LAJMI I FUNDIT:

Lori Hoxha

83 Artikuj

Lori Hoxha flet pas përfundimit të Big Brother VIP: Krenare me të gjithë që e mundësuan këtë

Lori Hoxha flet pas përfundimit të Big Brother VIP: Krenare me të gjithë që e mundësuan këtë

Yjet
Flaka Krelani ironizon Lori Hoxhën, e quan “kthim të borxhit” fitoren e Ilirit në BB VIP

Flaka Krelani ironizon Lori Hoxhën, e quan “kthim të borxhit” fitoren e Ilirit në BB VIP

Yjet
Big Brother VIP nis sonte – zbulohen disa detaje të reja pak orë para spektaklit

Big Brother VIP nis sonte – zbulohen disa detaje të reja pak orë para spektaklit

Yjet
Nga Bleona Qereti e deri te Mihrije Braha – Lori Hoxha zbulon të famshmit që janë kontaktuar për të qenë pjesë e Big Brother VIP

Nga Bleona Qereti e deri te Mihrije Braha – Lori Hoxha zbulon të famshmit që janë kontaktuar për të qenë pjesë e Big Brother VIP

Yjet
Befasi, dedikime romantike e fotografi të përbashkëta – të famshmit shqiptarë urojnë partnerët për Ditën e Shën Valentinit

Befasi, dedikime romantike e fotografi të përbashkëta – të famshmit shqiptarë urojnë partnerët për Ditën e Shën Valentinit

Yjet
Të famshmit shqiptarë marshojnë në Tiranë nën moton “Për fëmijërinë e vjedhur”

Të famshmit shqiptarë marshojnë në Tiranë nën moton “Për fëmijërinë e vjedhur”

Yjet
Lori Hoxha flet hapur për problemet me shëndetin mendor: Ankthi nuk zgjedh, ishte fati im!

Lori Hoxha flet hapur për problemet me shëndetin mendor: Ankthi nuk zgjedh, ishte fati im!

Yjet
Nora Istrefi, Soni Malaj dhe Lori Hoxha shfaqen me veshjen e njëjtë, zbulohet edhe kosto e dukjes së tyre

Nora Istrefi, Soni Malaj dhe Lori Hoxha shfaqen me veshjen e njëjtë, zbulohet edhe kosto e dukjes së tyre

Po Flitet
Lori Hoxha me orë që ka një çmim marramendës

Lori Hoxha me orë që ka një çmim marramendës

Po Flitet
Lori Hoxha zbulon 18 gjërat që nuk i keni ditur rreth saj: I kam 13 tatuazhe që i urrej

Lori Hoxha zbulon 18 gjërat që nuk i keni ditur rreth saj: I kam 13 tatuazhe që i urrej

Yjet
Lori zbulon lidhjen: Tash jam e lumtur

Lori zbulon lidhjen: Tash jam e lumtur

Yjet
Lori Hoxha feston ditëlindjen dhe merr urim romantik nga i dashuri

Lori Hoxha feston ditëlindjen dhe merr urim romantik nga i dashuri

Yjet
Lori Hoxha shfaqet tejet atraktive nga plazhi, promovon bukuritë e Shqipërisë

Lori Hoxha shfaqet tejet atraktive nga plazhi, promovon bukuritë e Shqipërisë

Yjet
Fjolla Morina dhe Lori Hoxha me veshje të njëjtë

Fjolla Morina dhe Lori Hoxha me veshje të njëjtë

Yjet
Lori Hoxha vallëzon me bikini duke iu bashkëngjitur sfidës “In My Feelings”

Lori Hoxha vallëzon me bikini duke iu bashkëngjitur sfidës “In My Feelings”

Yjet
Lori Hoxha fytyrë e Balenciagas?

Lori Hoxha fytyrë e Balenciagas?

Po Flitet
Këngëtarja Poni dhe motrat Hoxha, të famshmet shqiptare që morën pjesë në dasmën mbretërore?

Këngëtarja Poni dhe motrat Hoxha, të famshmet shqiptare që morën pjesë në dasmën mbretërore?

Yjet
Lori Hoxha sjell poza joshëse në Maldive

Lori Hoxha sjell poza joshëse në Maldive

Yjet
Lori Hoxha, definicioni i femrës plot stil

Lori Hoxha, definicioni i femrës plot stil

Yjet
Lori Hoxha i përgjigjet fanses e cila e akuzon për ndërhyrje estetike

Lori Hoxha i përgjigjet fanses e cila e akuzon për ndërhyrje estetike

Po Flitet
Lori Hoxha shfaqet tërheqëse me bikini

Lori Hoxha shfaqet tërheqëse me bikini

Yjet
Lori Hoxha është shtatzënë?

Lori Hoxha është shtatzënë?

Po Flitet
Të gjitha në të kuqe, femrat e njohura të ekranit iu frymëzojnë si të visheni për Shën Valentin (Foto)

Të gjitha në të kuqe, femrat e njohura të ekranit iu frymëzojnë si të visheni për Shën Valentin (Foto)

Yjet
Veshja dhe akcesorët super të shtrenjtë të Lori Hoxhës që kapin shifra marramendëse (Foto)

Veshja dhe akcesorët super të shtrenjtë të Lori Hoxhës që kapin shifra marramendëse (Foto)

Po Flitet