LAJMI I FUNDIT:
Kanye West

Kanye West

820 Artikuj

Info

Kanye West është një reperi amerikan i lindur më 8 qershor të vitit 1977.

Ai është bashkëshorti i yllit të famshëm, Kim Kardashian, dhe kanë së bashku tre fëmijë: North, Saint dhe Chicago.

Kanye West buzëqesh gjatë një interviste dhe tregon dhëmbët e tij të titanit, të cilët kanë kushtuar mbi 780 mijë euro

Kanye West buzëqesh gjatë një interviste dhe tregon dhëmbët e tij të titanit, të cilët kanë kushtuar mbi 780 mijë euro

Yjet
Bianca Censori darkon me prindërit në Australi, pa burrin Kanye West, pasi familja frikësohej se reperi do ta ‘tërhiqte’ në filma për të rritur

Bianca Censori darkon me prindërit në Australi, pa burrin Kanye West, pasi familja frikësohej se reperi do ta ‘tërhiqte’ në filma për të rritur

Yjet
Kanye West dhe gruaja Bianca Censori ndalojnë për një darkë, mes pretendimeve se familja e saj ka frikë se ai do ta ‘tërheqë’ në sipërmarrjen e tij pornografike

Kanye West dhe gruaja Bianca Censori ndalojnë për një darkë, mes pretendimeve se familja e saj ka frikë se ai do ta ‘tërheqë’ në sipërmarrjen e tij pornografike

Yjet
Familja e Bianca Censorit ka frikë se Kanye West do ta tërheqë atë në filma për të rritur

Familja e Bianca Censorit ka frikë se Kanye West do ta tërheqë atë në filma për të rritur

Yjet
Modelja e cila mbylli instalacionin “New York to Dublin” për shkak të ekspozimit të gjoksit, kishte akuzuar Kanye Westin për homoseksualizëm

Modelja e cila mbylli instalacionin “New York to Dublin” për shkak të ekspozimit të gjoksit, kishte akuzuar Kanye Westin për homoseksualizëm

Yjet
Fotografitë e jashtëzakonshme ‘para dhe pas’, tregojnë se sa shumë ka ndryshuar Bianca Censori, që kur u martua me Kanye West

Fotografitë e jashtëzakonshme ‘para dhe pas’, tregojnë se sa shumë ka ndryshuar Bianca Censori, që kur u martua me Kanye West

Yjet
Efekti Taylor Swift: Kim Kardashian humb më shumë se 100 mijë ndjekës pasi këngët ‘diss’ nga Taylor, rindezën grindjen e tyre shumëvjeçare

Efekti Taylor Swift: Kim Kardashian humb më shumë se 100 mijë ndjekës pasi këngët ‘diss’ nga Taylor, rindezën grindjen e tyre shumëvjeçare

Yjet
Shokon Kanye West: Reperi thotë që do të dëshironte ‘treshe’ me Michelle Obama

Shokon Kanye West: Reperi thotë që do të dëshironte ‘treshe’ me Michelle Obama

Yjet
Fansat kritikojnë Disneyland-in për lejimin e Bianca Censorit të thyejë kodin e rreptë të veshjes, duke shkuar zbathur në park

Fansat kritikojnë Disneyland-in për lejimin e Bianca Censorit të thyejë kodin e rreptë të veshjes, duke shkuar zbathur në park

Yjet
Kanye West po akuzohet për një sulm ndaj një burri i cili thuhet se ngacmoi seksualisht gruan e tij, Bianca Censori

Kanye West po akuzohet për një sulm ndaj një burri i cili thuhet se ngacmoi seksualisht gruan e tij, Bianca Censori

Yjet
Kim Kardashian vazhdon të sjellë imazhe të mrekullueshme, nga plazhi në Turks dhe Caicos

Kim Kardashian vazhdon të sjellë imazhe të mrekullueshme, nga plazhi në Turks dhe Caicos

Yjet
Bianca Censori kopjon përsëri Kim Kardashian, ndërsa ajo del me një fustan të bardhë

Bianca Censori kopjon përsëri Kim Kardashian, ndërsa ajo del me një fustan të bardhë

Yjet
Bianca Censori shfaqet pa të brendshme, vetëm në një fustan transparent gjatë një daljeje në Los Angeles

Bianca Censori shfaqet pa të brendshme, vetëm në një fustan transparent gjatë një daljeje në Los Angeles

Yjet
Bianca Censori dëshiron të ketë një fëmijë me Kanye West dhe do të vazhdojë me veshjet zbuluese gjatë shtatzënisë

Bianca Censori dëshiron të ketë një fëmijë me Kanye West dhe do të vazhdojë me veshjet zbuluese gjatë shtatzënisë

Yjet
Bianca Censori vazhdon me veshjet provokuese, teksa del në darkë me Kanye West

Bianca Censori vazhdon me veshjet provokuese, teksa del në darkë me Kanye West

Yjet
Kanye West paditet nga ish-punonjësi, pretendon se dëshironte t’ua rruante kokën studentëve të Akademisë ‘Donda’ dhe t’i mbyllte në kafaz

Kanye West paditet nga ish-punonjësi, pretendon se dëshironte t’ua rruante kokën studentëve të Akademisë ‘Donda’ dhe t’i mbyllte në kafaz

Yjet
Gruaja e Kanye West merr vëmendje me një tjetër paraqitje në kostum të bardhë të tejdukshëm

Gruaja e Kanye West merr vëmendje me një tjetër paraqitje në kostum të bardhë të tejdukshëm

Yjet
Bianca Censori po përdoret si një ‘mjet marketingu falas’ për albumin e Kanyes? – Burimet pretendojnë se ajo po ndihet ‘e mbiekspozuar’

Bianca Censori po përdoret si një ‘mjet marketingu falas’ për albumin e Kanyes? – Burimet pretendojnë se ajo po ndihet ‘e mbiekspozuar’

Yjet
Kim Kardashian fajëson ish-bashkëshortin e saj Kanye West, për ndarjen nga i dashuri futbollist Odell Beckham Jr

Kim Kardashian fajëson ish-bashkëshortin e saj Kanye West, për ndarjen nga i dashuri futbollist Odell Beckham Jr

Po Flitet
Gruaja e Kanye West, Bianca Censori vazhdon të eksperimentojë në veshje, gjatë një daljeje në Los Angeles

Gruaja e Kanye West, Bianca Censori vazhdon të eksperimentojë në veshje, gjatë një daljeje në Los Angeles

Yjet
Bianca Censori befason me veshjen e fundit, teksa doli me Kanye West në West Hollywood

Bianca Censori befason me veshjen e fundit, teksa doli me Kanye West në West Hollywood

Yjet
Kim Kardashian dhe Kanye West bashkohen për ta mbështetur djalin Saint, në ndeshjen e tij të basketbollit

Kim Kardashian dhe Kanye West bashkohen për ta mbështetur djalin Saint, në ndeshjen e tij të basketbollit

Yjet
Kanye West krijon Kim Kardashian 2.0: Tani Bianca Censori del me bikini metalike të frymëzuar nga ish-gruaja e reperit

Kanye West krijon Kim Kardashian 2.0: Tani Bianca Censori del me bikini metalike të frymëzuar nga ish-gruaja e reperit

Yjet
“Habitemi si nuk është arrestuar ende”, fansat të frustruar me zhveshjen e gruas së Kanye West, Bianca Censorit në një market

“Habitemi si nuk është arrestuar ende”, fansat të frustruar me zhveshjen e gruas së Kanye West, Bianca Censorit në një market

Yjet