LAJMI I FUNDIT:

Agjenti i Khvicha Kvaratskhelias tregon dy top klubet evropiane që mund të transferohet sulmuesi gjeorgjian

Agjenti i Khvicha Kvaratskhelias tregon dy top klubet evropiane që mund të transferohet sulmuesi gjeorgjian

E ardhmja e Khvicha Kvaratskhelias vazhdon të jetë e paqartë nëse do të qëndrojë te Napoli apo do të largohet në verën e këtij viti.

Sulmuesi gjeorgjian ka bërë për vete shumë klube të mëdha evropiane, derisa po pret që të bëj kalimin e madh gjatë verës.


Mamuka Jugeli është përfaqësuesi i yllit gjeorgjian dhe ai ka folur edhe njëherë për të ardhmen e anësorit këmbë shpejtë.

Strategjia e gjigantit evropian për ta transferuar Kvaratskhelian në verë
Lexo po ashtu Strategjia e gjigantit evropian për ta transferuar Kvaratskhelian në verë

Jugeli ka konfirmuar se Paris Ssaint Germain dhe Barcelona janë dy klubet që janë në përparësi për t’i siguruar shërbimet e Kvaras.

“Barcelona dhe PSG? Po, por sigurisht që ka edhe oferta tjera për Khvican nga klubet më të mira. Shikoni, si ka mundësi që nuk ka propozime? Në maj do të jetë më e qartë”, deklaroi agjenti Mamuka Jugeli.

Kvaratskhelia në një udhëkryq mes Napolit dhe Barcelonës
Lexo po ashtu Kvaratskhelia në një udhëkryq mes Napolit dhe Barcelonës

23-vjeçari ka dy vite që është pjesë e Napolit, derisa këtë edicion ka realizuar gjashtë gola e ka asistuar në pesë të tjerë në 33 ndeshje zyrtare.

Përveç PSG-sëdhe Barcelonës interesim për lojtarin kanë shfaqur edhe skuadrat e mëdha angleze si Chelsea, Man Utd dhe Liverpool. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Puyol përfshihet në zënkën mes Gundogan dhe Araujo

Puyol përfshihet në zënkën mes Gundogan dhe Araujo

La Liga
Barcelona po nënshkruan mega-kontratë, ajo do t'i sjellë klubit mbi një miliard euro

Barcelona po nënshkruan mega-kontratë, ajo do t'i sjellë klubit mbi një miliard euro

La Liga
Para të gjithëve, si e kishte parashikuar saktë Ancelotti rrugëtimin e Alonsos për trajner

Para të gjithëve, si e kishte parashikuar saktë Ancelotti rrugëtimin e Alonsos për trajner

Bundesliga
Shkëlqeu ndaj Man Cityt dhe në klub ende e duan, por veterani i Real Madridit ia ka kumtuar Perezit largimin për në fund të sezonit

Shkëlqeu ndaj Man Cityt dhe në klub ende e duan, por veterani i Real Madridit ia ka kumtuar Perezit largimin për në fund të sezonit

La Liga
Shkodran Mustafi parashikon fituesin e Kampionatit Evropian dhe paralajmëron rikthimin në futboll

Shkodran Mustafi parashikon fituesin e Kampionatit Evropian dhe paralajmëron rikthimin në futboll

Përfaqësueset
Ndryshojnë në mënyrë drastike shanset, superkompjuteri vjen me parashikim të ri për Ligën e Kampionëve

Ndryshojnë në mënyrë drastike shanset, superkompjuteri vjen me parashikim të ri për Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori