LAJMI I FUNDIT:

Inter Miami

404 Artikuj

Messi shënoi një supergol nga distanca, i ngjashëm me një nga golat e tij më të mëdha ndonjëherë

Messi shënoi një supergol nga distanca, i ngjashëm me një nga golat e tij më të mëdha ndonjëherë

Ligat tjera
Nuk u lejua të futej në lojë për dy minuta, Messi gjen një kamerë anësore dhe shpërthen ndaj MLS-së

Nuk u lejua të futej në lojë për dy minuta, Messi gjen një kamerë anësore dhe shpërthen ndaj MLS-së

Ndërkombëtare
“Merre ose lëre”, Marco Reus ka dy oferta të mëdha në tavolinë para largimit nga Dortmundi

“Merre ose lëre”, Marco Reus ka dy oferta të mëdha në tavolinë para largimit nga Dortmundi

Bundesliga
Rekordi i pabesueshëm që ka thyer Messi pas paraqitjes heroike ndaj New York RB, asnjë futbollist në histori nuk e ka arritur këtë

Rekordi i pabesueshëm që ka thyer Messi pas paraqitjes heroike ndaj New York RB, asnjë futbollist në histori nuk e ka arritur këtë

Ndërkombëtare
Inter Miami fiton me rezultat të thellë, Messi me paraqitje monstruoze duke kontribuar në gjashtë gola

Inter Miami fiton me rezultat të thellë, Messi me paraqitje monstruoze duke kontribuar në gjashtë gola

Ndërkombëtare
Messi me paraqitje të jashtëzakonshme, realizon dy gola dhe bën dy asistime në fitoren e thellë të Inter Miamit

Messi me paraqitje të jashtëzakonshme, realizon dy gola dhe bën dy asistime në fitoren e thellë të Inter Miamit

Ndërkombëtare
Vazhdon ‘magjia’ e Leo Messit – argjentinasi shkëlqen me dy gola dhe një asistim në fitoren e Inter Miamit

Vazhdon ‘magjia’ e Leo Messit – argjentinasi shkëlqen me dy gola dhe një asistim në fitoren e Inter Miamit

Ligat tjera
Zbulohet shifra mahnitëse që ka fituar Lionel Messi që nga transferimi në Inter Miami

Zbulohet shifra mahnitëse që ka fituar Lionel Messi që nga transferimi në Inter Miami

Ligat tjera
Djali i Leo Messit shënon pesë gola dhe rikrijon festën e babait të tij

Djali i Leo Messit shënon pesë gola dhe rikrijon festën e babait të tij

Ligat tjera
Truproja i Messit nuk e shikon se a po zhvillohet ndeshja, ai u fut në fushë për ta ruajtur argjentinasin nga një tifoz

Truproja i Messit nuk e shikon se a po zhvillohet ndeshja, ai u fut në fushë për ta ruajtur argjentinasin nga një tifoz

Ligat tjera
Thyhet rekordi i tifozërisë në Kansas City, Messi përkujdesët për t’i argëtuar me një gol spektakolar 

Thyhet rekordi i tifozërisë në Kansas City, Messi përkujdesët për t’i argëtuar me një gol spektakolar 

Ndërkombëtare
Tifozët e Monterreyt kërcejnë mbi fanellën e Leo Messit pasi Inter Miami u eliminua

Tifozët e Monterreyt kërcejnë mbi fanellën e Leo Messit pasi Inter Miami u eliminua

Ligat tjera
Inter Miami eliminohet nga Kupa e Kampionëve me një humbje të rëndë, meksikanët e provokojnë Messin

Inter Miami eliminohet nga Kupa e Kampionëve me një humbje të rëndë, meksikanët e provokojnë Messin

Ndërkombëtare
“Ai është një xhuxh me fytyrën e djallit”, trajneri i ekipit rival me fjalor të rëndë ndaj Messit

“Ai është një xhuxh me fytyrën e djallit”, trajneri i ekipit rival me fjalor të rëndë ndaj Messit

Ligat tjera
Një tifoze kalon gjitha pengesat dhe takon Messin gjatë ndeshjes, sigurimi shkakton kaos me hyrjen në fushë

Një tifoze kalon gjitha pengesat dhe takon Messin gjatë ndeshjes, sigurimi shkakton kaos me hyrjen në fushë

Ndërkombëtare
Messi rikthehet pas katër ndeshjeve, shënon gol të mrekullueshëm për Inter Miamin

Messi rikthehet pas katër ndeshjeve, shënon gol të mrekullueshëm për Inter Miamin

Ndërkombëtare
Zbulohet paga marramendëse e Lionel Messit tek Inter Miami, teksa është konfirmuar ‘klauzola Beckham’

Zbulohet paga marramendëse e Lionel Messit tek Inter Miami, teksa është konfirmuar ‘klauzola Beckham’

Ndërkombëtare
Jo në MLS – Messi mund të mos jetë as lojtari më i mirë në ekipin e tij

Jo në MLS – Messi mund të mos jetë as lojtari më i mirë në ekipin e tij

Ligat tjera
Leo Messi u përplas me trajnerin e rivalëve në tunel pas ndeshjes ndaj Monterrey

Leo Messi u përplas me trajnerin e rivalëve në tunel pas ndeshjes ndaj Monterrey

Ligat tjera
“Mirë se erdhe në Miami”, Beckham ngacmon Messin dhe Suarezin pasi u fotografua me Neymarin në Miami

“Mirë se erdhe në Miami”, Beckham ngacmon Messin dhe Suarezin pasi u fotografua me Neymarin në Miami

Ligat tjera
Messi thyen heshtjen dhe tregon për tërheqjen nga futbolli, zbulon prapaskena edhe nga largimi i dhimbshëm prej Barcelonës

Messi thyen heshtjen dhe tregon për tërheqjen nga futbolli, zbulon prapaskena edhe nga largimi i dhimbshëm prej Barcelonës

Ndërkombëtare
Zbulohen favoritët e hershëm të Topit të Artë – befasi në mesin e emrave

Zbulohen favoritët e hershëm të Topit të Artë – befasi në mesin e emrave

Ndërkombëtare
Beckham zbulon se transferimi i Messit në Miami ishte planifikuar shumë kohë përpara verës së 2023

Beckham zbulon se transferimi i Messit në Miami ishte planifikuar shumë kohë përpara verës së 2023

Ligat tjera
Vlera mbi 1 miliard: Si arriti Beckham një nga marrëveshjet më të mëdha sportive ndonjëherë

Vlera mbi 1 miliard: Si arriti Beckham një nga marrëveshjet më të mëdha sportive ndonjëherë

Ndërkombëtare