LAJMI I FUNDIT:

Krim në familje

22 Artikuj

Zvicër, vritet nga bashkëshorti 37-vjeçarja nga Kosova

Zvicër, vritet nga bashkëshorti 37-vjeçarja nga Kosova

Kronika e Zezë
Të burgosurit nuk pranojnë të rrinë në qeli me kriminelin Dan Hutra, gazetari: Nuk e duan se ka vrarë gra duke kryer krime makabre

Të burgosurit nuk pranojnë të rrinë në qeli me kriminelin Dan Hutra, gazetari: Nuk e duan se ka vrarë gra duke kryer krime makabre

Shqipëri
Vrau dy familjarët e ish-bashkëshortes në Paskuqan, i dyshuari ishte i dënuar për vrasjen e gruas së parë

Vrau dy familjarët e ish-bashkëshortes në Paskuqan, i dyshuari ishte i dënuar për vrasjen e gruas së parë

Shqipëri
Krim i rëndë në Tiranë, dyshohet për dy viktima e disa të plagosur

Krim i rëndë në Tiranë, dyshohet për dy viktima e disa të plagosur

Shqipëri
Parandalohet krimi në familje, arrestohet 34-vjeçari në Fushë Arrëz

Parandalohet krimi në familje, arrestohet 34-vjeçari në Fushë Arrëz

Shqipëri
“O do vdiste ai, o unë”, rrëfehet gruaja shqiptare që copëtoi dhe hodhi në kanal të shoqin

“O do vdiste ai, o unë”, rrëfehet gruaja shqiptare që copëtoi dhe hodhi në kanal të shoqin

Shqipëri
Vëllai i vrau me thikë nusen e vajzën para 12 viteve, shqiptari kompensohet nga Italia me 100 mijë euro

Vëllai i vrau me thikë nusen e vajzën para 12 viteve, shqiptari kompensohet nga Italia me 100 mijë euro

Shqipëri
Kërcënonte babain se do ta vriste me hanxhar, policia arreston 25-vjeçarin dhe parandalon krimin në Lushnjë

Kërcënonte babain se do ta vriste me hanxhar, policia arreston 25-vjeçarin dhe parandalon krimin në Lushnjë

Shqipëri
Varroset në Gjakovë 32-vjeçarja që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Zvicër

Varroset në Gjakovë 32-vjeçarja që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Zvicër

Kosovë
Vrasja e familjes shqiptare në Greqi, hetuesit ngrenë dyshimet e para për vrasësin

Vrasja e familjes shqiptare në Greqi, hetuesit ngrenë dyshimet e para për vrasësin

Shqipëri
Vranë 23-vjeçaren dhe e groposën, Gjykata e Tiranës dënon me 50 vjet burg babë e bir

Vranë 23-vjeçaren dhe e groposën, Gjykata e Tiranës dënon me 50 vjet burg babë e bir

Shqipëri
​Shqipëri, bashkëshorti vret gruan me kallashnikov

​Shqipëri, bashkëshorti vret gruan me kallashnikov

Shqipëri
Djali vrau ish-gruan, flet nëna e autorit: Ata duheshin

Djali vrau ish-gruan, flet nëna e autorit: Ata duheshin

Shqipëri
Çifti shqiptar u gjet në valixhe, tronditin italianët: Nusja i vrau se ishte shtatzënë me një tjetër

Çifti shqiptar u gjet në valixhe, tronditin italianët: Nusja i vrau se ishte shtatzënë me një tjetër

Shqipëri
Në Durrës burri vrau gruan me thikë në sy të djalit 8-vjeçar

Në Durrës burri vrau gruan me thikë në sy të djalit 8-vjeçar

Shqipëri
Gruaja ekzekuton burrin në mes të pazarit

Gruaja ekzekuton burrin në mes të pazarit

Shqipëri
Itali, shqiptari nga Maqedonia mbyt djalin e tij 5 vjeç

Itali, shqiptari nga Maqedonia mbyt djalin e tij 5 vjeç

Kronika e Zezë
Tragjedi në Shtërpcë: Babai i binjakëve dymuajsh mbyt njërën dhe plagos foshnjën tjetër

Tragjedi në Shtërpcë: Babai i binjakëve dymuajsh mbyt njërën dhe plagos foshnjën tjetër

Kronika e Zezë
Kryefamiljari vrau gruan dhe plagosi kunatën

Kryefamiljari vrau gruan dhe plagosi kunatën

Sociale
Shkon i dehur në shtëpi, i pret gishtat motrës me gërshërë

Shkon i dehur në shtëpi, i pret gishtat motrës me gërshërë

Kronika e Zezë
Mesazhet e dashurisë, për bashkëshortin që e vrau

Mesazhet e dashurisë, për bashkëshortin që e vrau

Kronika e Zezë
Krim në familje në Korçë, burri vret gruan dhe më pas veten

Krim në familje në Korçë, burri vret gruan dhe më pas veten

Kronika e Zezë