LAJMI I FUNDIT:

Keita Balde

114 Artikuj

Bashkëshortja e Keita Baldes reagon mes thashethemeve për një lidhje të futbollistit me Wanda Naran

Bashkëshortja e Keita Baldes reagon mes thashethemeve për një lidhje të futbollistit me Wanda Naran

Yjet
Ish-mbrojtësi i Barcës dhe Juves, Caceres prezantohet te Cagliari

Ish-mbrojtësi i Barcës dhe Juves, Caceres prezantohet te Cagliari

Serie A
Interi ndalet pas tetë fitoreve radhazi, mposhtet nga Sampdoria

Interi ndalet pas tetë fitoreve radhazi, mposhtet nga Sampdoria

Serie A
Sampdoria konfirmon se Keita Balde është i infektuar me coronavirus

Sampdoria konfirmon se Keita Balde është i infektuar me coronavirus

Serie A
Keita Balde e do kalimin në Ligën Premier

Keita Balde e do kalimin në Ligën Premier

Ligue 1
Keita Balde thotë se Sadio Mane do të largohet nga Liverpooli – senegalezi është shënjestër e Real Madridit

Keita Balde thotë se Sadio Mane do të largohet nga Liverpooli – senegalezi është shënjestër e Real Madridit

La Liga
Interi kërkon rikthimin e Keita Baldes

Interi kërkon rikthimin e Keita Baldes

Serie A
Interi po konsideron transferimin e një sulmuesi të ri, tre emra në listë

Interi po konsideron transferimin e një sulmuesi të ri, tre emra në listë

Serie A
Keita Balde shihet si alternativë e Correas te Milani

Keita Balde shihet si alternativë e Correas te Milani

Serie A
Arsenali interesohet për Keita Balden

Arsenali interesohet për Keita Balden

Premier League
Keita Balde mori një nga kartonët e kuq më naiv këtë sezon – ndëshkimi i tij për pak sa nuk e la Interin pa Ligë të Kampionëve

Keita Balde mori një nga kartonët e kuq më naiv këtë sezon – ndëshkimi i tij për pak sa nuk e la Interin pa Ligë të Kampionëve

Serie A
Interi mposht Empolin dhe siguron pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve

Interi mposht Empolin dhe siguron pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve

Serie A
Interi merr vendimin përfundimtar për Keita Balden

Interi merr vendimin përfundimtar për Keita Balden

Serie A
Keita konfirmon rikthimin në skuadër të Interit

Keita konfirmon rikthimin në skuadër të Interit

Serie A
Keita pëson dëmtim në kofshë

Keita pëson dëmtim në kofshë

Serie A
Agjenti i Keitas beson se lojtari do blihet nga Interi dhe nuk do të përsëritet një tjetër situatë si ajo e Cancelos

Agjenti i Keitas beson se lojtari do blihet nga Interi dhe nuk do të përsëritet një tjetër situatë si ajo e Cancelos

Serie A
Interi vazhdon me fitore minimale, këtë herë ndaj Empolit

Interi vazhdon me fitore minimale, këtë herë ndaj Empolit

Serie A
Keita Balde: Interi duhet të më blej përfundimisht

Keita Balde: Interi duhet të më blej përfundimisht

Serie A
Inter-Udinese: Formacionet zyrtare, Behrami nga fillimi

Inter-Udinese: Formacionet zyrtare, Behrami nga fillimi

Serie A
Roma dhe Interi ndajnë pikët në kryendeshjen e javës

Roma dhe Interi ndajnë pikët në kryendeshjen e javës

Serie A
Keita mesazh Tottenhamit: Interi nuk i frikësohet askujt

Keita mesazh Tottenhamit: Interi nuk i frikësohet askujt

Serie A
Keita mund të largohet nga Interi në janar

Keita mund të largohet nga Interi në janar

Serie A
Keita: E rëndësishme fitorja e skuadrës, golat e mi do të vijnë

Keita: E rëndësishme fitorja e skuadrës, golat e mi do të vijnë

Serie A
Keita Balde: Interi nuk është një zgjedhje e vështirë, dua të jem i rëndësishëm

Keita Balde: Interi nuk është një zgjedhje e vështirë, dua të jem i rëndësishëm

Serie A