LAJMI I FUNDIT:

Leonita Lekaj

100 Artikuj

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Premier League
Gruaja e Granit Xhakës thuhet se po luan rolin vendimtar për transferimin e tij te Bayer Leverkusen

Gruaja e Granit Xhakës thuhet se po luan rolin vendimtar për transferimin e tij te Bayer Leverkusen

Bundesliga
Goli i shënuar ndaj Leedsit, Xhaka: Ia premtova gruas për ditëlindjen e 30-të

Goli i shënuar ndaj Leedsit, Xhaka: Ia premtova gruas për ditëlindjen e 30-të

Yjet
Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Yjet
Xhaka në grindje me serbët gjatë lojës fitimtare, mbështetja nga gruaja dhe dy vajzat nuk mungoi: Krenohemi me ty

Xhaka në grindje me serbët gjatë lojës fitimtare, mbështetja nga gruaja dhe dy vajzat nuk mungoi: Krenohemi me ty

Yjet
Feston ditëlindjen e 30-të, bashkëshortja me dedikim për Granit Xhakën: Të dua përgjithmonë

Feston ditëlindjen e 30-të, bashkëshortja me dedikim për Granit Xhakën: Të dua përgjithmonë

Yjet
Leonita Lekaj së bashku me vajzat në stadiumin Arsenal Emirates në përkrahje të Xhakës: Shumë krenare me ty

Leonita Lekaj së bashku me vajzat në stadiumin Arsenal Emirates në përkrahje të Xhakës: Shumë krenare me ty

Yjet
Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Yjet
Granit Xhaka befasohet në shtëpi nga bashkëshortja pasi zhvilloi ndeshjen e 100-të me Zvicrën

Granit Xhaka befasohet në shtëpi nga bashkëshortja pasi zhvilloi ndeshjen e 100-të me Zvicrën

Yjet
Zhvilloi ndaj Kosovës ndeshjen e 100-të me Zvicrën, Leonita Lekaj për Granit Xhakën: Shumë krenare me ty

Zhvilloi ndaj Kosovës ndeshjen e 100-të me Zvicrën, Leonita Lekaj për Granit Xhakën: Shumë krenare me ty

Yjet
Feston ditëlindjen e dytë – futbollisti Granit Xhaka me dedikim të veçantë për të bijën

Feston ditëlindjen e dytë – futbollisti Granit Xhaka me dedikim të veçantë për të bijën

Yjet
“Jemi të bekuar me ty”, urimi i veçantë i bashkëshortes në ditëlindjen e 29-të të Granit Xhakës

“Jemi të bekuar me ty”, urimi i veçantë i bashkëshortes në ditëlindjen e 29-të të Granit Xhakës

Yjet
Leonita shpërndan fotografi të përbashkët me Xhakën: Dashuria e jetës time

Leonita shpërndan fotografi të përbashkët me Xhakën: Dashuria e jetës time

Yjet
Pas ribashkimit, Granit Xhaka shijon pushimet me familjen

Pas ribashkimit, Granit Xhaka shijon pushimet me familjen

Yjet
Ribashkim pas gjashtë javësh, gruaja e Granit Xhakës publikon momentin emocionues kur futbollisti kthehet në shtëpi dhe takon të bijën

Ribashkim pas gjashtë javësh, gruaja e Granit Xhakës publikon momentin emocionues kur futbollisti kthehet në shtëpi dhe takon të bijën

Yjet
Leonita Lekaj së bashku me të bijat në përkrahje të Granit Xhakës pak para lojës që do të zhvillohet mes Francës e Zvicrës

Leonita Lekaj së bashku me të bijat në përkrahje të Granit Xhakës pak para lojës që do të zhvillohet mes Francës e Zvicrës

Yjet
Xhaka ndryshon krejtësisht pamjen në evropian, por bashkëshortja e tij shokohet kur e sheh në kamerë

Xhaka ndryshon krejtësisht pamjen në evropian, por bashkëshortja e tij shokohet kur e sheh në kamerë

Premier League
Njihuni me gruan e Granit Xhakës, yllit të Arsenalit dhe Zvicrës

Njihuni me gruan e Granit Xhakës, yllit të Arsenalit dhe Zvicrës

Yjet
Urimet e VIP-ave shqiptarë për Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve “1 Qershorin”

Urimet e VIP-ave shqiptarë për Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve “1 Qershorin”

Yjet
Granit Xhaka bëhet sërish baba, vjen në jetë Laneya

Granit Xhaka bëhet sërish baba, vjen në jetë Laneya

Yjet
Granit Xhaka përmbledh disa momente të lumtura të tyre për të uruar bashkëshorten për ditëlindje

Granit Xhaka përmbledh disa momente të lumtura të tyre për të uruar bashkëshorten për ditëlindje

Yjet
Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

Yjet
Partnerja e Granit Xhakës, Leonita vazhdon të sjell imazhe nga shtatzënia e dytë

Partnerja e Granit Xhakës, Leonita vazhdon të sjell imazhe nga shtatzënia e dytë

Yjet
Gruaja e Granit Xhakës, Leonita pozon me barkun e rrumbullakosur

Gruaja e Granit Xhakës, Leonita pozon me barkun e rrumbullakosur

Yjet