LAJMI I FUNDIT:
Khvicha Kvaratskhelia

Khvicha Kvaratskhelia

85 Artikuj

Napoli ka refuzuar 100 milionë euro për Kvaratskhelian, lojtari kërkon me ngulm largimin

Napoli ka refuzuar 100 milionë euro për Kvaratskhelian, lojtari kërkon me ngulm largimin

Serie A
PSG-ja tashmë e ka gjetur zëvendësuesin e Mbappes – ai kushton 80 milionë euro

PSG-ja tashmë e ka gjetur zëvendësuesin e Mbappes – ai kushton 80 milionë euro

Ligue 1
Kvaratskhelia insiston të largohet nga Napoli – shpreson t’i bashkohet gjigantit evropian

Kvaratskhelia insiston të largohet nga Napoli – shpreson t’i bashkohet gjigantit evropian

Serie A
PSG do të jetë më i fortë pa Mbappen: Katër emra të mëdhenj për të fituar Ligën e Kampionëve

PSG do të jetë më i fortë pa Mbappen: Katër emra të mëdhenj për të fituar Ligën e Kampionëve

Ligue 1
PSG nuk humbë kohë – gjen zëvendësuesin e Mbappes

PSG nuk humbë kohë – gjen zëvendësuesin e Mbappes

Ligue 1
Paris Saint-Germain e bën prioritet yllin e Serie A për të zëvendësuar Mbappen

Paris Saint-Germain e bën prioritet yllin e Serie A për të zëvendësuar Mbappen

Ligue 1
Tre sulmuesit që Xavi i do për të përforcuar sulmin e Barcelonës këtë verë

Tre sulmuesit që Xavi i do për të përforcuar sulmin e Barcelonës këtë verë

La Liga
Barcelona telefonon agjentin e yllit të Napolit, e do me çdo kusht në verë

Barcelona telefonon agjentin e yllit të Napolit, e do me çdo kusht në verë

Serie A
Barcelona po përgatit transferim “bombë” për afatin kalimtar veror

Barcelona po përgatit transferim “bombë” për afatin kalimtar veror

La Liga
Barcelona fillon kontaktet për transferimin e Kvaratskhelias

Barcelona fillon kontaktet për transferimin e Kvaratskhelias

La Liga
Barcelona planifikon transferimin e një sulmuesi anësor, zbulohet emri ‘ëndërr’ dhe profili që duan 

Barcelona planifikon transferimin e një sulmuesi anësor, zbulohet emri ‘ëndërr’ dhe profili që duan 

La Liga
Guardiola i do vetëm më të mirët te Man City: Ylli i Serie A pritet të kalojë në Etihad

Guardiola i do vetëm më të mirët te Man City: Ylli i Serie A pritet të kalojë në Etihad

Premier League
Ish-skauti i Real Madridit kërkon largimin e Vinicius: Ai nuk do të shkojë larg me mentalitetin e tij

Ish-skauti i Real Madridit kërkon largimin e Vinicius: Ai nuk do të shkojë larg me mentalitetin e tij

La Liga
“Do ta shohim në fund të sezonit” – agjenti i Kvaratskhelia hap derën e largimit

“Do ta shohim në fund të sezonit” – agjenti i Kvaratskhelia hap derën e largimit

Serie A
Agjenti i Khvicha Kvaratskhelias tregon dy top klubet evropiane që mund të transferohet sulmuesi gjeorgjian

Agjenti i Khvicha Kvaratskhelias tregon dy top klubet evropiane që mund të transferohet sulmuesi gjeorgjian

Serie A
Strategjia e gjigantit evropian për ta transferuar Kvaratskhelian në verë

Strategjia e gjigantit evropian për ta transferuar Kvaratskhelian në verë

La Liga
Barcelona harton planin për afatin kalimtar veror, tre sulmues të njohur në radarin e blaugranasve

Barcelona harton planin për afatin kalimtar veror, tre sulmues të njohur në radarin e blaugranasve

La Liga
Kvaratskhelia në një udhëkryq mes Napolit dhe Barcelonës

Kvaratskhelia në një udhëkryq mes Napolit dhe Barcelonës

La Liga
Barcelona në kërkim të një sulmuesi anësor, tre yje të mëdhenj në listën e dëshirave

Barcelona në kërkim të një sulmuesi anësor, tre yje të mëdhenj në listën e dëshirave

La Liga
Tha se do të transferohet në Arabi gjatë verës, Osimhen shpërthen ndaj agjentit të Khvicha Kvaratskhelias

Tha se do të transferohet në Arabi gjatë verës, Osimhen shpërthen ndaj agjentit të Khvicha Kvaratskhelias

Serie A
Nga Lautaro te Leao, Barella dhe Bremer – Formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Serie A

Nga Lautaro te Leao, Barella dhe Bremer – Formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Serie A

Serie A
Përditësohen vlerat e lojtarëve në Serie A, shumë ndryshime në listë – Lautaro më i vlefshmi

Përditësohen vlerat e lojtarëve në Serie A, shumë ndryshime në listë – Lautaro më i vlefshmi

Serie A
Kvaratskhelia flet për Real Madridin dhe për të ardhmen

Kvaratskhelia flet për Real Madridin dhe për të ardhmen

Ndërkombëtare
“Ai ende ëndërron të luajë për Real Madridin”, babai i Kvaratskhelia zbulon dëshirën e yllit të Napolit

“Ai ende ëndërron të luajë për Real Madridin”, babai i Kvaratskhelia zbulon dëshirën e yllit të Napolit

Serie A