LAJMI I FUNDIT:

Librazhd

37 Artikuj

Lëkundje të lehta tërmeti në Shqipëri

Lëkundje të lehta tërmeti në Shqipëri

Shqipëri
Humb jetën në aksident 57-vjeçari, dyshohet se ka dalë nga rruga në segmentin Librazhd-Stërblevë

Humb jetën në aksident 57-vjeçari, dyshohet se ka dalë nga rruga në segmentin Librazhd-Stërblevë

Shqipëri
Aksident në rrugën Librazhd-Prrenjas, përplasen dy automjete, gjashtë të lënduar

Aksident në rrugën Librazhd-Prrenjas, përplasen dy automjete, gjashtë të lënduar

Shqipëri
Dëme nga moti i keq në Librazhd – rrugë të bllokuara, biznese të dëmtuara dhe mungesë të energjisë në disa fshatra

Dëme nga moti i keq në Librazhd – rrugë të bllokuara, biznese të dëmtuara dhe mungesë të energjisë në disa fshatra

Shqipëri
Përplasen dy makina në rrugën Librazhd-Qafë Thanë, tre persona përfundojnë në spital

Përplasen dy makina në rrugën Librazhd-Qafë Thanë, tre persona përfundojnë në spital

Shqipëri
Shkoi për t’u larë në lumë, mbytet 11-vjeçari në Librazhd

Shkoi për t’u larë në lumë, mbytet 11-vjeçari në Librazhd

Shqipëri
Shiu i meteorëve ndriçon qiejt, fenomeni i rrallë shfaqet në disa vende përfshirë Shqipërinë

Shiu i meteorëve ndriçon qiejt, fenomeni i rrallë shfaqet në disa vende përfshirë Shqipërinë

Shqipëri
Gjenden dhe asgjësohen 491 bimë kanabis në Orenjë të Librazhdit

Gjenden dhe asgjësohen 491 bimë kanabis në Orenjë të Librazhdit

Shqipëri
Aksident me vdekje në aksin rrugor Elbasan-Librazhd

Aksident me vdekje në aksin rrugor Elbasan-Librazhd

Shqipëri
Aksident në rrugën Librazhd-Prrenjas, dy persona në gjendje të rëndë

Aksident në rrugën Librazhd-Prrenjas, dy persona në gjendje të rëndë

Shqipëri
Strehimi i hebrenjve, nderohet në Izrael familja nga Librazhdi

Strehimi i hebrenjve, nderohet në Izrael familja nga Librazhdi

Shqipëri
Shantazhoi 46-vjeçaren se do t’i nxirrte video me përmbajte personale, arrestohet i riu nga Librazhdi

Shantazhoi 46-vjeçaren se do t’i nxirrte video me përmbajte personale, arrestohet i riu nga Librazhdi

Shqipëri
Kërkim për ar në Librazhd, kompania kërkon leje për të nisur punën

Kërkim për ar në Librazhd, kompania kërkon leje për të nisur punën

Shqipëri
Automjeti bie në lumin Shkumbin, lëndohet shoferi

Automjeti bie në lumin Shkumbin, lëndohet shoferi

Shqipëri
Prokuroria e Elbasanit rihap hetimin për zhdukjen e këngëtarit, pas gjetjes së eshtrave në një varr në Babje të Librazhdit

Prokuroria e Elbasanit rihap hetimin për zhdukjen e këngëtarit, pas gjetjes së eshtrave në një varr në Babje të Librazhdit

Shqipëri
360 fermerë në Librazhd bëhen pjesë e projektit të BE-së “Jo drogë, pikë grumbullimi”

360 fermerë në Librazhd bëhen pjesë e projektit të BE-së “Jo drogë, pikë grumbullimi”

Shqipëri
I riu nga Maroku gjendet me këmbë të ngrira në oborrin e xhamisë së Librazhdit: Udhëtova katër orë maleve

I riu nga Maroku gjendet me këmbë të ngrira në oborrin e xhamisë së Librazhdit: Udhëtova katër orë maleve

Shqipëri
Lushnje, 14-vjeçarja largohet nga shtëpia dhe shkon tek i dashuri 16 vjet më i madh – babai i saj kërkon ndihmën e shtetit

Lushnje, 14-vjeçarja largohet nga shtëpia dhe shkon tek i dashuri 16 vjet më i madh – babai i saj kërkon ndihmën e shtetit

Shqipëri
Burri vret gruan me sëpatë në Librazhd të Shqipërisë

Burri vret gruan me sëpatë në Librazhd të Shqipërisë

Kronika e Zezë
Pandemia bllokon transportin, 72 vjeçarja shqiptare udhëton 3 orë si në mesjetë për të siguruar ilaçe

Pandemia bllokon transportin, 72 vjeçarja shqiptare udhëton 3 orë si në mesjetë për të siguruar ilaçe

Shqipëri
Aksident në Librazhd, lëndohen dy shtetas të Maqedonisë

Aksident në Librazhd, lëndohen dy shtetas të Maqedonisë

Kronikë e Zezë
Aksident i rëndë në Shqipëri, humb jetën një person

Aksident i rëndë në Shqipëri, humb jetën një person

Shqipëri
Tragjedia në Librazhd, mamaja e Rezartës pretendon për vrasje: Vajzën ma helmuan

Tragjedia në Librazhd, mamaja e Rezartës pretendon për vrasje: Vajzën ma helmuan

Shqipëri
Tragjedia në Librazhd: Flet për herë të parë dhëndrri që i vdiq nusja nga helmimi misterioz

Tragjedia në Librazhd: Flet për herë të parë dhëndrri që i vdiq nusja nga helmimi misterioz

Shqipëri