LAJMI I FUNDIT:

Gruaja e Kanye West, Bianca Censori shfaqet pa të brendshme në një fustan transparent gjatë një darke në Itali

Gruaja e Kanye West, Bianca Censori shfaqet pa të brendshme në një fustan transparent gjatë një darke në Itali

Bashkëshortja e Kanye West, Bianca Censori, i la pak imagjinatës me një tjetër veshje shumë të rrezikshme të enjten.

Arkitektja, 29 vjeçe, i zhveshi të gjitha ndërsa vendosi të shkonte pa të brendshme nën një fustan të tejdukshëm si mantel, ndërsa po shijonte një darkë me reperin, 47 vjeç, në restorantin Il Palagio në Firence, Itali.

Ndërkohë, në kontrast të plotë, West kishte veshur një veshje të thjeshtë, të mbuluar, me një bluzë të bardhë me mëngë të gjata me pantallona dhe atlete, shkruan DailyMail.


Kanye West's wife Bianca Censori left little to the imagination in another very risqué outfit on Thursday as she opted out of underwear underneath a sheer cloak-like dress for a dinner date at Il Palagio restaurant in Florence, Italy

Në një moment gjatë vaktit të tyre, Censori u ngrit duke treguar ansamblin e saj, teksa po shkonte drejt tavolinës së tyre, e veshur me sandale të zbukuruara.

Kjo vjen menjëherë pasi çifti mori një fluturim ekonomik për në Tokio, ku Censori bëri një shfaqje tronditëse kur doli me një triko të hapur dhe ekspozoi të pasmet e saj gjatë një daljeje. /Telegrafi/

Meanwhile, West wore a casual, covered-up outfit in juxtaposition and sported a white, longsleeved top with pants and sneakers

At the airport on June 9, Censori wore a more-opaque version of her cloak while West wore the same shirt

While in Tokyo, Censori shocked as she flaunted her backside during the outing in a ribbed cream G-string leotard as she walked through a public shopping mall with West, 47

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli

"Mirë se vjen në Kosovë" - Bebe Rexha pritet nga presidentja Osmani

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Magazina
Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori