LAJMI I FUNDIT:
Jurgen Klopp

Jurgen Klopp

1515 Artikuj

Info

Jurgen Norbert Klopp është trajner gjerman i lindur më 16 qershor 1967.

Klopp flet për tronditjen e dytë që pësoi Liverpooli brenda pak ditësh: Nuk është asgjë në dorën tonë

Klopp flet për tronditjen e dytë që pësoi Liverpooli brenda pak ditësh: Nuk është asgjë në dorën tonë

Premier League
Situata me të lënduarit, Klopp jep detajet për Alisson, Alexander-Arnold dhe Jota

Situata me të lënduarit, Klopp jep detajet për Alisson, Alexander-Arnold dhe Jota

Premier League
Negociatat mes dy palëve në fazën finale – Liverpooli shumë afër emërimit të trajnerit të ri

Negociatat mes dy palëve në fazën finale – Liverpooli shumë afër emërimit të trajnerit të ri

Premier League
Tifozët shfryhen ndaj tij, ylli i Liverpoolit detyrohet t’i kufizojë komentet në Instagram pas derbit me Man United

Tifozët shfryhen ndaj tij, ylli i Liverpoolit detyrohet t’i kufizojë komentet në Instagram pas derbit me Man United

Premier League
Eskalojnë çmimet e biletave për ndeshjen e fundit të Jurgen Klopp në “Anfield Road”

Eskalojnë çmimet e biletave për ndeshjen e fundit të Jurgen Klopp në “Anfield Road”

Premier League
Klopp nuk mendon se Liverpooli i humbi dy pikë në derbin me Man United

Klopp nuk mendon se Liverpooli i humbi dy pikë në derbin me Man United

Premier League
Liverpooli do të vuajë mungesën e shtatë lojtarëve në ndeshjen jetike ndaj Man Utd

Liverpooli do të vuajë mungesën e shtatë lojtarëve në ndeshjen jetike ndaj Man Utd

Premier League
Liverpooli ka vendosur për trajnerin e ri, bisedimet kalojnë në faza të avancuara

Liverpooli ka vendosur për trajnerin e ri, bisedimet kalojnë në faza të avancuara

Premier League
Jurgen Klopp bën një zgjedhje të çuditshme kur diskuton golin e tij të preferuar të Liverpoolit

Jurgen Klopp bën një zgjedhje të çuditshme kur diskuton golin e tij të preferuar të Liverpoolit

Premier League
Plani i Jurgen Kloppit para ndeshjeve që Man City dhe Arsenali zhvillojnë sonte

Plani i Jurgen Kloppit para ndeshjeve që Man City dhe Arsenali zhvillojnë sonte

Premier League
Mënyra se si Liverpool mund të luante nën urdhrat e Ruben Amorim – ndryshime të dukshme nga Klopp

Mënyra se si Liverpool mund të luante nën urdhrat e Ruben Amorim – ndryshime të dukshme nga Klopp

Premier League
Shfaqet favoriti i qartë për të zëvendësuar Jurgen Kloppin si trajner i Liverpoolit

Shfaqet favoriti i qartë për të zëvendësuar Jurgen Kloppin si trajner i Liverpoolit

Premier League
Jurgen Klopp krijon një pozicion të ri për Szoboszlain dhe i jep një emër të padëgjuar më parë

Jurgen Klopp krijon një pozicion të ri për Szoboszlain dhe i jep një emër të padëgjuar më parë

Premier League
Zëvendësuesi i Klopp, Liverpooli po i bën ofertë trajnerit që po bën mrekulli në Serie A

Zëvendësuesi i Klopp, Liverpooli po i bën ofertë trajnerit që po bën mrekulli në Serie A

Premier League
“Dua që të humbin të dyja” – përgjigja me shaka e Jurgen Klopp kur u pyet për ndeshjen Man City – Arsenal

“Dua që të humbin të dyja” – përgjigja me shaka e Jurgen Klopp kur u pyet për ndeshjen Man City – Arsenal

Premier League
Jurgen Klopp zbulon se cili lojtar i Liverpoolit i ka ‘tejkaluar të gjitha pritshmëritë’ në sezonin e tij të fundit

Jurgen Klopp zbulon se cili lojtar i Liverpoolit i ka ‘tejkaluar të gjitha pritshmëritë’ në sezonin e tij të fundit

Premier League
Klopp ka reaguar pas vendimit të Alonsos që të tërhiqet nga gara për ta pasuar atë tek Liverpooli

Klopp ka reaguar pas vendimit të Alonsos që të tërhiqet nga gara për ta pasuar atë tek Liverpooli

Premier League
Liverpooli heq dorë nga Xabi Alonso, Klopp do të pasohet nga 39-vjeçari pak i njohur

Liverpooli heq dorë nga Xabi Alonso, Klopp do të pasohet nga 39-vjeçari pak i njohur

Premier League
Ish-ylli i Liverpoolit i kërkon klubit të konsiderojë Southgaten si pasues i Kloppit

Ish-ylli i Liverpoolit i kërkon klubit të konsiderojë Southgaten si pasues i Kloppit

Premier League
Blerja e parë e Kloppit tek Liverpooli tashmë është një dështim spektakolar

Blerja e parë e Kloppit tek Liverpooli tashmë është një dështim spektakolar

Premier League
Biseda e përzemërt mes Kloppit dhe Sven-Goran Eriksson pak çaste para ndeshjes së legjendave të Liverpoolit

Biseda e përzemërt mes Kloppit dhe Sven-Goran Eriksson pak çaste para ndeshjes së legjendave të Liverpoolit

Premier League
Alonso si trajner, kontrata të reja dhe 150 milionë euro transferime – “vera e ëndrrave” për Liverpoolin pas emërimit të Hughes

Alonso si trajner, kontrata të reja dhe 150 milionë euro transferime – “vera e ëndrrave” për Liverpoolin pas emërimit të Hughes

Premier League
Lojtarët e Liverpoolit kanë gjetur zëvendësuesin e Kloppit, vjen përgjigja direkte nga trajneri

Lojtarët e Liverpoolit kanë gjetur zëvendësuesin e Kloppit, vjen përgjigja direkte nga trajneri

Premier League
Të eliminuar nga Man United – Jurgen Klopp shfryhet në gazetarin dhe largohet nga intervista

Të eliminuar nga Man United – Jurgen Klopp shfryhet në gazetarin dhe largohet nga intervista

Premier League