LAJMI I FUNDIT:

Përplasen dy makina në rrugën Librazhd-Qafë Thanë, tre persona përfundojnë në spital

Përplasen dy makina në rrugën Librazhd-Qafë Thanë, tre persona përfundojnë në spital
Reklama

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën mbrëmjen e së hënës në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë.

Policia bën të ditur se automjeti me drejtues shtetasin D. S., 20 vjeç, banues në Korçë, është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin G. K., 19 vjeç, banues në Prrenjas.


Si pasojë e aksidentit është dëmtuar shtetasi D. S. dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Gjithashtu, po kryejnë ekzaminime mjekësore shtetasi G. K. dhe K. M. Të cilët ishin pasagjerë. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Vrasja e Liridona Murselit: Bashkëshorti që pranoi se ka porositur likuidimin - reagimet dhe krejt çfarë dihet deri më tani

Vrasja e Liridona Murselit: Bashkëshorti që pranoi se ka porositur likuidimin - reagimet dhe krejt çfarë dihet deri më tani

Donjeta Zeqiraj
Dyshohet se pagoi mijëra euro për ta vrarë gruan, kush është Naim Murseli

Dyshohet se pagoi mijëra euro për ta vrarë gruan, kush është Naim Murseli

Lajme
Politikani serb, Sanduloviq: Vuçiq pret urdhrin nga Putin për të filluar luftën në Kosovë

Politikani serb, Sanduloviq: Vuçiq pret urdhrin nga Putin për të filluar luftën në Kosovë

Politikë
Murseli e ka pranuar se ka porositur vrasjen e gruas së tij

Murseli e ka pranuar se ka porositur vrasjen e gruas së tij

Lajme
Dorasi ka deklaruar se është paguar nga Naim Murseli për vrasjen e Liridona Murselit

Dorasi ka deklaruar se është paguar nga Naim Murseli për vrasjen e Liridona Murselit

Drejtësi
Vrasja e Liridona Murselit, policia konfiskoi një pistoletë me 19 fishekë dhe një veturë

Vrasja e Liridona Murselit, policia konfiskoi një pistoletë me 19 fishekë dhe një veturë

Lajme
Kalo në kategori