LAJMI I FUNDIT:
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

890 Artikuj

Jennifer Lopez shfaqet në formë të mirë me një fustan rozë, në eventin e dyqanit “Intimissimi”

Jennifer Lopez shfaqet në formë të mirë me një fustan rozë, në eventin e dyqanit “Intimissimi”

Yjet
Jennifer Lopez shfaq figurën e saj mahnitëse në rroba sportive, ndërsa shkon në palestër

Jennifer Lopez shfaq figurën e saj mahnitëse në rroba sportive, ndërsa shkon në palestër

Yjet
Me njolla dhe të zbehta, por xhinset e Jennifer Lopez kushtojnë mbi 500 euro

Me njolla dhe të zbehta, por xhinset e Jennifer Lopez kushtojnë mbi 500 euro

Yjet
Jennifer Lopez tregon figurën e saj të tonifikuar në të brendshme, për markën “Intimissimi”

Jennifer Lopez tregon figurën e saj të tonifikuar në të brendshme, për markën “Intimissimi”

Yjet
Jennifer Lopez shprehet e sinqertë, flet për marrëdhëniet abuzive që kishte në të kaluarën – mendohet për Diddyn

Jennifer Lopez shprehet e sinqertë, flet për marrëdhëniet abuzive që kishte në të kaluarën – mendohet për Diddyn

Po Flitet
Publikohet ‘traileri’ i filmit “Atlas”, ku luan Jennifer Lopez dhe trajtohet tema e inteligjencës artificiale

Publikohet ‘traileri’ i filmit “Atlas”, ku luan Jennifer Lopez dhe trajtohet tema e inteligjencës artificiale

TV / Film
Ben Affleck dhe Matt Damon ‘të lodhur’ nga marrëdhënia e tensionuar e partnereve të tyre, Jennifer Lopez dhe Luciana Barroso

Ben Affleck dhe Matt Damon ‘të lodhur’ nga marrëdhënia e tensionuar e partnereve të tyre, Jennifer Lopez dhe Luciana Barroso

Po Flitet
Jennifer Lopez për prindërit e saj: Jam rritur nga një baba emocionalisht i paqëndrueshëm dhe një nënë narciste

Jennifer Lopez për prindërit e saj: Jam rritur nga një baba emocionalisht i paqëndrueshëm dhe një nënë narciste

TV / Film
Jennifer Lopez ‘shpërthen’ në të qara gjatë dokumentarit, zbulon se është rrahur dhe keqtrajtuar nga një partner i mëparshëm

Jennifer Lopez ‘shpërthen’ në të qara gjatë dokumentarit, zbulon se është rrahur dhe keqtrajtuar nga një partner i mëparshëm

Yjet
Jennifer Lopez zbulon se Snoop Dog, Khloe Kardashian dhe Taylor Swift ishin ndër yjet që hodhën poshtë ofertën e saj për t’u shfaqur në filmin e saj “This Is Me… Now”

Jennifer Lopez zbulon se Snoop Dog, Khloe Kardashian dhe Taylor Swift ishin ndër yjet që hodhën poshtë ofertën e saj për t’u shfaqur në filmin e saj “This Is Me… Now”

Yjet
Jennifer Lopez në kulmin e suksesit, albumi i saj është aktualisht i pari në Apple iTunes gjersa filmi i saj i pari në Amazon Prime

Jennifer Lopez në kulmin e suksesit, albumi i saj është aktualisht i pari në Apple iTunes gjersa filmi i saj i pari në Amazon Prime

Yjet
Jennifer Lopez duket e mrekullueshme me një fustan rozë, gjatë turneut për shtyp

Jennifer Lopez duket e mrekullueshme me një fustan rozë, gjatë turneut për shtyp

Yjet
Jennifer Lopez shfaqet me një çantë të rrallë Hermes, me vlerë marramendëse prej 150 mijë dollarësh

Jennifer Lopez shfaqet me një çantë të rrallë Hermes, me vlerë marramendëse prej 150 mijë dollarësh

Yjet
Jennifer Lopez zbulon arsyen e vërtetë për ndarjen nga Ben Affleck në 2004

Jennifer Lopez zbulon arsyen e vërtetë për ndarjen nga Ben Affleck në 2004

Yjet
Jennifer Lopez do të tërhiqet së shpejti nga muzika

Jennifer Lopez do të tërhiqet së shpejti nga muzika

Yjet
“Të gjithë menduan se isha e çmendur” – Jennifer Lopez zbulon se ka vetëfinancuar videoklipin e saj “This Is Me… Now”

“Të gjithë menduan se isha e çmendur” – Jennifer Lopez zbulon se ka vetëfinancuar videoklipin e saj “This Is Me… Now”

Yjet
Jennifer Lopez dikton trendin e dimrit që mund të vishet për çdo rast

Jennifer Lopez dikton trendin e dimrit që mund të vishet për çdo rast

Moda
Jennifer Lopez dhe Vanessa Hudgens magjepsin me elegancë në një ngjarje në Dubai

Jennifer Lopez dhe Vanessa Hudgens magjepsin me elegancë në një ngjarje në Dubai

Yjet
Jennifer Lopez shihet për herë të parë në filmin fantastiko-shkencor të quajtur “Atlas”

Jennifer Lopez shihet për herë të parë në filmin fantastiko-shkencor të quajtur “Atlas”

TV / Film
“Duket si 30 vjeçare” – Jennifer Lopez mahnit me paraqitjen në klipin e ri

“Duket si 30 vjeçare” – Jennifer Lopez mahnit me paraqitjen në klipin e ri

Yjet
Jennifer Lopez shfaqet ‘e egër’ në videoklipin për remix-in e “Can’t Get Enough”

Jennifer Lopez shfaqet ‘e egër’ në videoklipin për remix-in e “Can’t Get Enough”

Yjet
Jennifer Lopez duket magjepsëse, teksa del me një pallto dhe syze dielli retro për “Javën e Modës” në Paris

Jennifer Lopez duket magjepsëse, teksa del me një pallto dhe syze dielli retro për “Javën e Modës” në Paris

Yjet
Jennifer Lopez shfaqet me të brendshmeve të kuqe joshëse, nga koleksioni i “Intimissimi” për Ditën e Shën Valentinit

Jennifer Lopez shfaqet me të brendshmeve të kuqe joshëse, nga koleksioni i “Intimissimi” për Ditën e Shën Valentinit

Yjet
Jennifer Lopez ka veshur 10 fustane nusërie në ekran, por 4 janë zgjedhur më të mirët

Jennifer Lopez ka veshur 10 fustane nusërie në ekran, por 4 janë zgjedhur më të mirët

Moda