LAJMI I FUNDIT:
Jurgen Klopp

Jurgen Klopp

1319 Artikuj

Info

Jurgen Norbert Klopp është trajner gjerman i lindur më 16 qershor 1967.

Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Premier League
Klopp: Nëse dikush dëshiron të largohet se nuk luajmë në Ligën e Kampionëve, unë do ta dërgoj me veturën time

Klopp: Nëse dikush dëshiron të largohet se nuk luajmë në Ligën e Kampionëve, unë do ta dërgoj me veturën time

Liga e Kampionëve
Klopp konfirmon largimin e Arthur Melos

Klopp konfirmon largimin e Arthur Melos

Premier League
Jurgen Klopp pezullohet nga FA shkaku i komenteve për gjyqtarin

Jurgen Klopp pezullohet nga FA shkaku i komenteve për gjyqtarin

Premier League
Klopp flet për sezonin e vështirë të Nunez: Askush nuk mund të përshtatet me një ekip që nuk luan mirë

Klopp flet për sezonin e vështirë të Nunez: Askush nuk mund të përshtatet me një ekip që nuk luan mirë

Premier League
Klopp pranon se ka pritur gjatë për t’i përmirësuar gabimet te Liverpooli

Klopp pranon se ka pritur gjatë për t’i përmirësuar gabimet te Liverpooli

Premier League
Klopp: Liverpooli është tërheqës për lojtarët edhe pa Ligë të Kampionëve

Klopp: Liverpooli është tërheqës për lojtarët edhe pa Ligë të Kampionëve

Premier League
Klopp nuk mendon për top katërshe: Duhet të kemi kujdes edhe nga Brightoni

Klopp nuk mendon për top katërshe: Duhet të kemi kujdes edhe nga Brightoni

Premier League
“Nuk do të blejmë lojtarë të mbivlerësuar”, Klopp zbulon strategjinë e Liverpoolit

“Nuk do të blejmë lojtarë të mbivlerësuar”, Klopp zbulon strategjinë e Liverpoolit

Premier League
Formacionet zyrtare: Liverpooli vazhdon përpjekjet për top katërshe në sfidën ndaj Fulhamit

Formacionet zyrtare: Liverpooli vazhdon përpjekjet për top katërshe në sfidën ndaj Fulhamit

Premier League
Kërkesa e çuditshme që Jurgen Klopp ua ka bërë tifozëve të Liverpoolit në konferencë për media

Kërkesa e çuditshme që Jurgen Klopp ua ka bërë tifozëve të Liverpoolit në konferencë për media

Premier League
Hodhi akuza të rënda ndaj gjyqtarit Paul Tierney – federata angleze po përpilon ndëshkimin ndaj Jurgen Kloppit

Hodhi akuza të rënda ndaj gjyqtarit Paul Tierney – federata angleze po përpilon ndëshkimin ndaj Jurgen Kloppit

Premier League
Klopp nuk e sheh Liverpoolin në luftë për top katërshe

Klopp nuk e sheh Liverpoolin në luftë për top katërshe

Premier League
Mendimi i Jurgen Klopp që mërziti Sadio Manen dhe bëri që Lionel Messi të fliste për senegalezin

Mendimi i Jurgen Klopp që mërziti Sadio Manen dhe bëri që Lionel Messi të fliste për senegalezin

Premier League
Klopp po përgatitet të rindërtojë Liverpoolin – kështu mund të duket sezonin e ardhshëm

Klopp po përgatitet të rindërtojë Liverpoolin – kështu mund të duket sezonin e ardhshëm

Premier League
Klopp dëshiron të nënshkruajë ‘diamantin e pandalshëm’ si zëvendësues afatgjatë të Salah

Klopp dëshiron të nënshkruajë ‘diamantin e pandalshëm’ si zëvendësues afatgjatë të Salah

Premier League
Klopp e do në skuadër, Liverpooli në kontakt me babanë e Mac Allister

Klopp e do në skuadër, Liverpooli në kontakt me babanë e Mac Allister

Premier League
Juren Klopp ka gati fshesën – 13 lojtarë do të largohen nga ‘Anfield’

Juren Klopp ka gati fshesën – 13 lojtarë do të largohen nga ‘Anfield’

Premier League
Me tri fjalë – Klopp i përgjigjet tifozit se kush do ta fitojë titullin e Ligës Premier këtë sezon

Me tri fjalë – Klopp i përgjigjet tifozit se kush do ta fitojë titullin e Ligës Premier këtë sezon

Premier League
Ferguson zemëroi Kloppin me një telefonatë sekrete për transferim

Ferguson zemëroi Kloppin me një telefonatë sekrete për transferim

Ndërkombëtare
Jurgen Klopp e pranon se mund të shkarkohet nga Liverpooli sezonin e ardhshëm

Jurgen Klopp e pranon se mund të shkarkohet nga Liverpooli sezonin e ardhshëm

Premier League
“Askush nuk është i sigurt këtu”, Klopp paralajmëron lojtarët e Liverpoolit

“Askush nuk është i sigurt këtu”, Klopp paralajmëron lojtarët e Liverpoolit

Premier League
Formacionet zyrtare: Chelsea dhe Liverpooli duan të kthehen te fitorja

Formacionet zyrtare: Chelsea dhe Liverpooli duan të kthehen te fitorja

Premier League
Klopp zbulon emrat e katër lojtarëve të vetëm të Liverpoolit që patën paraqitje solide kundër Man Cityt

Klopp zbulon emrat e katër lojtarëve të vetëm të Liverpoolit që patën paraqitje solide kundër Man Cityt

Premier League