LAJMI I FUNDIT:

Kastriot Imeri

31 Artikuj

Zvicra publikon listën me futbollistët e ftuar për ndeshjet me Spanjën dhe Çekinë, mbetet jashtë saj Andi Zeqiri

Zvicra publikon listën me futbollistët e ftuar për ndeshjet me Spanjën dhe Çekinë, mbetet jashtë saj Andi Zeqiri

Ndërkombëtare
Zyrtare: Kastriot Imeri i bashkohet Young Boysit

Zyrtare: Kastriot Imeri i bashkohet Young Boysit

Ligat tjera
Fiorentina bën ofertë zyrtare për Kastriot Imerin

Fiorentina bën ofertë zyrtare për Kastriot Imerin

Serie A
Frankfurti favorit për transferimin e Imerit para skuadrave italiane

Frankfurti favorit për transferimin e Imerit para skuadrave italiane

Bundesliga
Imeri largohet në verë nga Servette, e ardhmja e tij mes Serie A dhe Bundesligas

Imeri largohet në verë nga Servette, e ardhmja e tij mes Serie A dhe Bundesligas

Serie A
Kastriot Imeri përsëri në formacionin e javës në Zvicër

Kastriot Imeri përsëri në formacionin e javës në Zvicër

Ndërkombëtare
Frankfurti interesohet për të, Imeri: Ëndërrojë të luaj në Bundesliga

Frankfurti interesohet për të, Imeri: Ëndërrojë të luaj në Bundesliga

Bundesliga
Eintracht Frankfurt seriozisht vihet pas Kastriot Imerit

Eintracht Frankfurt seriozisht vihet pas Kastriot Imerit

Bundesliga
Kastriot Imeri në formacionin e javës në Zvicër

Kastriot Imeri në formacionin e javës në Zvicër

Ndërkombëtare
Zvicra U21 publikon listën, tre futbollistë shqiptarë të ftuar

Zvicra U21 publikon listën, tre futbollistë shqiptarë të ftuar

Ndërkombëtare
Tre lojtarë shqiptarë në formacionin e javë të Superligës së Zvicrës

Tre lojtarë shqiptarë në formacionin e javë të Superligës së Zvicrës

Ligat tjera
Feyenoordi futet në garë për mesfushorin Kastriot Imeri

Feyenoordi futet në garë për mesfushorin Kastriot Imeri

Ndërkombëtare
Zbulohen detajet, Genoa me ofertë zyrtare për Kastriot Imerin

Zbulohen detajet, Genoa me ofertë zyrtare për Kastriot Imerin

Serie A
Genoa dhe Nice pas Kastriot Imerit, klubi italian ka bërë ofertë zyrtare te Servette

Genoa dhe Nice pas Kastriot Imerit, klubi italian ka bërë ofertë zyrtare te Servette

Ligat tjera
Po shkëlqen me Servetten në Zvicër, Kastriot Imerit vazhdon t’i rritet ndjeshëm vlera

Po shkëlqen me Servetten në Zvicër, Kastriot Imerit vazhdon t’i rritet ndjeshëm vlera

Ndërkombëtare
Top lojtarët shqiptarë që shpërthyen në vitin 2021

Top lojtarët shqiptarë që shpërthyen në vitin 2021

Romak Zeqiri
Shënoi në stilin e Juninhos nga gjuajtja e lirë, Kastriot Imeri i vetëm gjunjëzoi kampionin në fuqi të Zvicrës

Shënoi në stilin e Juninhos nga gjuajtja e lirë, Kastriot Imeri i vetëm gjunjëzoi kampionin në fuqi të Zvicrës

Ndërkombëtare
Mesfushori nga Kosova shënon gol të jashtëzakonshëm nga gjuajtja e lirë, skuadra e tij e krahason me legjendën braziliane Juninho

Mesfushori nga Kosova shënon gol të jashtëzakonshëm nga gjuajtja e lirë, skuadra e tij e krahason me legjendën braziliane Juninho

Ndërkombëtare
Kastriot Imeri zgjedhet futbollisti i javës në Zvicër

Kastriot Imeri zgjedhet futbollisti i javës në Zvicër

Ndërkombëtare
Sytë nga ‘raketa’ e Kastriot Imerit – çfarë super goli ka shënuar lojtari shqiptar për Servetten ndaj Zurichut

Sytë nga ‘raketa’ e Kastriot Imerit – çfarë super goli ka shënuar lojtari shqiptar për Servetten ndaj Zurichut

Ndërkombëtare
Imeri vendimtar për Servetten, shënon dy gola dhe i siguron kualifikimin në Kupën e Zvicrës

Imeri vendimtar për Servetten, shënon dy gola dhe i siguron kualifikimin në Kupën e Zvicrës

Ndërkombëtare
Zvicra U21 e nis për mrekulli Kampionatin Evropian, fiton ndaj Anglisë falë asistimit nga Kastriot Imeri

Zvicra U21 e nis për mrekulli Kampionatin Evropian, fiton ndaj Anglisë falë asistimit nga Kastriot Imeri

Ndërkombëtare
Kërkohen me ngulm nga Kosova, por Zvicra i merr në evropian katër talentët tanë

Kërkohen me ngulm nga Kosova, por Zvicra i merr në evropian katër talentët tanë

Ndërkombëtare
Futbollistët shqiptarë që e rritën çmimin e tyre falë paraqitjeve të mira gjatë vitit 2020

Futbollistët shqiptarë që e rritën çmimin e tyre falë paraqitjeve të mira gjatë vitit 2020

Ndërkombëtare