LAJMI I FUNDIT:

Aksident në rrugën Librazhd-Prrenjas, dy persona në gjendje të rëndë

Aksident në rrugën Librazhd-Prrenjas, dy persona në gjendje të rëndë

Një aksident ka ndodhur në aksin Librazhd-Prrenjas në afërsi të fshatit Qukës pasditen e së hënës.

Reklama

Paraprakisht dyshohet se një automjet i tonazhit të rëndë është përplasur me një automjet tjetër.

Bëhet e ditur se si pasoje e aksidentit janë dy të lënduar në spitalin e Librazhdit në gjendje të renduar. Një prej tyre po transportohet me helikopter drejt Tiranës për ndihmë mjekësore të specializuar.

Rrethanat e aksidentit nuk dihen ende. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Asnjë fakt nuk po e bind Bashkimin Evropian për sanksione ndaj Serbisë, analistët flasin për hezitimin e BE-së

Asnjë fakt nuk po e bind Bashkimin Evropian për sanksione ndaj Serbisë, analistët flasin për hezitimin e BE-së

Lajme
Iu vra i biri dhe iu dogj kufoma e tij, Avdi Bytyqi: Du me ditë pse ma vranë djalin

Iu vra i biri dhe iu dogj kufoma e tij, Avdi Bytyqi: Du me ditë pse ma vranë djalin

Drejtësi
Lëvizja pa viza nga 1 janari - Ambasada Gjermane del me njoftim, tregon se në cilat raste mund t'ju refuzohet hyrja

Lëvizja pa viza nga 1 janari - Ambasada Gjermane del me njoftim, tregon se në cilat raste mund t'ju refuzohet hyrja

Lajme
Kuçi: Nëse KFOR-i merr veriun, Kosova kthehet para 17 shkurtit të 2008-ës

Kuçi: Nëse KFOR-i merr veriun, Kosova kthehet para 17 shkurtit të 2008-ës

Siguri
Luksi dhe fitimet e mëdha: Sa kushton vila e Radoiçiqit dhe si u pasurua kaq shumë ky njeri?

Luksi dhe fitimet e mëdha: Sa kushton vila e Radoiçiqit dhe si u pasurua kaq shumë ky njeri?

Lajme
Fotoreporteri i NYT: Kam mbuluar disa luftëra, ajo në Kosovë më e tmerrshmja

Fotoreporteri i NYT: Kam mbuluar disa luftëra, ajo në Kosovë më e tmerrshmja

Drejtësi
Kalo në kategori