LAJMI I FUNDIT:
Julia Fox

Julia Fox

66 Artikuj

Këpucë me zgjatime flokësh?! Ndoshta kjo është dukja më e çuditshme e Julia Fox deri më tani

Këpucë me zgjatime flokësh?! Ndoshta kjo është dukja më e çuditshme e Julia Fox deri më tani

Moda
Julia Fox vesh një kostum të çuditshëm dhe provokues, për Javën e Modës në New York

Julia Fox vesh një kostum të çuditshëm dhe provokues, për Javën e Modës në New York

Yjet
Julia Fox del me një veshje të çuditshme, vesh bikini të bardha mbi rrobat e saj

Julia Fox del me një veshje të çuditshme, vesh bikini të bardha mbi rrobat e saj

Yjet
Julia Fox i rikthehet rrënjëve të saj dominuese, teksa u shfaq provokuese për një festë në New York

Julia Fox i rikthehet rrënjëve të saj dominuese, teksa u shfaq provokuese për një festë në New York

Yjet
Julia Fox pretendon se Kim Kardashian luajti rol në ndarjen e saj nga Kanye West

Julia Fox pretendon se Kim Kardashian luajti rol në ndarjen e saj nga Kanye West

Yjet
Julia Fox nuk pushon së befasuari me stilin e modës

Julia Fox nuk pushon së befasuari me stilin e modës

Modë
Julia Fox tregon arsyen se përse u nda nga Kanye West: Më ishte bërë si fëmijë

Julia Fox tregon arsyen se përse u nda nga Kanye West: Më ishte bërë si fëmijë

Yjet
Julia Fox zbulon se ndarja nga Kanye West ndikoi që ajo të humbiste një marrëveshje milionëshe

Julia Fox zbulon se ndarja nga Kanye West ndikoi që ajo të humbiste një marrëveshje milionëshe

Yjet
Julia Fox flet për lidhjen e shkurtër me Kanye West: Ndihesha si kukulla e tij e vogël

Julia Fox flet për lidhjen e shkurtër me Kanye West: Ndihesha si kukulla e tij e vogël

Yjet
Të gjithë mendonin se Julia Fox jetonte në luks derisa ajo tregoi apartamentin e saj: Unë kam edhe minj në dhomën time

Të gjithë mendonin se Julia Fox jetonte në luks derisa ajo tregoi apartamentin e saj: Unë kam edhe minj në dhomën time

Yjet
Julia Fox zbulon se nuk ka pasur marrëdhënie seksuale me Kanye West gjatë lidhjes së tyre të shkurtër

Julia Fox zbulon se nuk ka pasur marrëdhënie seksuale me Kanye West gjatë lidhjes së tyre të shkurtër

Yjet
Julia Fox shfaqet rrugëve të New Yorkut me të brendshme miniaturë duke i lënë pak vend imagjinatës

Julia Fox shfaqet rrugëve të New Yorkut me të brendshme miniaturë duke i lënë pak vend imagjinatës

Modë
Julia Fox mohon spekulimet të ketë humbur peshë përmes injeksioneve të insulinës

Julia Fox mohon spekulimet të ketë humbur peshë përmes injeksioneve të insulinës

Bukuri dhe Kujdes
Kush do ta besonte se Julia Fox jeton në një banesë kaq të thjeshtë në New York!

Kush do ta besonte se Julia Fox jeton në një banesë kaq të thjeshtë në New York!

Trend
Yjet në ngritje që në vitin 2022 sollën sensacion në modë

Yjet në ngritje që në vitin 2022 sollën sensacion në modë

Modë
Julia Fox thotë se u lidh me Kanye Westin vetëm që ai ta linte të qetë Kim Kardashianin

Julia Fox thotë se u lidh me Kanye Westin vetëm që ai ta linte të qetë Kim Kardashianin

Yjet
Julia Fox thotë se romanca me Kanye Westin ndikoi për të keq në karrierën e saj të aktrimit

Julia Fox thotë se romanca me Kanye Westin ndikoi për të keq në karrierën e saj të aktrimit

Yjet
Julia Fox shpjegon pse zgjodhi grimin e veçantë të syve: Të pasmet më ikën

Julia Fox shpjegon pse zgjodhi grimin e veçantë të syve: Të pasmet më ikën

Grim
Julia Fox thotë se është krenare me veten që u nda nga Kanye West

Julia Fox thotë se është krenare me veten që u nda nga Kanye West

Yjet
Julia Fox i tregon të gjitha me veshjen ‘e lagur’

Julia Fox i tregon të gjitha me veshjen ‘e lagur’

Moda
Julia Fox rrezikon një mosfunksionim të garderobës teksa del pa këmishë nën një xhaketë lëkure ndërsa shëtiti nëpër New York

Julia Fox rrezikon një mosfunksionim të garderobës teksa del pa këmishë nën një xhaketë lëkure ndërsa shëtiti nëpër New York

Moda
Julia Fox bën një paraqitje shumë të guximshme teksa heq dorë nga të brendshmet gjatë daljes në Los Angeles

Julia Fox bën një paraqitje shumë të guximshme teksa heq dorë nga të brendshmet gjatë daljes në Los Angeles

Moda
Julia Fox shfaqet rrugëve të New Yorkut me një tjetër veshje karakteristike

Julia Fox shfaqet rrugëve të New Yorkut me një tjetër veshje karakteristike

Moda
Ky është modeli më i kërkuar i xhinseve: ato i bëri të famshme Julia Fox!

Ky është modeli më i kërkuar i xhinseve: ato i bëri të famshme Julia Fox!

Moda