LAJMI I FUNDIT:

Tifozët e Liverpoolit vërejnë se çfarë bëri Darwin Nunez gjatë festës së largimit të Jurgen Klopp

Tifozët e Liverpoolit vërejnë se çfarë bëri Darwin Nunez gjatë festës së largimit të Jurgen Klopp

Darwin Nunez shkaktoi reagime në rrjetet sociale pasi u pa duke mos duartrokitur gjatë festës së lamtumirës së Jurgen Klopp.

Uruguaiani pari një fund të vështirë të sezonit në Ligën Premier, duke u kufizuar në paraqitjet zëvendësuese në pesë nga gjashtë ndeshjet e tij të fundit pasi Liverpool e përfundoi sezonin e fundit të trajnerit gjerman në vendin e tretë.

Mbeten pikëpyetje për të ardhmen e tij dhe 24-vjeçari u kritikua në mediat sociale pasi u pa duke mos duartrokitur gjatë gardës së nderit të Klopp në Anfield të dielën pas fitores 2-0 kundër Wolves.


Në gardën e nderit, të gjithë e duartrokitën Kloppin - përveç një lojtari
Lexo po ashtu Në gardën e nderit, të gjithë e duartrokitën Kloppin - përveç një lojtari

Përdoruesi i X “YNWAMatt” ka shkruar krahas klipit të Nunez: “Çdo lojtar duartrokiti ndërsa Klopp kalonte nëpër gardën e nderit. Të gjitha përveç njërit. I njëjti lojtar që nuk mund të dukej më pak i interesuar gjatë bisedës së tij të fundit pas ndeshjes me ekipin”.

Ai shtoi: “Ai duartrokiti për çdo lojtar tjetër dhe anëtar të stafit që kaloi, por vendosi që të mos e bënte këtë për Klopp”.

Megjithatë, pamjet nga festa e lamtumirës së Kloppit më vonë atë mbrëmje sugjerojnë se nuk ka absolutisht kundërshtrime mes gjermanit dhe Nunez.

Gjermani u kap nga kamerat duke kërcyer përkrah skuadrës së tij, me Nunez që e shtynte strategun në mes të rrethit, ndërsa shokët e tij këndonin dhe e inkurajonin të vazhdonte të kërcente. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
E mbani mend ikonën dhe rekordmenin e Ligës Premier? Në moshën 44-vjeçare i rikthehet futbollit

E mbani mend ikonën dhe rekordmenin e Ligës Premier? Në moshën 44-vjeçare i rikthehet futbollit

Ligat tjera
Nëse Barcelona nuk ia rritë pagën, babai i Lamine Yamal identifikon dy klube që djali i tij mund t'u bashkohet

Nëse Barcelona nuk ia rritë pagën, babai i Lamine Yamal identifikon dy klube që djali i tij mund t'u bashkohet

La Liga
Man United i gatshëm të bëjë çmenduri: Ofron 230 milionë euro për yllin e Real Madridit

Man United i gatshëm të bëjë çmenduri: Ofron 230 milionë euro për yllin e Real Madridit

Premier League
Tifozët e PSG-së kërkojnë që Nasser Al-Khelaifi të transferojë yllin e Barcelonës

Tifozët e PSG-së kërkojnë që Nasser Al-Khelaifi të transferojë yllin e Barcelonës

Ligue 1

"Nëse ata duan që unë të largohem nga Real Madridi, do të duhet të më vrasin" - ylli i Los Blancos shfaq besnikërinë e tij ndaj klubit

La Liga
Karim Benzema tregon pse nuk pendohet që u largua nga Real Madridi

Karim Benzema tregon pse nuk pendohet që u largua nga Real Madridi

La Liga
Kalo në kategori