LAJMI I FUNDIT:

Marko Simonovski

35 Artikuj

Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Lavdim Pireva
Marko Simonovski, largimi i radhës nga Drita

Marko Simonovski, largimi i radhës nga Drita

Superliga
Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Sport vendor
Formacioni më i mirë i vitit 2022 në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i vitit 2022 në Superligën e Kosovës

Superliga
Sondazh: ‘Lojtari i Vitit’ nga lexuesit e Telegrafit

Sondazh: ‘Lojtari i Vitit’ nga lexuesit e Telegrafit

Shkumbin Pireva
Ndryshime në vlerat e futbollistëve në futbollin kosovar – këta janë 15 më të shtrenjtët në Albi Mall Superligë

Ndryshime në vlerat e futbollistëve në futbollin kosovar – këta janë 15 më të shtrenjtët në Albi Mall Superligë

Superliga
Marko Simonovski ylli i javës në Albi Mall Superligë

Marko Simonovski ylli i javës në Albi Mall Superligë

Superliga
Drita nënshtron Gjilanin në derbin e Anamoravës

Drita nënshtron Gjilanin në derbin e Anamoravës

Superliga
Simonovski vazhdon edhe për një vit me Dritën

Simonovski vazhdon edhe për një vit me Dritën

Superliga
Progni fiton Këpucën e Artë në BKT Superligën e Kosovës

Progni fiton Këpucën e Artë në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Marko Simonovski shpallet “YLLI I JAVËS” në BKT Superligën e Kosovës

Marko Simonovski shpallet “YLLI I JAVËS” në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni i javës në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Drita fiton në udhëtim te Malisheva

Drita fiton në udhëtim te Malisheva

Super Liga
Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në BKT Superigën e Kosovës 2021/22

Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në BKT Superigën e Kosovës 2021/22

Superliga
Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Superliga
Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Marko Simonovski, “Ylli i Javës” në BKT Superligën e Kosovës

Marko Simonovski, “Ylli i Javës” në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni i javës së 14-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 14-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 12-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së 12-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Nuhiu dhe Simonovski të bindur: Kemi potencial për fitore, ndaj Llapit ndeshje e fortë

Nuhiu dhe Simonovski të bindur: Kemi potencial për fitore, ndaj Llapit ndeshje e fortë

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 10-të në BKT Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 10-të në BKT Superligë

Superliga
Drita me fitore komode në udhëtim te Feronikeli

Drita me fitore komode në udhëtim te Feronikeli

Superliga
Drita dhuron emocione, i shënon dy gola brenda katër minutave Feyenoordit

Drita dhuron emocione, i shënon dy gola brenda katër minutave Feyenoordit

Ndërkombëtare