LAJMI I FUNDIT:

Leposaviq

288 Artikuj

I ofroi ryshfet zyrtarëve policorë në Leposaviq, arrestohet një serb

I ofroi ryshfet zyrtarëve policorë në Leposaviq, arrestohet një serb

Kronika e Zezë
Parandalohet kontrabandë me mallra në Leposaviq dhe Podujevë

Parandalohet kontrabandë me mallra në Leposaviq dhe Podujevë

Kronika e Zezë
Qytetari në Leposaviq kërcënohet vazhdimisht me mesazhe, policia nis hetimet

Qytetari në Leposaviq kërcënohet vazhdimisht me mesazhe, policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Policia ndalon një serb në Leposaviq, kishte veshur uniformë ushtarake të Serbisë

Policia ndalon një serb në Leposaviq, kishte veshur uniformë ushtarake të Serbisë

Kronika e Zezë
Policia sekuestron drogë, armë zjarri dhe municion në Leposaviq

Policia sekuestron drogë, armë zjarri dhe municion në Leposaviq

Kronika e Zezë
Policia shkatërron edhe një laborator tjetër të drogës në Leposaviq

Policia shkatërron edhe një laborator tjetër të drogës në Leposaviq

Kronika e Zezë
“E pashë një person të maskuar me armë në dorë” – policia jep detaje nga tentim vrasja ndaj Marko Jablanoviqit

“E pashë një person të maskuar me armë në dorë” – policia jep detaje nga tentim vrasja ndaj Marko Jablanoviqit

Kronika e Zezë
Hyri ilegalisht nga Serbia në Kosovë, policia ndalon të dyshuarin

Hyri ilegalisht nga Serbia në Kosovë, policia ndalon të dyshuarin

Kronika e Zezë
Dështimi për shkarkimin e kryetarëve në veri, reagon Kurti: Serbia e ka parë që mund t’i mbledhë 20%, por jo edhe 50% të votave

Dështimi për shkarkimin e kryetarëve në veri, reagon Kurti: Serbia e ka parë që mund t’i mbledhë 20%, por jo edhe 50% të votave

Kosovë
Ndalohet një serb në Leposaviq – dyshohet se hyri ilegalisht në Kosovë

Ndalohet një serb në Leposaviq – dyshohet se hyri ilegalisht në Kosovë

Kronika e Zezë
Prezantohen fletëvotimet për votimin në veri dhe kjo është pyetja

Prezantohen fletëvotimet për votimin në veri dhe kjo është pyetja

Kosovë
KQZ: Mbi 46 mijë qytetarë me të drejtë vote për procesin e votimit që do mbahet nesër në veri

KQZ: Mbi 46 mijë qytetarë me të drejtë vote për procesin e votimit që do mbahet nesër në veri

Kosovë
Votimi “për” ose “kundër” shkarkimit të kryetarëve shqiptarë në veri dhe qendrat e votimit – si pritet të shkojë procesi?

Votimi “për” ose “kundër” shkarkimit të kryetarëve shqiptarë në veri dhe qendrat e votimit – si pritet të shkojë procesi?

Kosovë
Sulmohet fizikisht një person në Leposaviq – policia arreston tre të dyshuar

Sulmohet fizikisht një person në Leposaviq – policia arreston tre të dyshuar

Kronika e Zezë
Paqartësi nëse do të përdorën shkollat e veriut për votimin e 21 prillit

Paqartësi nëse do të përdorën shkollat e veriut për votimin e 21 prillit

Kosovë
Rreth 4 tonë mish të bardhë u tentuan të futen nga Serbia në Kosovë, i dyshuari ngatërroi rrugën dhe përfundoi në përrua

Rreth 4 tonë mish të bardhë u tentuan të futen nga Serbia në Kosovë, i dyshuari ngatërroi rrugën dhe përfundoi në përrua

Kronika e Zezë
Aksident i rëndë në Leposaviq, dy të vdekur dhe një i lënduar rëndë

Aksident i rëndë në Leposaviq, dy të vdekur dhe një i lënduar rëndë

Kronika e Zezë
Mjeti i pashpërthyer në një veturë në Leposaviq, Policia jep detajet se çfarë u gjet në të

Mjeti i pashpërthyer në një veturë në Leposaviq, Policia jep detajet se çfarë u gjet në të

Kronika e Zezë
Publikon videon e veturës nën të cilën u vendos mjeti shpërthyes në Leposaviq, Sveçla: Vendosjes së eksplozivit i ka kaluar koha

Publikon videon e veturës nën të cilën u vendos mjeti shpërthyes në Leposaviq, Sveçla: Vendosjes së eksplozivit i ka kaluar koha

Siguri
Gjendet një mjet i pashpërthyer nën një veturë në Leposaviq

Gjendet një mjet i pashpërthyer nën një veturë në Leposaviq

Kronika e Zezë
Regjistrimi i popullsisë, raportohen vonesa e probleme nëpër disa komuna

Regjistrimi i popullsisë, raportohen vonesa e probleme nëpër disa komuna

Kosovë
Votimi në veri, KQZ zgjat afatin për aplikim për regjistrimin e votuesve jashtë Kosovës

Votimi në veri, KQZ zgjat afatin për aplikim për regjistrimin e votuesve jashtë Kosovës

Kosovë
Nën masa të rrepta sigurie, Kurti viziton komunat në veri të vendit

Nën masa të rrepta sigurie, Kurti viziton komunat në veri të vendit

Kosovë
Po kalonin ilegalisht kufirin nga Kosova për në Serbi – ndalohen dy serbë

Po kalonin ilegalisht kufirin nga Kosova për në Serbi – ndalohen dy serbë

Kronika e Zezë