LAJMI I FUNDIT:

Julia Fox zbulon se nuk ka pasur marrëdhënie seksuale me Kanye West gjatë lidhjes së tyre të shkurtër

Julia Fox zbulon se nuk ka pasur marrëdhënie seksuale me Kanye West gjatë lidhjes së tyre të shkurtër

Julia Fox pretendon se ajo kurrë nuk ka bërë seks me Kanye West gjatë marrëdhënies së tyre të shkurtër

Në një intervistë të re me The New York Times, aktorja u pyet pse nuk përmendi asgjë në lidhje me jetën e saj seksuale me reperin në librin e kujtimet e saj, ” Down the Drain “, pavarësisht se detajon takimet e tjera seksuale.

“Sepse nuk kishte asnjë, nuk ishte në të vërtetë për këtë”, u përgjigj Fox, 33 vjeç.

Foto: Getty Image

Ylli i “Uncut Gems” u takua me themeluesin e “Yeezy” për rreth gjashtë javë në vitin 2021 mes divorcit të tij të diskutueshëm nga ish-gruaja Kim Kardashian.

Ajo më parë zbuloi se u takua me Ye, 46 vjeç, në një festë të Vitit të Ri 2021 dhe gjërat u përshkallëzuan shpejt prej andej.

“E takova Ye në Miami natën e Vitit të Ri dhe ishte një lidhje e menjëhershme”, tha Fox ndërsa detajoi natën e saj të takimit me West në një artikull të stilit blog me Interview Magazine.

Dyshja më pas “vendosi të vazhdonte energjinë” duke fluturuar përsëri në New York, dhe darkuan në Carbone, shkruan PageSix.

“Në restorant, Ye drejtoi një set fotografik të tërë për mua, ndërsa njerëzit darkonin. I gjithë restoranti e pëlqeu atë dhe na brohorisi ndërsa po ndodhte”, tha Fox.

Për të mbyllur natën, West mbushi një suitë të tërë hoteli në Pendry Manhattan West me rroba për të.

“Ishte ëndrra e çdo vajze që u bë realitet. Ndihej si një moment i vërtetë Hirusheje. Unë nuk e di se si ai e bëri atë, ose se si ai arriti të gjitha atje në kohë… kush i bën gjëra të tilla në një takim të dytë?”, shtoi ajo.

Foto: Getty Images

Fox dhe West vazhduan të bënin paraqitje të profilit të lartë së bashku dhe madje bënë tituj kur reperi i “All Falls Down” i dhuroi aktores – dhe pesë miqve të saj – çanta Hermas Birkin në ditëlindjen e saj.

Por deri në shkurt, çifti i kishte ndëprerë gjërat pasi West u shfaq në disa tirade në mediat sociale duke kërcënuar të dashurin e Kardashian në atë kohë, yllin e “Saturday Night Live” Pete Davidson.

“Julia dhe Kanye mbeten miq dhe bashkëpunëtorë të mirë, por ata nuk janë më bashkë”, tha përfaqësuesi i Fox për Page Six në atë kohë.

Prezantuesja e podcast-it “Forbidden Fruits” më vonë pretendoi se ajo ishte takuar me Westin vetëm për ta “larguar atë nga çështja e Kim”.

“Ndoshta mund ta shpërqendroj atë, thjesht ta bëj të më pëlqejë mua”, tha Fox në një TikTok të nëntorit 2022.

“Dhe e dija nëse dikush mund ta bëjë këtë, jam unë, sepse kur e vendos mendjen për diçka, unë e bëj atë”, u shpreh ajo.

Fox më tej shpjegoi se i pëlqente Kim dhe motrat Kourtney dhe Khloe Kardashian, dhe se ajo dhe Ye “nuk folën për marrëdhënien e tij” në atë kohë.

Foto: Getty Images

“Ne folëm vetëm për veshjet dhe idetë dhe planet e çuditshme për të ardhmen, shpresat dhe ëndrrat tona për fëmijërinë dhe edukimin dhe, si, ishte vërtet e bukur”, tha Fox.

Por Fox tha se ajo u shkëput nga marrëdhënia e saj me Westin kur ai “filloi të postonte në Twitter” për ish-in e tanishëm të Kim dhe të ofendimin e Kim.

Fox i tha ES Magazine në shtator 2022 se ishte “krenare” për veten për ndarjen me Yeezy në “shenjen e parë të një flamuri të kuq”.

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë
Lexo po ashtu Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Pas ndarjes së tyre, karriera e West u rrit shpejt kur ai u largua nga Adidas dhe disa partneritete të tjera pasi bëri komente antisemitike.

West dhe Kardashian, 42 vjeç, finalizuan divorcin e tyre në nëntor 2022 dhe ndajnë kujdestarinë e katër fëmijëve të tyre : North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Themeluesja e “Skims” në dukje është beqar për momentin, së fundmi është pretenduar se po takohet me Odell Beckham Jr.

Ndërkohë, West thuhet se “u martua” me Bianca Censori në një ceremoni jo ligjërisht të detyrueshme në janar. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina

"Nuk dinim asgjë për motrën, nënën e nxorën policët me shkop" - Ana Kabashi rrëfen mes lotësh për luftën në Kosovë

Magazina
Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Rina Balaj dhe Marin sjellin këngën e re “Jena Dasht”

Rina Balaj dhe Marin sjellin këngën e re “Jena Dasht”

Magazina
Kalo në kategori