LAJMI I FUNDIT:

Istanbulspor

38 Artikuj

Hadergjonaj lë gjurmë në fitoren e thellë të Alanyaspor përballë Istanbulspor

Hadergjonaj lë gjurmë në fitoren e thellë të Alanyaspor përballë Istanbulspor

Ligat tjera
Loshaj shënon në fitoren bindëse të Istanbulspor përballë Hatayspor

Loshaj shënon në fitoren bindëse të Istanbulspor përballë Hatayspor

Ligat tjera
Loshaj realizon gol të bukur me fanellën e Istanbulsporit

Loshaj realizon gol të bukur me fanellën e Istanbulsporit

Ndërkombëtare
Driblim ‘alla’ Ronaldinho dhe goditje vrastare – Florian Loshaj shënon supergol ndaj Ankaragucu

Driblim ‘alla’ Ronaldinho dhe goditje vrastare – Florian Loshaj shënon supergol ndaj Ankaragucu

Ligat tjera
Zyrtare: Valon Ethemi i bashkohet Konyasporit

Zyrtare: Valon Ethemi i bashkohet Konyasporit

Ligat tjera
Florian Loshaj ka ‘vjedhur’ gjithë vëmendjen me gjestin e tij, shpëtoi kundërshtarin nga një lëndim i madh

Florian Loshaj ka ‘vjedhur’ gjithë vëmendjen me gjestin e tij, shpëtoi kundërshtarin nga një lëndim i madh

Ligat tjera
Rey Manaj tregohet vendimtar, i siguron tri pikë Sivassporit me golin në minutat e fundit

Rey Manaj tregohet vendimtar, i siguron tri pikë Sivassporit me golin në minutat e fundit

Ligat tjera
Shkaku i penalltisë që nuk iu dha Florian Loshajt, ndërpritet ndeshja Istanbulspor-Trabzonspor

Shkaku i penalltisë që nuk iu dha Florian Loshajt, ndërpritet ndeshja Istanbulspor-Trabzonspor

Ligat tjera
Valon Ethemi shënon gol në humbjen e Istanbulsporit nga Antalyaspor

Valon Ethemi shënon gol në humbjen e Istanbulsporit nga Antalyaspor

Ligat tjera
Albian Ajeti gjen golin e parë me fanellën e Gaziantepit në Superligën e Turqisë

Albian Ajeti gjen golin e parë me fanellën e Gaziantepit në Superligën e Turqisë

Ligat tjera
Zyrtare: Jetmir Topalli transferohet te Manisa

Zyrtare: Jetmir Topalli transferohet te Manisa

Ndërkombëtare
Sokol Cikalleshi e shpëton Konyasporin nga disfata

Sokol Cikalleshi e shpëton Konyasporin nga disfata

Ligat tjera
Jetmir Topalli nderon ftesën e Alain Giresses – gol dhe asistim për Istanbulsporin

Jetmir Topalli nderon ftesën e Alain Giresses – gol dhe asistim për Istanbulsporin

Ligat tjera