LAJMI I FUNDIT:

Goli i shënuar ndaj Leedsit, Xhaka: Ia premtova gruas për ditëlindjen e 30-të

Goli i shënuar ndaj Leedsit, Xhaka: Ia premtova gruas për ditëlindjen e 30-të

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka, ka shënuar golin e radhës në Ligën Premier me Arsenal.

Reklama

Arsenali ndërkohë ka shënuar golin e katërt në ndeshjen e tyre si vendasit ndaj Leeds Unitedit.

Mesfushori nga Kosova shënoi për epërsine 4-1.

View this post on Instagram

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Ai së fundmi në një postim të shpërndarë në rrjete sociale, gjegjësisht Instagram, zbuloi se këtë e bëri për gruan e tij, Leonita Lekajn.

Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme
Lexo po ashtu Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Ajo ditën e djeshme (e premte) festoi ditëlindjen e 30-të dhe ky ishte një gol i premtuar nga Xhaka.

View this post on Instagram

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

“Ia premtova gruas time një gol për ditëlindjen e 30-të, kështu që duhet ta bëja sot. Urime ditëlindjen”, thuhet në postim.

Duhet theksuar se ky ishte goli i pestë i Xhakës deri tani këtë sezon në Ligën Premier. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Në trend Magazina

Më shumë
David Beckham shkon me sandale të veshura me çorape në Javën e Modës në Paris

David Beckham shkon me sandale të veshura me çorape në Javën e Modës në Paris

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Magazina
Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Magazina
Butrint Imeri pozon pranë makinës super luksoze i veshur në kostum elegant

Butrint Imeri pozon pranë makinës super luksoze i veshur në kostum elegant

Magazina
Kalo në kategori