LAJMI I FUNDIT:

Jorginho

239 Artikuj

Jorginho tanimë ka vendosur se ku do të luajë sezonin e ri

Jorginho tanimë ka vendosur se ku do të luajë sezonin e ri

Premier League
Arsenali ‘ndalon papritmas’ bisedimet për zgjatjen e kontratës me yllin e ekipit

Arsenali ‘ndalon papritmas’ bisedimet për zgjatjen e kontratës me yllin e ekipit

Premier League
“Ai do të luajë në Serie A pasi ta mbyll me Arsenalin” – agjenti i Jorginhos flet për të ardhmen e mesfushorit

“Ai do të luajë në Serie A pasi ta mbyll me Arsenalin” – agjenti i Jorginhos flet për të ardhmen e mesfushorit

Premier League
Fejohet futbollisti i Arsenalit Jorginho me Catherine Harding, i bën një propozim romantik

Fejohet futbollisti i Arsenalit Jorginho me Catherine Harding, i bën një propozim romantik

Yjet
Është zbuluar tashmë pika e dobët e Arsenalit në këtë sezon dhe Arteta e di atë

Është zbuluar tashmë pika e dobët e Arsenalit në këtë sezon dhe Arteta e di atë

Premier League
Declan Ricen e kanë befasuar shumë cilësitë e bashkëlojtarit te Arsenali

Declan Ricen e kanë befasuar shumë cilësitë e bashkëlojtarit te Arsenali

Premier League
Barcelona planifikon tre nënshkrime me kosto të ulët për sezonin e ri

Barcelona planifikon tre nënshkrime me kosto të ulët për sezonin e ri

Premier League
Barcelona synon goditjen e dyfishtë nga Arsenali në janar

Barcelona synon goditjen e dyfishtë nga Arsenali në janar

La Liga
Jorginho reagon pas gabimit që bëri në derbin londinez ndaj Tottenhamit

Jorginho reagon pas gabimit që bëri në derbin londinez ndaj Tottenhamit

Premier League
Jorginho shënon autogol të çuditshëm gjatë miqësores së parë të Arsenalit, bëhet viral

Jorginho shënon autogol të çuditshëm gjatë miqësores së parë të Arsenalit, bëhet viral

Ndërkombëtare
“Agjenti Jorginho, misioni juaj ka përfunduar – kthehu në bazë”, tifozët e Chelseat tallen me ata të Arsenalit

“Agjenti Jorginho, misioni juaj ka përfunduar – kthehu në bazë”, tifozët e Chelseat tallen me ata të Arsenalit

Premier League
“Ma bëri rezervimin dhe nuk më la të paguaja darkën” – Jorginho flet për veprimin e Xhakës dhe zënkat që kishte në të kaluarën

“Ma bëri rezervimin dhe nuk më la të paguaja darkën” – Jorginho flet për veprimin e Xhakës dhe zënkat që kishte në të kaluarën

Premier League
Jorginho tregon si fjalimi i Artetas bëri që të rikthehen dhe ta fitojnë ndeshjen ndaj Aston Villas

Jorginho tregon si fjalimi i Artetas bëri që të rikthehen dhe ta fitojnë ndeshjen ndaj Aston Villas

Premier League
Si u thumbua Arsenali nga Chelsea, në postimin lamtumirës të Bluve për Jorginhon

Si u thumbua Arsenali nga Chelsea, në postimin lamtumirës të Bluve për Jorginhon

Premier League
Jorginho zbulon arsyen e transferimit te Arsenali, thotë fjalë të mëdha për Topçinjtë

Jorginho zbulon arsyen e transferimit te Arsenali, thotë fjalë të mëdha për Topçinjtë

Premier League
Arsenali solli sot vetëm lojtarin e dytë nga Italia në histori: Shumë pak e mbajnë mend të parin

Arsenali solli sot vetëm lojtarin e dytë nga Italia në histori: Shumë pak e mbajnë mend të parin

Serie A
Jorginho zyrtarizohet si lojtar i Arsenalit

Jorginho zyrtarizohet si lojtar i Arsenalit

Premier League
Cucurella e zgjedh Jorginhon si lojtarin më të mençur të Chelseat, habitet kur mëson se ai po shkon te Arsenali

Cucurella e zgjedh Jorginhon si lojtarin më të mençur të Chelseat, habitet kur mëson se ai po shkon te Arsenali

Premier League
Arrihet marrëveshja mes Arsenalit dhe Chelseat për Jorginhon

Arrihet marrëveshja mes Arsenalit dhe Chelseat për Jorginhon

Premier League
Arsenali kthen vëmendjen kah Jorginho

Arsenali kthen vëmendjen kah Jorginho

Premier League
Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Premier League
Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Shkumbin Pireva
Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Ndërkombëtare
Jorginho: Nuk kisha interesim ta shikoja Kampionatin Botëror

Jorginho: Nuk kisha interesim ta shikoja Kampionatin Botëror

Përfaqësueset