veprimin që çoi në një vendim të tillë

Meksika ndërpret marrëdhëniet diplomatike me Ekuadorin – pamje që tregojnë veprimin që çoi në një vendim të tillë

Nga Bota
Krokodili i afrohet fshehurazi turistit duke fjetur, epilogu është i pabesueshëm në Meksikë – po të mos ekzistonte videoja, nuk do ta besoni se kjo ka ndodhur

Krokodili i afrohet fshehurazi turistit duke fjetur, epilogu është i pabesueshëm në Meksikë – po të mos ekzistonte videoja, nuk do ta besoni se kjo ka ndodhur

Amerika Latine
Qindra emigrantë të paligjshëm ia mësynë “dhunshëm” kufirit të SHBA-së në El Paso – mediat sjellin detajet dhe pamjet

Qindra emigrantë të paligjshëm ia mësynë “dhunshëm” kufirit të SHBA-së në El Paso – mediat sjellin detajet dhe pamjet

Amerika
Meksikani e dërgoi nënën e tij në një shtëpi pleqsh – publikohen pamjet në taksi që i bëri njerëzit të qajnë

Meksikani e dërgoi nënën e tij në një shtëpi pleqsh – publikohen pamjet në taksi që i bëri njerëzit të qajnë

Amerika Latine
Disa të lënduar pasi një zjarr i madh shpërtheu në “një nga vendet më ekskluzive për dasma dhe ngjarje” në Meksikë

Disa të lënduar pasi një zjarr i madh shpërtheu në “një nga vendet më ekskluzive për dasma dhe ngjarje” në Meksikë

Amerika
Trump njofton për “goditjen” e radhës ndaj industrisë automobilistike kineze

Trump njofton për “goditjen” e radhës ndaj industrisë automobilistike kineze

Auto Lajme