LAJMI I FUNDIT:

Marihuana

103 Artikuj

Minjtë “pushtojnë” stacionin policor në New Orleans: Po e hanë marihuanën në dhomën e provave

Minjtë “pushtojnë” stacionin policor në New Orleans: Po e hanë marihuanën në dhomën e provave

Interesante
Policia në Prishtinë arreston katër persona, konfiskon rreth 4 mijë euro dhe lëndë narkotike mbi 7kg

Policia në Prishtinë arreston katër persona, konfiskon rreth 4 mijë euro dhe lëndë narkotike mbi 7kg

Kronika e Zezë
Tentoi të importojë marihuanë përmes autobusit nga Shqipëria në Kosovë, ngritët aktakuzë ndaj të dyshuarit në Prizren

Tentoi të importojë marihuanë përmes autobusit nga Shqipëria në Kosovë, ngritët aktakuzë ndaj të dyshuarit në Prizren

Kosovë
Zelensky legalizoi marihuanën, ajo do të përdoret vetëm për një arsye në Ukrainë

Zelensky legalizoi marihuanën, ajo do të përdoret vetëm për një arsye në Ukrainë

Evropa
Iu gjet drogë dhe arma me 11 fishekë, arrestohet 19-vjeçari në Ferizaj

Iu gjet drogë dhe arma me 11 fishekë, arrestohet 19-vjeçari në Ferizaj

Kronika e Zezë
A është ky fundi i laboratorëve të marihuanës në Kosovë, me të cilët është i lidhur Milan Radoiçiq: Një tjetër “biznes” mund të pësojë goditje

A është ky fundi i laboratorëve të marihuanës në Kosovë, me të cilët është i lidhur Milan Radoiçiq: Një tjetër “biznes” mund të pësojë goditje

Kosovë
Të gjithë kultivuesit kanë qenë nën kontrollin e Milan Radoiçiqit – BIRN sjell “detaje rreth 11 laboratorëve të marihuanës, të zbuluar në veri të Kosovës”

Të gjithë kultivuesit kanë qenë nën kontrollin e Milan Radoiçiqit – BIRN sjell “detaje rreth 11 laboratorëve të marihuanës, të zbuluar në veri të Kosovës”

Kosovë
‘Ikona e kanabisit’, Snoop Dogg thotë se ka hequr dorë nga pirja e marihuanës

‘Ikona e kanabisit’, Snoop Dogg thotë se ka hequr dorë nga pirja e marihuanës

Yjet
Kërkohet paraburgim ndaj dy të dyshuarve që në kufi me Serbinë u kapën me 182 kg marihuanë

Kërkohet paraburgim ndaj dy të dyshuarve që në kufi me Serbinë u kapën me 182 kg marihuanë

Kronika e Zezë
Në kufi me Serbinë sekuestrohen 182 kg marihuanë në vlerë rreth 400 mijë euro

Në kufi me Serbinë sekuestrohen 182 kg marihuanë në vlerë rreth 400 mijë euro

Kronika e Zezë
Si po përndiqen policët serbë nga BIA që zbuluan skandalin e marihuanës ‘Jovanica’, të përfshirë zyrtarë të afërt me Aleksandar Vuçiqin?

Si po përndiqen policët serbë nga BIA që zbuluan skandalin e marihuanës ‘Jovanica’, të përfshirë zyrtarë të afërt me Aleksandar Vuçiqin?

Serbia
Shqipëri, parcelë marihuane në një repart ushtarak

Shqipëri, parcelë marihuane në një repart ushtarak

Shqipëri
Lulëzimi i tregut të marihuanës në Serbi – Aleksandar Vulin dhe ish-shefi i BIA-s po pengojnë hetimet që mund të kërcënojë qeverinë

Lulëzimi i tregut të marihuanës në Serbi – Aleksandar Vulin dhe ish-shefi i BIA-s po pengojnë hetimet që mund të kërcënojë qeverinë

Serbia
Avokati nga Beogradi: Në veri të Kosovës janë 11 laboratorë të drogës, paratë e tyre kanë financuar barrikadat e serbëve

Avokati nga Beogradi: Në veri të Kosovës janë 11 laboratorë të drogës, paratë e tyre kanë financuar barrikadat e serbëve

Siguri
Heroinë, marihuanë, ekstazi: Mësoni sa gjatë cila drogë qëndron në trup dhe a mund të zbulohet

Heroinë, marihuanë, ekstazi: Mësoni sa gjatë cila drogë qëndron në trup dhe a mund të zbulohet

Shëndetësi Lajme
NBA nuk do të dënojë më lojtarët për përdorimin e marihuanës

NBA nuk do të dënojë më lojtarët për përdorimin e marihuanës

NBA
U kapën me mbi 100 kg substanca narkotike, arrestohen gjashtë shqiptarë në Itali

U kapën me mbi 100 kg substanca narkotike, arrestohen gjashtë shqiptarë në Itali

Shqipëri
A është marihuana shkaktare e depresionit tuaj? Verifikoni çfarë thotë shkenca

A është marihuana shkaktare e depresionit tuaj? Verifikoni çfarë thotë shkenca

Shëndetësi Lajme
Amsterdami ndalon pirjen e marihuanës në qendër të qytetit – dënime rigoroze kush thyen rregullat

Amsterdami ndalon pirjen e marihuanës në qendër të qytetit – dënime rigoroze kush thyen rregullat

Evropa
Autoritetet spanjolle gjejnë sasi të kanabisit me vlerë prej miliona eurosh në një seri bastisjesh

Autoritetet spanjolle gjejnë sasi të kanabisit me vlerë prej miliona eurosh në një seri bastisjesh

Evropa
Konfiskohen nëntë kilogramë marihuanë në veri të Mitrovicës

Konfiskohen nëntë kilogramë marihuanë në veri të Mitrovicës

Kronika e Zezë
Biden bëri një hap drejt legalizimit të marihuanës në SHBA: Njerëzit nuk duhet të jenë në burg për të

Biden bëri një hap drejt legalizimit të marihuanës në SHBA: Njerëzit nuk duhet të jenë në burg për të

Amerika
Iu gjetën në veturë thasë me 27 kilogramë marihuanë, një muaj paraburgim të dyshuarit në Prishtinë

Iu gjetën në veturë thasë me 27 kilogramë marihuanë, një muaj paraburgim të dyshuarit në Prishtinë

Kosovë
Ezra Miller akuzohet për strehimin e një nëne me tre fëmijë në një fermë ku ka armë dhe marihuanë, por gruaja thotë se aktori e ka shpëtuar

Ezra Miller akuzohet për strehimin e një nëne me tre fëmijë në një fermë ku ka armë dhe marihuanë, por gruaja thotë se aktori e ka shpëtuar

Po Flitet