LAJMI I FUNDIT:
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian

345 Artikuj

Khloe Kardashian tregon trupin e saj të tonifikuar me rroba banje nga “SKIMS”

Khloe Kardashian tregon trupin e saj të tonifikuar me rroba banje nga “SKIMS”

Yjet
Kylie Jenner shfaqet tejet atraktive me bikini jeshile, gjatë pushimeve me motrat e saj

Kylie Jenner shfaqet tejet atraktive me bikini jeshile, gjatë pushimeve me motrat e saj

Yjet
Kim dhe Khloe Kardashian shfaqen me bikini të ngjashme gjatë pushimeve në Turks dhe Caicos

Kim dhe Khloe Kardashian shfaqen me bikini të ngjashme gjatë pushimeve në Turks dhe Caicos

Yjet
Kim Kardashian tregon trupin e mrekullueshëm, gjatë pushimeve me motrat e saj

Kim Kardashian tregon trupin e mrekullueshëm, gjatë pushimeve me motrat e saj

Yjet
Kim Kardashian dhe motra Khloe shfaqin linjat e tyre mahnitëse në bikini, gjatë pushimeve

Kim Kardashian dhe motra Khloe shfaqin linjat e tyre mahnitëse në bikini, gjatë pushimeve

Yjet
Khloe Kardashian tallet dhe kritikohet nga ndjekësit, pasi kishte veshur një fustan elegant dhe taka në një dyqan

Khloe Kardashian tallet dhe kritikohet nga ndjekësit, pasi kishte veshur një fustan elegant dhe taka në një dyqan

Yjet
Jennifer Lopez zbulon se Snoop Dog, Khloe Kardashian dhe Taylor Swift ishin ndër yjet që hodhën poshtë ofertën e saj për t’u shfaqur në filmin e saj “This Is Me… Now”

Jennifer Lopez zbulon se Snoop Dog, Khloe Kardashian dhe Taylor Swift ishin ndër yjet që hodhën poshtë ofertën e saj për t’u shfaqur në filmin e saj “This Is Me… Now”

Yjet
Sa paguhen anëtaret e familjes më të famshme në botë për postimet në rrjetet sociale?

Sa paguhen anëtaret e familjes më të famshme në botë për postimet në rrjetet sociale?

Yjet
Khloe Kardashian ‘aprovon’ romancën e Kim Kardashian për Odell Beckham Jr., pavarësisht se më parë ishte e lidhur ajo para motrës së saj

Khloe Kardashian ‘aprovon’ romancën e Kim Kardashian për Odell Beckham Jr., pavarësisht se më parë ishte e lidhur ajo para motrës së saj

Yjet
Konfirmohet se Kim Kardashian është në lidhje me ish-të dashurin e motrës së saj Khloe, sportistin Odell Beckham Jr.

Konfirmohet se Kim Kardashian është në lidhje me ish-të dashurin e motrës së saj Khloe, sportistin Odell Beckham Jr.

Po Flitet
Khloe Kardashian tregon figurën e saj magjepsëse, e veshur me lëkurë në fotografitë për revistën “Tmrw”

Khloe Kardashian tregon figurën e saj magjepsëse, e veshur me lëkurë në fotografitë për revistën “Tmrw”

Yjet
Khloe Kardashian pozon me një mollë mbi gjoksin e saj të zhveshur për kopertinën e re të revistës “tmrw”

Khloe Kardashian pozon me një mollë mbi gjoksin e saj të zhveshur për kopertinën e re të revistës “tmrw”

Yjet
Cilët janë 10 të famshmit më të ndjekur në Instagram në vitin 2023? Nga Kim Kardashian deri te legjendat e futbollit Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi

Cilët janë 10 të famshmit më të ndjekur në Instagram në vitin 2023? Nga Kim Kardashian deri te legjendat e futbollit Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi

Egzona Shigjeqi
Khloe Kardashian me poza provokative, ndërsa promovon markën e saj “Good American”

Khloe Kardashian me poza provokative, ndërsa promovon markën e saj “Good American”

Yjet
Khloe Kardashian duket si një “Barbie”, me fustan rozë vezullues dhe flokë bionde

Khloe Kardashian duket si një “Barbie”, me fustan rozë vezullues dhe flokë bionde

Yjet
Kris Jenner e pranon se e kishte tradhtuar bashkëshortin e saj të ndjerë, Robert Kardashain

Kris Jenner e pranon se e kishte tradhtuar bashkëshortin e saj të ndjerë, Robert Kardashain

Yjet
Khloe Kardashian shkëlqen në fustanin e kreatores shqiptare, Lena Berisha

Khloe Kardashian shkëlqen në fustanin e kreatores shqiptare, Lena Berisha

Yjet
Videoja që tregon si do të dukeshin motrat Kardashian/Jenner pa procedura estetike

Videoja që tregon si do të dukeshin motrat Kardashian/Jenner pa procedura estetike

Bukuri dhe Kujdes
Khloe Kardashian tregon fytyrën pas operacionit për heqjen e një forme të kancerit të lëkurës

Khloe Kardashian tregon fytyrën pas operacionit për heqjen e një forme të kancerit të lëkurës

Yjet
Vazhdojnë tensionet mes motrave Kardashian, Kourtney e quan Kimin shtrigë dhe i thotë se e urren

Vazhdojnë tensionet mes motrave Kardashian, Kourtney e quan Kimin shtrigë dhe i thotë se e urren

Po Flitet
Spekulohet për një lidhje të Kim me yllin e NFL-së, i cili vite më parë kishte flirtuar me motrën e saj

Spekulohet për një lidhje të Kim me yllin e NFL-së, i cili vite më parë kishte flirtuar me motrën e saj

Po Flitet
Nisur nga Khloé: A përmirëson përdorimi i kanabisit cilësinë e gjumit?

Nisur nga Khloé: A përmirëson përdorimi i kanabisit cilësinë e gjumit?

Këshilla mjekësore
Kylie Jenner ribashkohet me ish-mikeshën Jordyn Woods disa vite pas tradhtisë me Tristan Thompson

Kylie Jenner ribashkohet me ish-mikeshën Jordyn Woods disa vite pas tradhtisë me Tristan Thompson

Yjet
Festoi ditëlindjen e 39-të, Khloe Kardashian: I urrej të 30-at, janë dekada më e keqe ndonjëherë

Festoi ditëlindjen e 39-të, Khloe Kardashian: I urrej të 30-at, janë dekada më e keqe ndonjëherë

Yjet