LAJMI I FUNDIT:

Jared Leto

36 Artikuj

Jared Leto fotografohet sërish me të dashurën e përfolur Thet Thinn, e cila është 24 vjet më e re se ai

Jared Leto fotografohet sërish me të dashurën e përfolur Thet Thinn, e cila është 24 vjet më e re se ai

Po Flitet
Nga Rita Ora, Dua Lipa e deri te Kim Kardashian – paraqitjet më të bukura në Met Gala 2023

Nga Rita Ora, Dua Lipa e deri te Kim Kardashian – paraqitjet më të bukura në Met Gala 2023

Butrint Avdyli
Përkundër transformimeve të shumta për role, Jared Leto duket për mrekulli

Përkundër transformimeve të shumta për role, Jared Leto duket për mrekulli

Yjet
Shpallen filmat më të këqij, Tom Hanks me dy Mjedra të Arta

Shpallen filmat më të këqij, Tom Hanks me dy Mjedra të Arta

TV / Film
Jared Leto shihet i afërt me një tjetër modele të “Victoria’s Secret”, nxit dyshimet për romancë me Kelsey Merritt

Jared Leto shihet i afërt me një tjetër modele të “Victoria’s Secret”, nxit dyshimet për romancë me Kelsey Merritt

Yjet
Jared Leto në një lidhje të re dashurie me modelen ruse Daria Korchina

Jared Leto në një lidhje të re dashurie me modelen ruse Daria Korchina

Po Flitet
Nominimet për realizimet më të këqija filmike: Willis me kategori më vete – konkurrojnë edhe Amy Adams, Wahlberg, Affleck e Leto

Nominimet për realizimet më të këqija filmike: Willis me kategori më vete – konkurrojnë edhe Amy Adams, Wahlberg, Affleck e Leto

TV / Film
Shtyhet sërish premiera e filmit “Morbius” për shkak të rritjes së rasteve me variantin Omicron në Amerikë

Shtyhet sërish premiera e filmit “Morbius” për shkak të rritjes së rasteve me variantin Omicron në Amerikë

TV / Film
Jared Leto bie në sy me kostumin e tij interesant në premierën e “House Of Gucci” në Londër

Jared Leto bie në sy me kostumin e tij interesant në premierën e “House Of Gucci” në Londër

Yjet
Publikohet paraqitja e dytë e shkurtër e “House of Gucci”, fansat të mahnitur me aktrimin e Lady Gaga

Publikohet paraqitja e dytë e shkurtër e “House of Gucci”, fansat të mahnitur me aktrimin e Lady Gaga

TV / Film
Jared Leto nuk njihet në filmin e ri “House of Gucci”

Jared Leto nuk njihet në filmin e ri “House of Gucci”

TV / Film
Ndarja e çmimeve SAG: Eleganca dhe glamuri pa tepihun e kuq

Ndarja e çmimeve SAG: Eleganca dhe glamuri pa tepihun e kuq

Modë
Njëzet meshkujt e famshëm të Hollywoodit që kanë lyer thonjtë në paraqitjet e tyre para publikut

Njëzet meshkujt e famshëm të Hollywoodit që kanë lyer thonjtë në paraqitjet e tyre para publikut

Yjet
Të zhgënjyer dhe shumë më ndryshe, si dukeshin meshkujt e pashëm të Hollywoodit në fëmijërinë e tyre?

Të zhgënjyer dhe shumë më ndryshe, si dukeshin meshkujt e pashëm të Hollywoodit në fëmijërinë e tyre?

Yjet
Dhjetë të famshmit që kanë lindur në të njëjtin vit, por që kanë karaktere të ndryshme

Dhjetë të famshmit që kanë lindur në të njëjtin vit, por që kanë karaktere të ndryshme

Yjet
Jared Leto rrëfen momentin e frikshëm, ku për pak sa nuk e humbi jetën

Jared Leto rrëfen momentin e frikshëm, ku për pak sa nuk e humbi jetën

Po Flitet
Njëzet të famshmit që nuk njohin moshën, duken më të rinj se sa vitet që kanë

Njëzet të famshmit që nuk njohin moshën, duken më të rinj se sa vitet që kanë

Yjet
Nga Morgan Freeman deri te Lady Gaga e Jared Leto – 10 të famshmit që vuajnë nga sëmundjet reumatike

Nga Morgan Freeman deri te Lady Gaga e Jared Leto – 10 të famshmit që vuajnë nga sëmundjet reumatike

Imran Amiti
Gjashtëmbëdhjetë yjet e famshëm që definitivsht “thyen” plakjen, duke u dukur gjithnjë të rinj

Gjashtëmbëdhjetë yjet e famshëm që definitivsht “thyen” plakjen, duke u dukur gjithnjë të rinj

Yjet
Angelina Jolie në lidhje me Jared Leton

Angelina Jolie në lidhje me Jared Leton

Po Flitet
Katërmbëdhjetë aktorët që ndryshuan drastikisht vetëm për një rol

Katërmbëdhjetë aktorët që ndryshuan drastikisht vetëm për një rol

TV / Film
Katërmbëdhjetë të famshmit që i thyen të gjitha rregullat e modës me paraqitjet e tyre

Katërmbëdhjetë të famshmit që i thyen të gjitha rregullat e modës me paraqitjet e tyre

Yjet
Njëzetegjashtë fotografi të rralla të yjeve botërorë

Njëzetegjashtë fotografi të rralla të yjeve botërorë

Yjet
Yjet që janë në të njëjtën moshë, por duket sikur kanë vite diferencë mes vete

Yjet që janë në të njëjtën moshë, por duket sikur kanë vite diferencë mes vete

Yjet