LAJMI I FUNDIT:

KF Feronikeli ’74

185 Artikuj

Rezultatet dhe renditja pas javës së 35-të: Ballkani kampion, ‘lufta’ për barazh ende e hapur

Rezultatet dhe renditja pas javës së 35-të: Ballkani kampion, ‘lufta’ për barazh ende e hapur

Superliga
Feronikeli ’74 fiton sfidën e pesë golave ndaj Dukagjinit

Feronikeli ’74 fiton sfidën e pesë golave ndaj Dukagjinit

Superliga
Formacionet zyrtare: Feronikeli ’74 – Dukagjini

Formacionet zyrtare: Feronikeli ’74 – Dukagjini

Superliga
Sot zhvillohet xhiro e parafundit në Albi Mall Superligën e Kosovës, vëmendja në Podujevë

Sot zhvillohet xhiro e parafundit në Albi Mall Superligën e Kosovës, vëmendja në Podujevë

Superliga
Drita gabon në shtëpi përballë Feronikelit ’74, mbetet prapa në garën për titull

Drita gabon në shtëpi përballë Feronikelit ’74, mbetet prapa në garën për titull

Superliga
Drita kërkon tre pikët për të mbetur në garë për titullin, Feronikeli ’74 për t’i ikur barazhit – formacionet zyrtare

Drita kërkon tre pikët për të mbetur në garë për titullin, Feronikeli ’74 për t’i ikur barazhit – formacionet zyrtare

Superliga
Sot luhen pesë ndeshje të xhiros së 24-të në Albi Mall Superligë: Vëmendja në Podujevë dhe Gjilan

Sot luhen pesë ndeshje të xhiros së 24-të në Albi Mall Superligë: Vëmendja në Podujevë dhe Gjilan

Superliga
Feronikeli ’74 apo Gjilani – kush do t’i ik barazhit? Orari për tri ndeshjet e fundit

Feronikeli ’74 apo Gjilani – kush do t’i ik barazhit? Orari për tri ndeshjet e fundit

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 33-të në Superligën e Kosovës: Ballkani prek titullin, Llapi dhe Drita tani minus katër pikë

Rezultatet dhe renditja pas javës së 33-të në Superligën e Kosovës: Ballkani prek titullin, Llapi dhe Drita tani minus katër pikë

Superliga
Feronikeli 74 merr fitore ndaj Lirisë, largohet nga zona e barazhit

Feronikeli 74 merr fitore ndaj Lirisë, largohet nga zona e barazhit

Superliga
Dita e ndeshjeve: Sot zhvillohen të gjitha ndeshjet e xhiros së 33-të në Albi Mall Superligën e Kosovës

Dita e ndeshjeve: Sot zhvillohen të gjitha ndeshjet e xhiros së 33-të në Albi Mall Superligën e Kosovës

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 32-të në Superligën e Kosovës: Kryesuesit nuk gabojnë, Fushë Kosova përshëndetet nga elita

Rezultatet dhe renditja pas javës së 32-të në Superligën e Kosovës: Kryesuesit nuk gabojnë, Fushë Kosova përshëndetet nga elita

Superliga
Muhamet Hyseni mban në krahë Llapin, fitore në ndeshjen e pesë golave

Muhamet Hyseni mban në krahë Llapin, fitore në ndeshjen e pesë golave

Superliga
Llapi dhe Feronikeli ’74 përballen në Zahir Pajaziti, formacionet zyrtare

Llapi dhe Feronikeli ’74 përballen në Zahir Pajaziti, formacionet zyrtare

Superliga
Xhiro e 32-të në Superligë zhvillohet sot, vëmendja në Suharekë dhe Podujevë

Xhiro e 32-të në Superligë zhvillohet sot, vëmendja në Suharekë dhe Podujevë

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 31-të në Superligën e Kosovës – Ballkani dhe Llapi vazhdojnë garën, Drita mbetet pas

Rezultatet dhe renditja pas javës së 31-të në Superligën e Kosovës – Ballkani dhe Llapi vazhdojnë garën, Drita mbetet pas

Superliga
Kuqi: Fitore e madhe, të gjithë futbollistët po e japin maksimumin

Kuqi: Fitore e madhe, të gjithë futbollistët po e japin maksimumin

Superliga
Feronikeli ’74 merr tre pikë të arta në luftën për mbijetesë përballë Malishevës

Feronikeli ’74 merr tre pikë të arta në luftën për mbijetesë përballë Malishevës

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 30-të në Superligën e Kosovës – Ballkani lider, Drita dhe Llapi në ndjekje

Rezultatet dhe renditja pas javës së 30-të në Superligën e Kosovës – Ballkani lider, Drita dhe Llapi në ndjekje

Superliga
Gjilani dhe Feronikeli ’74 ndajnë pikët në derbin e barazhit

Gjilani dhe Feronikeli ’74 ndajnë pikët në derbin e barazhit

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 29-të në Superligën e Kosovës – Ballkani konsolidohet në krye, Drita në ndjekje, Llapi bie

Rezultatet dhe renditja pas javës së 29-të në Superligën e Kosovës – Ballkani konsolidohet në krye, Drita në ndjekje, Llapi bie

Superliga
Ballkani fiton me dy gola në Drenas, vazhdon si lider në Superligën e Kosovës

Ballkani fiton me dy gola në Drenas, vazhdon si lider në Superligën e Kosovës

Superliga
Feronikeli ’74 dhe Ballkani duan vetëm tre pikët, formacionet zyrtare

Feronikeli ’74 dhe Ballkani duan vetëm tre pikët, formacionet zyrtare

Superliga
Luhet në Gjilan, Lipjan dhe Drenas, xhiro e 29-të starton me tre duele interesante

Luhet në Gjilan, Lipjan dhe Drenas, xhiro e 29-të starton me tre duele interesante

Superliga