LAJMI I FUNDIT:

Darwin Nunez

147 Artikuj

Darwin Nunez thyen heshtjen më në fund pas përleshjes me tifozët në Copa America

Darwin Nunez thyen heshtjen më në fund pas përleshjes me tifozët në Copa America

Përfaqësueset
U rrah me tifozë për të shpëtuar familjen e tij në tribuna, Darwin Nunez përballet me një pezullim të gjatë

U rrah me tifozë për të shpëtuar familjen e tij në tribuna, Darwin Nunez përballet me një pezullim të gjatë

Ndërkombëtare
Arsyeja e trishtueshme e konfliktit në Copa America: Darwin Nunez ‘luftoi’ pak dhe ngushëlloi pastaj djalin e tij që qante

Arsyeja e trishtueshme e konfliktit në Copa America: Darwin Nunez ‘luftoi’ pak dhe ngushëlloi pastaj djalin e tij që qante

Përfaqësueset
Skena të pabesueshme në Kupën e Amerikës, Darwin Nunez futet në tribuna dhe rrahet me tifozët

Skena të pabesueshme në Kupën e Amerikës, Darwin Nunez futet në tribuna dhe rrahet me tifozët

Ndërkombëtare
Darwin Nunez në prag të thyerjes së rekordit 96-vjeçar pasi shënoi për Uruguain kundër Bolivisë

Darwin Nunez në prag të thyerjes së rekordit 96-vjeçar pasi shënoi për Uruguain kundër Bolivisë

Ndërkombëtare
Tifozët e Liverpoolit vërejnë se çfarë bëri Darwin Nunez gjatë festës së largimit të Jurgen Klopp

Tifozët e Liverpoolit vërejnë se çfarë bëri Darwin Nunez gjatë festës së largimit të Jurgen Klopp

Premier League
Arne Slot u tregon drejtuesve të Liverpoolit emrat e katër lojtarëve rreth të cilëve dëshiron të ndërtojë ekipin e tij

Arne Slot u tregon drejtuesve të Liverpoolit emrat e katër lojtarëve rreth të cilëve dëshiron të ndërtojë ekipin e tij

Premier League
Në gardën e nderit, të gjithë e duartrokitën Kloppin – përveç një lojtari

Në gardën e nderit, të gjithë e duartrokitën Kloppin – përveç një lojtari

Premier League
“Idiot, mos e bëj më këtë”, Nunez tregon kritikën e ashpër që ia ka dhënë Suarezi

“Idiot, mos e bëj më këtë”, Nunez tregon kritikën e ashpër që ia ka dhënë Suarezi

Premier League
Njëmbëdhjetë lojtarët që mund t’i bashkohen Barcelonës këtë verë, përmbledhje e emrave dhe probabiliteti i transferimit të tyre

Njëmbëdhjetë lojtarët që mund t’i bashkohen Barcelonës këtë verë, përmbledhje e emrave dhe probabiliteti i transferimit të tyre

La Liga
Liverpooli i ka vendosur çmimin sulmuesit Darwin Nunez

Liverpooli i ka vendosur çmimin sulmuesit Darwin Nunez

Premier League
Darwin Nunez shihet nën shoqërinë e yllit të Barcelonës mes thashethemeve për largim nga Liverpooli

Darwin Nunez shihet nën shoqërinë e yllit të Barcelonës mes thashethemeve për largim nga Liverpooli

Premier League
Fshiu të gjitha postimet nga profili i tij, mësohet qëndrimi i Liveproolit për Nunezin

Fshiu të gjitha postimet nga profili i tij, mësohet qëndrimi i Liveproolit për Nunezin

Premier League
Humbi një rast të artë dhe u kritikua nga tifozët – ylli i Liverpoolit fshinë të gjitha postimet me fanellën e The Reds

Humbi një rast të artë dhe u kritikua nga tifozët – ylli i Liverpoolit fshinë të gjitha postimet me fanellën e The Reds

Premier League
Tifozët e Liverpoolit janë të ngopur nga loja e një futbollisti, pavarësisht fitores 4-2 ndaj Tottenhamit

Tifozët e Liverpoolit janë të ngopur nga loja e një futbollisti, pavarësisht fitores 4-2 ndaj Tottenhamit

Premier League
Barcelona gjen zëvendësuesin e Lewandowskit në Angli

Barcelona gjen zëvendësuesin e Lewandowskit në Angli

La Liga
Salah dhe Klopp përfshihen në një përplasje të furishme verbale – egjiptiani duhej të qetësohej nga Nunez

Salah dhe Klopp përfshihen në një përplasje të furishme verbale – egjiptiani duhej të qetësohej nga Nunez

Shkumbin Pireva
Klopp e donte lojtarin që sot luan për Liverpoolin, por bordi kërkonte një tjetër – si nisi mosmarrëveshja mes tyre

Klopp e donte lojtarin që sot luan për Liverpoolin, por bordi kërkonte një tjetër – si nisi mosmarrëveshja mes tyre

Premier League
Nga Mbappe te Wirtz, Bellingham dhe Palmer – lojtarët më vendimtar në top pesë ligat evropiane

Nga Mbappe te Wirtz, Bellingham dhe Palmer – lojtarët më vendimtar në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Darwin Nunez vjen me golin më komik të sezonit në Ligën Premier

Darwin Nunez vjen me golin më komik të sezonit në Ligën Premier

Premier League
Përgjigja e ashpër e Nunezit pasi një tifoz i Liverpoolit i kërkoi fanellën

Përgjigja e ashpër e Nunezit pasi një tifoz i Liverpoolit i kërkoi fanellën

Premier League
Formacionet zyrtare, Chelsea – Liverpool: Klopp me mungesa të theksuara

Formacionet zyrtare, Chelsea – Liverpool: Klopp me mungesa të theksuara

Premier League
Real Madridi e konsideroi transferimin tronditës nga Liverpooli përpara se të vendoste për Bellingham

Real Madridi e konsideroi transferimin tronditës nga Liverpooli përpara se të vendoste për Bellingham

La Liga
Liverpooli theu një rekord të jashtëzakonshëm 128-vjeçar, asnjë klub nuk do ta arrijë atë për një kohë të gjatë

Liverpooli theu një rekord të jashtëzakonshëm 128-vjeçar, asnjë klub nuk do ta arrijë atë për një kohë të gjatë

Premier League


mob5