LAJMI I FUNDIT:

Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck – pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck – pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Jennifer Lopez ka ‘mbaruar’ duke u përpjekur që martesa e saj me Ben Affleck të funksionojë, ka thënë një burim për DailyMail.com.

Mes thashethemeve të furishme për statusin e martesës së çiftit, një burim i brendshëm i industrisë tani ka pohuar se ylli i popit ka arritur fundin e mendjes së saj dhe nuk mendon më se mund të bëjë më “më shumë” për të shpëtuar lidhjen.

“Jennyt i ka ardhur në majë të hundës dhe ajo me të vërtetë u përpoq, por ajo nuk mund të bëjë më shumë, nuk po bëhet më mirë, është më keq” tha një burim i industrisë muzikore për DailyMail.com.


Jennifer Lopez, 54 vjeç, ka përfunduar martesën e saj me Ben Affleck (parë në vitin 2023), ka thënë një burim për DailyMail.com, duke thënë: "Ka mbaruar, ajo është mjaftuar".

Ky burim shton se arsyeja kryesore që Jennifer, 54 vjeçe, e la burrin e saj 51-vjeçar ishte sepse ai ishte gjithmonë ‘i mërzitur dhe negativ’ si Oscar The Grouch nga Sesame Street.

Jennifer është e trishtuar për përfundimin e dasmës së saj, por “po përpiqet ta bëjë më të mirën duke ushtruar, duke kaluar kohë me binjakët e saj Max dhe Emme dhe duke bërë plane të reja për vitin 2025”, thanë burimet.

Arsyeja kryesore që ajo la burrin e saj ishte për shkak se ai ishte gjithmonë 'i mërzitur dhe negativ' si Oscar The Grouch nga Sesame Street, shtoi burimi. Ben, 51 vjeç, u pa më 7 qershor në LA

Një nga ato plane të reja është rifillimi i turneut të saj “This Is Me… Live” për verën e vitit 2025 kur ajo të mbushë 56 vjeç. Ajo anuloi turneun e 2024-ës që ishte planifikuar të fillonte në korrik për t’u marrë me veten.

“Ajo është e emocionuar për të shkuar në turne vitin e ardhshëm, kur jeta e saj personale është në një terren më të qetë dhe ajo mund të lidhet me fansat e saj. Ajo do të marrë me vete fisin e saj dhe do ta shfrytëzojë atë në maksimum”, tha burimi. /Telegrafi/

“Nëse njerëzit do të mund të shihnin se çfarë ajo ka kaluar me të vërtetë, do të ishte më e lehtë për të”, tha burimi. "Ben është një djalë i mrekullueshëm, por ai mund të jetë i turpshëm dhe poshtër" (Ben u pa në maj 2024)

Mes thashethemeve për statusin e martesës së çiftit, një burim i brendshëm i industrisë tani ka pohuar se ylli i popit ka arritur fundin e mendjes së saj dhe nuk ndjen më se mund të bëjë më shumë për të shpëtuar lidhjen. Parë në maj 2023

Këngëtarja është e trishtuar për përfundimin e dasmës së saj, por 'po përpiqet të bëjë më të mirën duke ushtruar, duke kaluar kohë me binjakët e saj dhe duke bërë plane të reja për vitin 2025' (parë me Emme më 8 qershor)

Një nga ato plane të reja është rifillimi i turneut të saj të anuluar This Is Me... Live për verën e vitit 2025 kur ajo të mbushë 56 vjeç (parë me Emme më 2 qershor në LA)

Në trend Magazina

Më shumë
Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Magazina
Interesim i madh i qytetarëve për të blerë bileta për festivalin

Interesim i madh i qytetarëve për të blerë bileta për festivalin "Sunny Hill 2024"

Magazina
Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Magazina
Bëhet i ditur programi i artistëve për katër netët e festivalit “Sunny Hill”

Bëhet i ditur programi i artistëve për katër netët e festivalit “Sunny Hill”

Magazina
“Porosis gjithmonë dy kafe, kthej kokën por prap vetëm

“Porosis gjithmonë dy kafe, kthej kokën por prap vetëm", Agron Llakaj përlot me postimin për të bashkëshorten e ndjerë

Magazina
Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit: Tani hero duhet t’i themi

Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit: Tani hero duhet t’i themi

Magazina
Kalo në kategori