LAJMI I FUNDIT:

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez hodhi poshtë spekulimet në rritje rreth gjendjes së martesës së saj me Ben Affleck të dielën, teksa bëri një mbërritje elegante në shfaqjen e Christian Dior gjatë Javës së Modës në Paris.

Këngëtarja, 54 vjeçe, shfaqi një buzëqeshje shkëlqyese, ndërsa sigurimi e saj e shoqëroi atë pranë turmës së fansave dhe paparacëve gjatë daljes së saj solo.

Por, krijuesja e hitit i mbajti duart e saj të mbuluara me një palë doreza të zeza lëkure të mbrëmjes, duke penguar konfirmimin se ajo mbante ende unazën e saj të martesës.


Jennifer Lopez hodhi poshtë spekulimet në rritje rreth gjendjes së martesës së saj me Ben Affleck të dielën teksa bëri një mbërritje elegante në shfaqjen e Christion Dior gjatë Javës së Modës në Paris.

Ndërsa përtej pellgut, Ben, 51 vjeç, u pa përsëri pa unazën e martesës të dielën, mes thashethemeve për grindje martesore me Jennifer.

Jennifer u përpoq të vishte një fytyrë të guximshme në shfaqjen e pistës, megjithatë, duke nxjerrë magjepsje në një fustan ngjyrë kafe asimetrike me një pallto koordinuese.

Këngëtarja, 54 vjeçe, bëri një buzëqeshje shkëlqyese ndërsa siguria e saj e shoqëroi atë pranë turmës së fansave dhe paparacëve gjatë daljes së saj solo.

Ajo shtoi një rrip në bel në të njëjtën ngjyrë si fustani, ndërsa mbante një çantë dore të zezë.

Duke kompletuar pamjen e saj elegante me vathë të vegjël diamanti, Jennifer zgjodhi gjithashtu të “fshihte” fytyrën e saj nën një palë syze dielli të mëdha. /Telegrafi/

Por krijuesja e hitit i mbajti duart e saj të mbuluara me një palë doreza lëkure të zeza mbrëmjeje, duke penguar konfirmimin se ajo ende mbante unazën e saj të martesës.

Ndërsa përtej pellgut, Ben, 51 vjeç, u pa përsëri pa unazën e martesës të dielën mes thashethemeve për grindje martesore me Jennifer-in (foto në shkurt)

Jennifer u përpoq të vishte një fytyrë të guximshme në shfaqjen e pistës, megjithatë, duke nxjerrë magjepsje në një fustan kafe asimetrike me një pallto koordinuese.

Ajo shtoi një rrip që përputhet me belin e saj të vogël dhe stiletat prej sateni të artë, ndërsa mbante një çantë të zezë me tegela.

Duke kompletuar pamjen e saj elegante me vathë të vegjël diamanti, JLo zgjodhi gjithashtu të fshihte fytyrën e saj nën një palë syze dielli të mëdha.

Flokët e saj të gjatë ishin të mbuluar me një stil elegant, me disa fije të lëna me kaçurrela të lirshme

Artistja “On the Floor” e kompletoi pamjen e saj me një fytyrë të plotë me grim të bronztë, duke përfshirë një rimel sysh të zjarrtë dhe një shkëlqim buzësh rozë.

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Magazina
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Magazina
Kalo në kategori