LAJMI I FUNDIT:

Khloe Kardashian tregon trupin e saj të tonifikuar me rroba banje nga “SKIMS”

Khloe Kardashian tregon trupin e saj të tonifikuar me rroba banje nga “SKIMS”

Khloe Kardashian po tregonte trupin e saj të tonifikuar me rroba banje nudo “SKIMS”, ndërsa shtoi një fustan me rrjetë.

Bukuroshja ishte duke ecur në plazhin me rërë të bardhë në Turks and Caicos.


Banorja e Hidden Hills, mbante gjithashtu syze dielli të errëta, ndërsa mbante flokët e saj bionde poshtë mbi gjoks dhe vendosi shumë bizhuteri ari të verdhë, disa me diamante, shkruan DailyMail.

Ylli televiziv po mbante duart me vajzën e saj True Thompson, babai i së cilës është ylli i basketbollit Tristan Thompson.

True u pa me rroba banje portokalli me flokët e saj në gërsheta. Pushimet janë një lloj udhëtimi për ditëlindjen për True, e cila do të mbushë gjashtë vjet më 12 prill.

Khloe gjithashtu ka qenë me pushime me motrën e saj Kim Kardashian e cila i solli katër fëmijë: North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Ndërsa ndodheshin në ishull, zonjat kanë realizuar shumë fotografi me rroba banje të cilat i kanë shpërndarë në Instagram. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhensila injoron

Xhensila injoron "mosmirënjohjen" e Besit, vjen me fotografi atraktive dhe poza provokuese në Instagram

Magazina
Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm

Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm

Magazina
Përfundon sondazhi i Telegrafit për fituesin e Big Brother VIP Albania 3, garë e ngushtë mes dy konkurrentëve

Përfundon sondazhi i Telegrafit për fituesin e Big Brother VIP Albania 3, garë e ngushtë mes dy konkurrentëve

Magazina
Ish Miss-i i ShBA arrestohet mes trafikantëve të kartelit meksikan, 34-vjeçarja Glenis Zapata shfrytëzonte profesionin për të kaluar paratë e drogës

Ish Miss-i i ShBA arrestohet mes trafikantëve të kartelit meksikan, 34-vjeçarja Glenis Zapata shfrytëzonte profesionin për të kaluar paratë e drogës

Magazina
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian,

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, "100 Vitrinat"

Magazina
'Traileri' i filmit “It Ends With Us” është ndër më të shikuarit në vitin e fundit, madje duke e kaluar edhe “Barbie”

'Traileri' i filmit “It Ends With Us” është ndër më të shikuarit në vitin e fundit, madje duke e kaluar edhe “Barbie”

Magazina
Kalo në kategori