LAJMI I FUNDIT:

Josko Gvardiol

79 Artikuj

Ishte shumë pranë të futej në historinë e Ligës Premier, Gvardiol tregon se pse nuk e ekzekutoi penalltinë

Ishte shumë pranë të futej në historinë e Ligës Premier, Gvardiol tregon se pse nuk e ekzekutoi penalltinë

Premier League
Shqetësime për Guardiolën, thellohet kriza e lëndimeve tek Man City para duelit me Real Madridit

Shqetësime për Guardiolën, thellohet kriza e lëndimeve tek Man City para duelit me Real Madridit

Liga e Kampionëve
Çfarë po ndodh me mbrojtësin më të shtrenjtë në histori – Gvardiol nuk ka luajtur në tre ndeshje radhazi

Çfarë po ndodh me mbrojtësin më të shtrenjtë në histori – Gvardiol nuk ka luajtur në tre ndeshje radhazi

Premier League
Mungesa e Gvardiol dhe Kovacic, Guardiola tregon se kur do të rikthehet dyshja kroate

Mungesa e Gvardiol dhe Kovacic, Guardiola tregon se kur do të rikthehet dyshja kroate

Premier League
Ralf Rangnick ia kishte propozuar Man Utd  nëntë lojtarë me emër, por nuk i blenë – disa nga ta po shkëlqejnë

Ralf Rangnick ia kishte propozuar Man Utd  nëntë lojtarë me emër, por nuk i blenë – disa nga ta po shkëlqejnë

Premier League
Gvardiol zbulon dy lojtarët e Man Cityt që e kanë befasuar më shumë që kur iu bashkua klubit

Gvardiol zbulon dy lojtarët e Man Cityt që e kanë befasuar më shumë që kur iu bashkua klubit

Premier League
Renditje befasuese për Jude Bellingham në listën për Topin e Artë gjersa zbulohen 15 lojtarët e parë

Renditje befasuese për Jude Bellingham në listën për Topin e Artë gjersa zbulohen 15 lojtarët e parë

Ndërkombëtare
Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Ndërkombëtare
Formacioni i kombinuar mes Manchester United dhe Manchester Cityt

Formacioni i kombinuar mes Manchester United dhe Manchester Cityt

Premier League
Zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë, tri klube evropiane kanë nga tre lojtarë

Zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë, tri klube evropiane kanë nga tre lojtarë

Ndërkombëtare
Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Premier League
Jo vetëm në mbrojtje, Pep Guardiola zbulon një pozitë tjetër se ku mund të shkëlqejë Josko Gvardiol

Jo vetëm në mbrojtje, Pep Guardiola zbulon një pozitë tjetër se ku mund të shkëlqejë Josko Gvardiol

Premier League
Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Ndërkombëtare
Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano zbulon pesë nënshkrimet më të mira të verës

Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano zbulon pesë nënshkrimet më të mira të verës

Ndërkombëtare
Nga Rice te Caicedo dhe Bellingham – Formacioni me transferimet më të shtrenjta këtë verë

Nga Rice te Caicedo dhe Bellingham – Formacioni me transferimet më të shtrenjta këtë verë

Ndërkombëtare
Luajti vetëm 11 minuta në debutimin e tij në Ligën Premier me fanellën e Man Cityt – kroati Gvardiol merr lëvdata të mëdha

Luajti vetëm 11 minuta në debutimin e tij në Ligën Premier me fanellën e Man Cityt – kroati Gvardiol merr lëvdata të mëdha

Premier League
‘Po bëja më të mirën’: Josko Gvardiol zbulon një gjuhë vërtet të vështirë që u përpoq ta mësonte

‘Po bëja më të mirën’: Josko Gvardiol zbulon një gjuhë vërtet të vështirë që u përpoq ta mësonte

Premier League
Zyrtare: Gvardiol bashkohet me Cityn, bëhet mbrojtësi më i shtrenjtë në histori

Zyrtare: Gvardiol bashkohet me Cityn, bëhet mbrojtësi më i shtrenjtë në histori

Premier League
Guardiola zbulon transferimin e ri të Cityt i cili do të thyej rekord: Çfarë mbiemri të bukur ka

Guardiola zbulon transferimin e ri të Cityt i cili do të thyej rekord: Çfarë mbiemri të bukur ka

Premier League
Arrihet marrëveshja mes Man Cityt dhe RB Leipzig për Gvardiol

Arrihet marrëveshja mes Man Cityt dhe RB Leipzig për Gvardiol

Premier League
Man City gati të bëjë Gvardiolin mbrojtësin më të shtrenjtë në botë, paraqet ofertën e lartë të RB Leipzig

Man City gati të bëjë Gvardiolin mbrojtësin më të shtrenjtë në botë, paraqet ofertën e lartë të RB Leipzig

Premier League
Pse ka ngecur transferimi i Gvardiol te Man City: Në anën tjetër Guardiola është i frustruar me situatën e krijuar

Pse ka ngecur transferimi i Gvardiol te Man City: Në anën tjetër Guardiola është i frustruar me situatën e krijuar

Premier League
Te Dinamo Zagreb “fërkojnë duart”: Me transferimin e Gvardiol kroatët fitojnë një shumë të pabesueshme parash

Te Dinamo Zagreb “fërkojnë duart”: Me transferimin e Gvardiol kroatët fitojnë një shumë të pabesueshme parash

Premier League
E kryer, Josko Gvardiol i Manchester Cityt – thyhet rekordi i transferimit për një mbrojtës

E kryer, Josko Gvardiol i Manchester Cityt – thyhet rekordi i transferimit për një mbrojtës

Premier League