LAJMI I FUNDIT:

Louis Vuitton

36 Artikuj

Bleu një valixhe në ankand për 180 euro por ajo se çfarë gjeti brenda duket se kushton më shumë se vetë vlera e saj

Bleu një valixhe në ankand për 180 euro por ajo se çfarë gjeti brenda duket se kushton më shumë se vetë vlera e saj

Interesante
Louis Vuitton nxjerr në shitje një çantë luksi për të marrë ushqimin me vete

Louis Vuitton nxjerr në shitje një çantë luksi për të marrë ushqimin me vete

Aksesorë
Louis Vuitton nxjerr në shitje çizmet që imitojnë këmbën e një femre

Louis Vuitton nxjerr në shitje çizmet që imitojnë këmbën e një femre

Modë
Bellingham bëhet fytyra e Louis Vuitton, do të nënshkruajë një kontratë shumëmilionëshe

Bellingham bëhet fytyra e Louis Vuitton, do të nënshkruajë një kontratë shumëmilionëshe

Yjet
Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Modë
Rihanna mahnit me paraqitjen kampanjë e re për “Louis Vuttion”

Rihanna mahnit me paraqitjen kampanjë e re për “Louis Vuttion”

Yjet
Rihanna bëhet imazh i “Louis Vuitton” për kampanjën e re të markës

Rihanna bëhet imazh i “Louis Vuitton” për kampanjën e re të markës

Yjet
Aktivistët e mjedisit sulmojnë me ngjyrë ndërtesën e Louis Vuitton në Paris

Aktivistët e mjedisit sulmojnë me ngjyrë ndërtesën e Louis Vuitton në Paris

Evropa
Timberlake bëhet pjesë e fushatës së re të Louis Vuitton duke prezantuar një çantë me motive kungujsh

Timberlake bëhet pjesë e fushatës së re të Louis Vuitton duke prezantuar një çantë me motive kungujsh

Trend
Gruaja e Messit, Antonella vuri në shprehje këmbët me fustan të shkurtë në Javën e Modës në Paris

Gruaja e Messit, Antonella vuri në shprehje këmbët me fustan të shkurtë në Javën e Modës në Paris

Modë
Edi Rama e prezanton si të re çantën e para katër viteve të “Louis Vuitton” me simbolet e flamurit kombëtar

Edi Rama e prezanton si të re çantën e para katër viteve të “Louis Vuitton” me simbolet e flamurit kombëtar

Yjet
Elon Musk humbi për pak kohë titullin e njeriut më të pasur në botë

Elon Musk humbi për pak kohë titullin e njeriut më të pasur në botë

Botë
Mbante shirita Gucci dhe Louis Vuitton në kokë, Liga Premier ia ndalon ngjyrat sulmuesit Saint-Maximin

Mbante shirita Gucci dhe Louis Vuitton në kokë, Liga Premier ia ndalon ngjyrat sulmuesit Saint-Maximin

Premier League
“Louis Vuitton” e ka thënë të veten: Ja si do të duket moda e vjeshtës 2022!

“Louis Vuitton” e ka thënë të veten: Ja si do të duket moda e vjeshtës 2022!

Moda
Shiten 200 palë atlete speciale për 25.3 milionë dollarë

Shiten 200 palë atlete speciale për 25.3 milionë dollarë

Kuriozitete
Louis Vuitton nderon të ndjerin Virgil Abloh në shfaqjen e mbushur me yje në Miami

Louis Vuitton nderon të ndjerin Virgil Abloh në shfaqjen e mbushur me yje në Miami

Moda
Louis Vuitton shet altoparlantët ‘UFO’ për 2,450 euro

Louis Vuitton shet altoparlantët ‘UFO’ për 2,450 euro

Lajme Teknologji
Louis Vuitton habit përsëri! Lanson çantë në formë aeroplani e cila kushton sa një aeroplan

Louis Vuitton habit përsëri! Lanson çantë në formë aeroplani e cila kushton sa një aeroplan

Modë
Kjo çantë në formë aeroplani e Louis Vuitton kushton ‘më shumë sesa disa aeroplanë të vërtetë’

Kjo çantë në formë aeroplani e Louis Vuitton kushton ‘më shumë sesa disa aeroplanë të vërtetë’

Interesante
Butrint Imeri me maskë “Louis Vuitton”, e cila kap vlerën e 200 eurove

Butrint Imeri me maskë “Louis Vuitton”, e cila kap vlerën e 200 eurove

Yjet
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Grammy Awards 2021”

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Grammy Awards 2021”

Modë
Louis Vuitton ndërthur sportivitetin dhe një pamje mbrëmjeje në koleksionin e ri

Louis Vuitton ndërthur sportivitetin dhe një pamje mbrëmjeje në koleksionin e ri

Moda
TikTok do të organizojë muajin e tij digjital të modës

TikTok do të organizojë muajin e tij digjital të modës

Modë
Pse Louis Vuitton nuk bën kurrë ulje? Mësojeni një herë e mirë arsyen

Pse Louis Vuitton nuk bën kurrë ulje? Mësojeni një herë e mirë arsyen

Modë