LAJMI I FUNDIT:

Liga e Evropës

2701 Artikuj

Dita e ndeshjeve kthyese në Ligën e Evropës, vëmendja në Itali dhe Angli

Dita e ndeshjeve kthyese në Ligën e Evropës, vëmendja në Itali dhe Angli

Liga e Evropës
Futbollisti legjendar anglez kërkon të ndryshojë rregullin që favorizon vendasit në fazën e eliminimit nga çerekfinalet

Futbollisti legjendar anglez kërkon të ndryshojë rregullin që favorizon vendasit në fazën e eliminimit nga çerekfinalet

Liga e Kampionëve
Formacioni i javës në Ligën e Evropës – dy yjet shqiptarë pjesë e më të mirëve

Formacioni i javës në Ligën e Evropës – dy yjet shqiptarë pjesë e më të mirëve

Liga e Evropës
Leao u konfrontua me gazetarin pas humbjes nga Roma në Ligën e Evropës

Leao u konfrontua me gazetarin pas humbjes nga Roma në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
U turpëruan nga Atalanta, Van Dijk i kërkon falje tifozëve të Liverpoolit

U turpëruan nga Atalanta, Van Dijk i kërkon falje tifozëve të Liverpoolit

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve, Milan 0-1 Roma: Shkëlqen mbrojtja romake, kuqezinjtë dobët në sulm

Notat e lojtarëve, Milan 0-1 Roma: Shkëlqen mbrojtja romake, kuqezinjtë dobët në sulm

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve, Liverpool 0-3 Atalanta: Scamacca i jashtëzakonshëm, Gjimshiti perfekt

Notat e lojtarëve, Liverpool 0-3 Atalanta: Scamacca i jashtëzakonshëm, Gjimshiti perfekt

Liga e Evropës
Bayer Leverkuseni i Granit Xhakës vazhdon ecurinë fantastike, fiton edhe ndaj West Ham

Bayer Leverkuseni i Granit Xhakës vazhdon ecurinë fantastike, fiton edhe ndaj West Ham

Liga e Evropës
Simfonia e De Rossit jehon edhe në “San Siro”, Roma mposht Milanin si mysafir

Simfonia e De Rossit jehon edhe në “San Siro”, Roma mposht Milanin si mysafir

Liga e Evropës
Atalanta i jep leksione futbolli Liverpoolit, fitore me tri gola në Anfield

Atalanta i jep leksione futbolli Liverpoolit, fitore me tri gola në Anfield

Liga e Evropës
Roma në epërsi ndaj Milani pas pjesës së parë

Roma në epërsi ndaj Milani pas pjesës së parë

Liga e Evropës
Scamacca trondit Liverpoolin pas 45 minutave të para

Scamacca trondit Liverpoolin pas 45 minutave të para

Liga e Evropës
Liverpooli pret Atalantan në çerekfinale të Ligës së Evropës, formacionet zyrtare

Liverpooli pret Atalantan në çerekfinale të Ligës së Evropës, formacionet zyrtare

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare, Milan – Roma: Pioli dhe De Rossi me më të mirë në dispozicion

Formacionet zyrtare, Milan – Roma: Pioli dhe De Rossi me më të mirë në dispozicion

Liga e Evropës
Dita e ndeshjeve: Katër përballje të zjarrta në Ligën e Evropës

Dita e ndeshjeve: Katër përballje të zjarrta në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
“Nuk jemi shumë larg Real Madridit apo Man Cityt” – Pioli lavdëron skuadrën e tij para ndeshjes me Romën

“Nuk jemi shumë larg Real Madridit apo Man Cityt” – Pioli lavdëron skuadrën e tij para ndeshjes me Romën

Liga e Evropës
Statistikat e tregojnë – Rafael Leao është lojtari më vendimtar i Serie A në vitin 2024

Statistikat e tregojnë – Rafael Leao është lojtari më vendimtar i Serie A në vitin 2024

Serie A
A do të luajë në garat evropiane sezonin e ardhshëm? UEFA i kthen përgjigje Man Unitedit

A do të luajë në garat evropiane sezonin e ardhshëm? UEFA i kthen përgjigje Man Unitedit

Premier League
Mësohen datat e çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales së Ligës së Evropës

Mësohen datat e çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales së Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Kompletohen çiftet çerekfinaliste në Ligën e Evropës, nuk mungojnë përballjet interesante

Kompletohen çiftet çerekfinaliste në Ligën e Evropës, nuk mungojnë përballjet interesante

Liga e Evropës
Nga Gjimshiti te Salah dhe Theo Hernandez – formacioni i javës në Ligën e Evropës

Nga Gjimshiti te Salah dhe Theo Hernandez – formacioni i javës në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
 Salah shkruan historinë te Liverpooli pas golit në ndeshjen e Ligës së Evropës ndaj Sparta Pragës

 Salah shkruan historinë te Liverpooli pas golit në ndeshjen e Ligës së Evropës ndaj Sparta Pragës

Premier League
Ekipet e kualifikuara dhe shorti i çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales në Ligën e Evropës: Gjithçka që duhet të dini

Ekipet e kualifikuara dhe shorti i çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales në Ligën e Evropës: Gjithçka që duhet të dini

Liga e Evropës
Brightoni fiton ngushtë ndaj Romës, italianët kalojnë tutje në çerekfinale

Brightoni fiton ngushtë ndaj Romës, italianët kalojnë tutje në çerekfinale

Liga e Evropës