LAJMI I FUNDIT:
John Terry

John Terry

161 Artikuj

Info

John Terry është futbollist anglez i lindur më 7 dhjetor 1980.

“Një rregull që e dinte Mourinho, nuk e dinte asnjë gjyqtar i Ligës Premier”, Terry zbulon se si Chelsea përfitoi shumë nga Special One

“Një rregull që e dinte Mourinho, nuk e dinte asnjë gjyqtar i Ligës Premier”, Terry zbulon se si Chelsea përfitoi shumë nga Special One

Premier League
Terry tregon ekipin që mund ta rrëzojë Man Cityn nga froni në Ligën e Kampionëve

Terry tregon ekipin që mund ta rrëzojë Man Cityn nga froni në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
ChatGPT zgjedh formacionin me lojtarët më të mirë që ka drejtuar Mourinho, lë shumë vend për debat

ChatGPT zgjedh formacionin me lojtarët më të mirë që ka drejtuar Mourinho, lë shumë vend për debat

Ndërkombëtare
Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij

Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij

Bundesliga
“Duhej të isha sjellë ndryshe me ta” – Terry pendohet për qëndrimin e tij ndaj Salah dhe De Bruyne

“Duhej të isha sjellë ndryshe me ta” – Terry pendohet për qëndrimin e tij ndaj Salah dhe De Bruyne

Premier League
“E di që nuk do të ndodhë” – John Terry thotë se ka hequr dorë nga ëndrra për t’u bërë trajner i Chelseat

“E di që nuk do të ndodhë” – John Terry thotë se ka hequr dorë nga ëndrra për t’u bërë trajner i Chelseat

Premier League
John Terry emëron talentin ‘e jashtëzakonshëm’ që mund të ishte bërë legjendë e Chelseat, por dështoi

John Terry emëron talentin ‘e jashtëzakonshëm’ që mund të ishte bërë legjendë e Chelseat, por dështoi

Premier League
John Terry interesohet për blerjen e një pjese të aksioneve te Chelsea – ky është qëndrimi i Todd Boehly

John Terry interesohet për blerjen e një pjese të aksioneve te Chelsea – ky është qëndrimi i Todd Boehly

Premier League
John Terry dhe gruaja e tij Toni shijojnë pushimet në Portugali, teksa ndajnë momente plot pasion

John Terry dhe gruaja e tij Toni shijojnë pushimet në Portugali, teksa ndajnë momente plot pasion

Yjet
Inteligjenca Artificiale krijon 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave në Ligën Premier, mungojnë disa superyje

Inteligjenca Artificiale krijon 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave në Ligën Premier, mungojnë disa superyje

Premier League
Nga Terry te Lampard dhe Drogba – Inteligjenca Artificiale zgjedh formacionin më të mirë në histori të Chelseat

Nga Terry te Lampard dhe Drogba – Inteligjenca Artificiale zgjedh formacionin më të mirë në histori të Chelseat

Premier League
Piers Morgan tenton të tallet me tifozët e Chelseat, por John Terry e bën të pendohet për postimin në Twitter

Piers Morgan tenton të tallet me tifozët e Chelseat, por John Terry e bën të pendohet për postimin në Twitter

Premier League
Është kuptuar arsyeja pse Koulibaly bart numrin 26 dhe kjo nuk ka të bëjë me legjendën John Terry

Është kuptuar arsyeja pse Koulibaly bart numrin 26 dhe kjo nuk ka të bëjë me legjendën John Terry

Premier League
Terry zbulon se çfarë i tha Vialli para debutimit me Chelsean

Terry zbulon se çfarë i tha Vialli para debutimit me Chelsean

Premier League
Mourinho i mësoi një rregull Terryt që nuk e dinte si të fitonte një ndeshje, trajneri portugez cilësohet gjenial

Mourinho i mësoi një rregull Terryt që nuk e dinte si të fitonte një ndeshje, trajneri portugez cilësohet gjenial

Premier League
Harry Kane ka emëruar dy mbrojtësit më të ashpër me të cilët është përballur deri tani

Harry Kane ka emëruar dy mbrojtësit më të ashpër me të cilët është përballur deri tani

Ndërkombëtare
Nga Messi te Ronaldo, Neymar dhe Ronaldinho – Koleksioni i fanellave të Spalletit është tjetër nivel

Nga Messi te Ronaldo, Neymar dhe Ronaldinho – Koleksioni i fanellave të Spalletit është tjetër nivel

Ndërkombëtare
Terry mendoi se ishte tallje, në fillim ia mbylli telefonin Koulibalyt kur i telefonoi për numrin 26

Terry mendoi se ishte tallje, në fillim ia mbylli telefonin Koulibalyt kur i telefonoi për numrin 26

Premier League
Momenti kur Koulibaly i telefonoi John Terryt për t’i kërkuar leje që ta mbajë numrin e tij

Momenti kur Koulibaly i telefonoi John Terryt për t’i kërkuar leje që ta mbajë numrin e tij

Premier League
Nga Zanetti, te Lampard dhe Ronaldo – Mourinho zbulon 11-shen më të mirë të lojtarëve që ka trajnuar

Nga Zanetti, te Lampard dhe Ronaldo – Mourinho zbulon 11-shen më të mirë të lojtarëve që ka trajnuar

Ndërkombëtare
John Terry u kap për fyti nga lojtari i Chelseat dhe u detyrua të shesë makinë të shtrenjtë

John Terry u kap për fyti nga lojtari i Chelseat dhe u detyrua të shesë makinë të shtrenjtë

Premier League
Nga Neymar te Ronaldo dhe Beckham – zbulohen 10 lojtarët më emocionalë në botën e futbollit

Nga Neymar te Ronaldo dhe Beckham – zbulohen 10 lojtarët më emocionalë në botën e futbollit

Ndërkombëtare
Dashuria e madhe për klubin bën që Terry të tentojë të blejë aksione te Chelsea

Dashuria e madhe për klubin bën që Terry të tentojë të blejë aksione te Chelsea

Premier League
Nga Lampard te Terry dhe Drogba: Formacioni më i mirë i Chelsea në epokën Roman Abramovich

Nga Lampard te Terry dhe Drogba: Formacioni më i mirë i Chelsea në epokën Roman Abramovich

Premier League