LAJMI I FUNDIT:

Los Angeles Lakers

489 Artikuj

Tani fillon spektakli: Dihen të gjitha çiftet e ‘Play-In’ dhe pjesëmarrësit në ‘Play-Off’ në NBA

Tani fillon spektakli: Dihen të gjitha çiftet e ‘Play-In’ dhe pjesëmarrësit në ‘Play-Off’ në NBA

NBA
“Preferoj të kaloj kohë me fëmijët sesa me basketbollin”, dy herë kampioni i NBA i jep fund karrierës së tij

“Preferoj të kaloj kohë me fëmijët sesa me basketbollin”, dy herë kampioni i NBA i jep fund karrierës së tij

NBA
Shkëlqejnë James dhe Davis, Lakers triumfojnë përballë Timberwolves

Shkëlqejnë James dhe Davis, Lakers triumfojnë përballë Timberwolves

NBA
Russell shpërthen me 44 pikë, Lakers befasojnë Milwaukeen

Russell shpërthen me 44 pikë, Lakers befasojnë Milwaukeen

NBA
Askush sikur ai në histori, LeBron James me një rekord të pabesueshëm në NBA

Askush sikur ai në histori, LeBron James me një rekord të pabesueshëm në NBA

NBA
Lakers rikthehen te fitoret në NBA, triumfojnë me rezultat të ngushtë ndaj Spurs

Lakers rikthehen te fitoret në NBA, triumfojnë me rezultat të ngushtë ndaj Spurs

NBA
Celtics marrin fitoren e pestë radhazi, Lakers triumfojnë ndaj Pistons

Celtics marrin fitoren e pestë radhazi, Lakers triumfojnë ndaj Pistons

NBA
Lakers rikthehen te fitoret, triumfojnë ndaj New Orelans Pelicans

Lakers rikthehen te fitoret, triumfojnë ndaj New Orelans Pelicans

NBA
Shkëlqejnë treshja e madhe, Lakers marrin fitoren e radhës

Shkëlqejnë treshja e madhe, Lakers marrin fitoren e radhës

NBA
Warriors humbin përkundër 60 pikëve nga Curry, Lakers marrin fitore të madhe në New York

Warriors humbin përkundër 60 pikëve nga Curry, Lakers marrin fitore të madhe në New York

NBA
Spektakël me 289 pikë të shënuara, Lakers triumfojnë ndaj Warriors pas dy vazhdimeve 

Spektakël me 289 pikë të shënuara, Lakers triumfojnë ndaj Warriors pas dy vazhdimeve 

NBA
Shkëlqen Kawhi Leonard, derbi i Los Angeles i takon Clippers

Shkëlqen Kawhi Leonard, derbi i Los Angeles i takon Clippers

NBA
Lakers rikthehet te fitorja, mposhtin me lehtësi Portlandin

Lakers rikthehet te fitorja, mposhtin me lehtësi Portlandin

NBA
Lakers befasohen në shtëpi nga Brooklyn, Celtics nuk ia dalin ndaj Nuggets

Lakers befasohen në shtëpi nga Brooklyn, Celtics nuk ia dalin ndaj Nuggets

NBA
Shkëlqejnë Davis dhe James, Lakers rikthehen te fitoret në NBA

Shkëlqejnë Davis dhe James, Lakers rikthehen te fitoret në NBA

NBA
Lakers fiton ndeshjen spektakolare ndaj Raptors me një pikë diferencë

Lakers fiton ndeshjen spektakolare ndaj Raptors me një pikë diferencë

NBA
Lakers në krizë të rezultateve, pësojnë humbjen e katërt radhazi

Lakers në krizë të rezultateve, pësojnë humbjen e katërt radhazi

NBA
Shënoi për tre pikë, por gjyqtarët nuk ia pranuan edhe pas rishikimit të videos – LeBron James shpërthen pas humbjes së Lakers

Shënoi për tre pikë, por gjyqtarët nuk ia pranuan edhe pas rishikimit të videos – LeBron James shpërthen pas humbjes së Lakers

NBA
Celtics triumfon në udhëtim ndaj Lakers

Celtics triumfon në udhëtim ndaj Lakers

NBA
Lakers pësojnë humbje befasuese në shtëpi nga Knicks, Clippers vazhdojnë serinë e fitoreve

Lakers pësojnë humbje befasuese në shtëpi nga Knicks, Clippers vazhdojnë serinë e fitoreve

NBA
Lakers pësojnë humbje befasuese nga San Antonio Spurs

Lakers pësojnë humbje befasuese nga San Antonio Spurs

NBA
Dallas merr fitore me dy pikë epërsi ndaj Lakers, triumfojnë edhe Nuggets dhe Suns

Dallas merr fitore me dy pikë epërsi ndaj Lakers, triumfojnë edhe Nuggets dhe Suns

NBA
Premio e paimagjinueshme që kanë fituar basketbollistët e Lakers pas triumfit në finalen e Kupës së NBA

Premio e paimagjinueshme që kanë fituar basketbollistët e Lakers pas triumfit në finalen e Kupës së NBA

NBA
Lakers fiton edicionin e parë të Kupës në NBA, LeBron James shpallet MVP

Lakers fiton edicionin e parë të Kupës në NBA, LeBron James shpallet MVP

NBA